Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe, Hynek, Frenky, cuisine

Odpovědět
danies
Příspěvky: 171
Registrován: ned lis 12, 2006 10:57 pm

TEDOM

Příspěvek

Mam takovy vzkaz pro spravce tohoto fora. Nemela by byt na hlavni strance samostatna sekce pro nove nakladaky Tedom? Nebo by to chtelo aspon zmenit sekci Liaz na Tedom (Liaz) nebo Liaz (Tedom) nebo tak nejak podobne. Berte to jen jako takový návrh.

Myslim si, ze by si to vyrobce zaslouzil. Asi vim, ze pro mnoho z vas Liazaku srdcaru to bude asi porad nebo jeste dlouho Liaz.

Jinak preji znacce Tedom velky uspech a mnohalete pokracovani v tradici po znacce Liaz.

I na Dakaru 8)
stř lis 07, 2007 5:41 pm

Uživatelský avatar
Toretto
Příspěvky: 1396
Registrován: pát bře 24, 2006 8:40 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Nevim, ale je Tedom opravdu nové auto? Nebo jen takova repase ze stareho?
stř lis 07, 2007 6:47 pm

Uživatelský avatar
Samer
Příspěvky: 2171
Registrován: úte bře 21, 2006 9:55 am
Bydliště: Hamry nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja se obavam, ze prave pro spoustu srdcovych Liazaku z Tedom Liaz davno neni a to z mnoha duvodu...cimz ovsem nezavrhuji navrzene)
Stara Liazka rezavi. Stara laska nikoli.
stř lis 07, 2007 8:13 pm

Uživatelský avatar
Olda
Timy1123
Příspěvky: 5905
Registrován: stř bře 01, 2006 4:37 pm
Bydliště: Doma
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

A nestačí na to vlákno LIAZ<Fox :?:
nebo tam připsat LIAZ<Fox / Fox-Tedom
a kdyby někdy začali dělat Xenu tak taky LIAZ<Xena /Xena-Tedom

Jinak by musilo být Tedom zvlášť jako je LIAZ, TATRA, SCANIE:.....
ale tím by se to totálně odloučilo od Liazu :roll:
stř lis 07, 2007 8:28 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

já bych to viděl tak že by bylo nejlepš íasi udělat téma Fox - tedom nebo Fox d/g .... či tak nějak ... ppro odlišení první generace Foxe .... pokud by teda na tom někdo trval
stř lis 07, 2007 8:51 pm

danies
Příspěvky: 171
Registrován: ned lis 12, 2006 10:57 pm

tedom

Příspěvek

Nooo Fox je vlastně typ auta, že? Někde jsem četl ( myslím, že tady), že Tedom nemůže používat značení Fox. Prý se proti tomu ohradil Volkswagen, který užívá taky značku Fox.
Místo Fox g a d se užívá značení Tedom g a d. Netuším ale, jestli je to úplná pravda.
stř lis 07, 2007 9:58 pm

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Danies, pravda to s tím Foxem je, na autech z Tedomu už to neuvidíš.

A k tomu sólo tématu...popřemýšlím. TEDOM jako samostatnou značku určitě dělat nebudu, ale v sekci LIAZ by mohl být aspoň trochu zvlášť - to nezapírám. Tak si s tím brzo pohraju, vydržajte ;-)
čtv lis 08, 2007 7:51 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Mno...tak jsem to udělal hned. Bohužel práce kvapná málo platná...takže to není rozdělený 100%dobře na starý a nový foxe...ale...lepší než nic snad:
Nový fox:
http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=1684

"starý" Škoda 400 FOX:
http://www.liaz.cz/forum/viewtopic.php?t=28
čtv lis 08, 2007 8:22 am

danies
Příspěvky: 171
Registrován: ned lis 12, 2006 10:57 pm

...

Příspěvek

jj určitě je to lepší. :wink: Ale já jsem spíš myslel úplně na hlavní stránce fóra změnit název sekce Liaz na Tedom (Liaz) nebo Liaz (Tedom) - nebo nějakou podobnou formou, kde by byl obsažen starý název a i ten nový vedle sebe. Máte asi pravdu, že by nebylo nejlepší udělat novou hlavní sekci jen pro Tedom, když se jedná o "pokračovatele" výroby.

Nevím ale, jestli jde změnit název sekce i na hlavní stránce fóra.
čtv lis 08, 2007 8:58 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Název změnit jde...ale určitě LIAZ na Tedom měnit nebudu! Tedom má zatím proti LIAZu zanedbatelný historický význam. Možná za pár let si zaslouží mít uplně sólo sekci....zatím ale při 3 vyrobených vozech to nemá cenu.
čtv lis 08, 2007 9:03 am

danies
Příspěvky: 171
Registrován: ned lis 12, 2006 10:57 pm

Příspěvek

david píše:Název změnit jde...ale určitě LIAZ na Tedom měnit nebudu! Tedom má zatím proti LIAZu zanedbatelný historický význam. Možná za pár let si zaslouží mít uplně sólo sekci....zatím ale při 3 vyrobených vozech to nemá cenu.
ne ne ne. Ja sem nemyslel zmenit Tedom na Liaz. Myslel jsem ke slovu Liaz doplnit Tedom. Takze by tam byl oba dva nazvy spolu.

např.
Liaz (Tedom)

Tedom (Liaz)

nebo misto zavorek dat pomlcku, ale to by spis vypadalo jako jednotny nazev, jako treba Mercedes-Benz.

Sice vyrobili jen 3 auta, ale tech bude urcite pribyvat. Podle me by mel byt Tedom v nazvu sekce spolu s Liazem, uz jen proto, ze mnoho lidi nevy, ze vubec nejaky Tedom vyrabi nakladaky. I kdyz ta posledni veta se urcite netyka vetsiny zde diskutujicich. :wink:
Ale ja jsem se o Tedomu velkou vetsinu informaci dozvedel z vasich stranek nebo z tohoto fora. Za coz vam urcite patri velky dik 8)
čtv lis 08, 2007 12:35 pm

Stryko
Příspěvky: 578
Registrován: čtv led 25, 2007 11:18 am
Bydliště: Poděbrady Kluk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Sohlasím z Davidem. Tedom je dnes samostatná firma vyrábějící nákladní vozi a není zase tak vzrostlá aby měla svou sekci. LIAZ a Tedom jsou dvě různé firmy a společného mají jen to že Tedom převzal výrobu. Budu moc rád když bude Tedom s výrobou nákladních vozu pokračova stále ve věčí míře ale stále to bude samostatná značka. :wink:
čtv lis 08, 2007 1:20 pm

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

jo teď mi tak došlo že jsme vlastně chtěl napsat že od listopadu má tedom schválenou jednu 4kolu s deutzem
pát led 25, 2008 9:19 am

david
Hlavní admin
Příspěvky: 5752
Registrován: úte úno 28, 2006 8:41 am
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No...ale to je to auto, co jezdí v Rokycanech ne? (Tedy to auto co bylo na setkání liazáků).
pát led 25, 2008 11:26 am

cuisine
Příspěvky: 4179
Registrován: stř bře 08, 2006 9:26 pm

Příspěvek

no jako jednu variantu kterou můžou prodávat daál ... takhle jsem to myslel ne jedno auto ale jako jedno schvální na který můžou bouchat další
pát led 25, 2008 1:40 pm

Odpovědět

Zpět na „LIAZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů