Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: LNG - má někdo zkušenost ?

Příspěvek

Mohl by mi někdo vysvětlit, jak vypadá BIO-Erdgas??? Včera jsem to potkal na německé dálnici, napsané na tahači na autě na plyn. Nebo to je jen takový "markeťingový" tah? :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv led 13, 2022 8:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: LNG - má někdo zkušenost ?

Příspěvek

4215 píše:
čtv led 13, 2022 8:46 pm
Mohl by mi někdo vysvětlit, jak vypadá BIO-Erdgas??? Včera jsem to potkal na německé dálnici, napsané na tahači na autě na plyn. Nebo to je jen takový "markeťingový" tah? :D :D :D
že Tě takový hovna vzruší :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: bombastický hesla, eco slogany, jako bio a podobný sračky jsou určený pro pomatený blbce a debily....max by to mohlo znamenat, že to je plyn z bioplynky od jezeďáků , jímanej ze skládek a pod a je třeba tomu dát to pravý jméno , a samozřejmě na to vysát nějaký pobídky a úlevy :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv led 13, 2022 9:28 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: LNG - má někdo zkušenost ?

Příspěvek

V nemecku na to jezdi proto ze neplati maut.az to skonci pristy rok nikdo po tom ani nestekne.italska Pe.tra,nove ivety na plyn,za volantem jen rumuni,na it.cislech,to chvalil jen proto ze mu nemaji co ukrast pres noc,na rozdil od tuny nafty.cena 3€za kg to nesmyslu v italii mi pripada nesmyslna uplne.
pát led 14, 2022 3:18 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: LNG - má někdo zkušenost ?

Příspěvek

4215: Jednoduše a slušně řečeno je "erdgas" těžený fosilní zemní plyn/metan a "bioerdgas" zemní plyn/metan vyráběný z obnovitelných zdrojů... :wink:
pát led 14, 2022 4:12 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: LNG - má někdo zkušenost ?

Příspěvek

ATW service píše:
sob říj 23, 2021 9:48 pm
4215: No asi se ještě počká, jak dopadne polská arbitráž proti tomu opětovnému zpoplatnění... :wink: Až pak se budou měnit nádrže...
Tak už jsme se dočkali. Nádrže na naftu jsou zpět, borec ani nezbytnou nálepku s CNG nestrhl, asi pro případ, co kdyby se zase předělávalo. :D :D :D Teď by jim měli BAGouni doměřit mýto za dobu, kdy se vyhýbali placení mýta. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 30, 2022 9:20 am

Prevozník
Příspěvky: 95
Registrován: pát led 14, 2022 11:41 am

Re: LNG - má někdo zkušenost ?

Příspěvek

Ceny LNG: stovky kamiónov na proteste dopravcov a protiprotesty v Hamburgu

Bezprostrednou príčinou protestu je rýchle, niekoľkonásobné zvýšenie cien skvapalneného zemného plynu (LNG). Tu treba vysvetliť, že v súčasnosti jazda 1 kilometra na toto palivo stojí v Nemecku asi 1 euro. Z dopravnej sadzby teda naozaj veľa nezostáva.

https://40ton.net/ceny-lng-setki-ciezar ... -hamburgu/
pát srp 12, 2022 9:33 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: LNG - má někdo zkušenost ?

Příspěvek

takhle konci každá fantasmagorie, proč vás to udivuje?
úte srp 16, 2022 4:43 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů