Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: kamera do auta

Příspěvek

SamuelN: Díky za tip, bohužel informaci kterou primárně hledám - jaký či jaké soubory kamera uloží po stisknutí tlačítka pro zachování záběru, tam uvedené nemají... Něco bych rád už konečně vybral. Výběr jsem odkládal až bude nové auto, šéf mi ho dal k Vánocům, tak už musím nějakou kameru vybrat :roll:
ned pro 26, 2021 12:29 pm

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: kamera do auta

Příspěvek

Tak jsem objevil, že se opět prodává TrueCam A7S. Jen se trošku bojím té formulace co u ní mají, že se jedná o "inovovanou verzi". Každopádně jsem ji objednal, horší než M5 WiFi to snad nebude :lol:
úte pro 28, 2021 9:15 am

CHiP
Příspěvky: 268
Registrován: čtv kvě 09, 2019 8:20 am

Re: kamera do auta

Příspěvek

U mě celkem zklamání z "inovované" A7S. Horší kvalita obrazu oproti staré A7S, kterou už mám asi 5 roků v osobáku. Nemá nalepovací držák na sklo, ale už jen velká obluda na přísavku. Po stisknutí tlačítka uloží jen minutový soubor s dějem cca 14-15 sekund záznamu před stisknutím a 45 sekund záznamu po stisknutí - logičtější by mě to přišlo obráceně, kdyby to uložilo 45 sekund záznamu před stisknutím a 15 po stisknutí. Třeba jednou tvůrci pochopí, že nepotřebuje ukládat co se uděje v budoucnu, ale co událo v minulosti :mrgreen: Jako u jiných kamer se mi u většiny uložených záznamů neuložilo to co mělo a přemazalo se to... tlačítko jsem stiskl moc pozdě :roll: Když viník nehody ujede od nehody, lepší nic nemačkat a kameru rovnou vypnout :lol: Fajn akorát snad je, že už k novým kamerám dávají usb adaptéry se dvěma usb sloty a kamery tak neblokují zásuvku.
sob led 08, 2022 10:00 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů