Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

bufik

Příspěvek

jen tak v rychlosti, nějaký nástřel, může někdo nahodit parametry bufiku z kamionu, kolik sežere za 24 hod, jaký to má výkon, uvažuji že udělám díru do zdi a budu topit naftou v jedné místnosti, místo plynu, který třeba vůbec v zimě nebude. Jako děcko si pamatuji, kdyz jsme bydleli v domě bez ústředního topení, že topit lehkým topným olejem bylo běžné v mnoha starých činžovních domech...takový ty komínky pod oknem, dá se to vidět ve starších československých filmech.
úte srp 16, 2022 4:46 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: bufik

Příspěvek

výkon od 2Kw většinou regulovatelnej spotřeba udávaná okolo 0,8l na hod když jede na max , životnost jak kdy, 4-5 zim, vzduchovej vyčistit po každý sezoně vyfoukat, většinou po čase odejdou ložiska, vodník ok , tam zas odcházej čerpadla, jestli je to 12 nebo 24V je fuck ..... na čínskejch šopech měli pár tipů za slušnou cenu :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte srp 16, 2022 6:57 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: bufik

Příspěvek

super, mrknu na to
stř srp 17, 2022 9:25 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: bufik

Příspěvek

auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř srp 17, 2022 1:50 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: bufik

Příspěvek

pro moje potřeby ideál, děcka jsou dospělé a pryč, se starou obývame v podstatě dvě místnosti, z celého baráku, čili plyn kotlem bych jen temperoval, a do jedné místnosti bych přitápět tím naftakem nakrev. Podle mě zavedou speciální tarify nebo omezení dodávek elektřiny v období kdy budou mrazy, aby lidi nepoužívali el. přímotopy kvůli blackoutum. Já bych je nepodceňovali, určitě nějakou kurvarnu vymýšlí, když mluví už ted o svetrech .
stř srp 17, 2022 6:42 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: bufik

Příspěvek

DriverBrno píše:
stř srp 17, 2022 6:42 pm
Já bych je nepodceňovali, určitě nějakou kurvarnu vymýšlí, když mluví už ted o svetrech .
vo tom ,,,štěstí přeje připraveným :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř srp 17, 2022 8:37 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů