Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
mamlas12
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 15, 2022 11:52 am

začátky-tipy a triky pro začátečníky.

Příspěvek

Ahoj vzhledem k tomu že jsem nikde nenašel nic na podobné téma tak jsem založil tohle. O co jde, jsem "mlaďoch" a mam v plánu začít jezdit náklaďákem "na sebe" což je dost šílenej nápad, já vim, ale toho už jsem doma slyšel dost od toho tu nejsem. :D Tohle téma jsem založil doufajíc že se najdou lidi zkušenější co předají své zkušenosti, tipy, triky a postřehy ze svých cest. Na co si dát pozor před policii a na co policiie ráda nachytává. Plácnu, tuhle mi známej řikal že policie ráda peskuje když má někdo špatný rozměry zástěrek. Tipy na údržbu na co se zapomíná. No prostě zážitky který vás "vyškolili" a který byste rádi předali někomu mladšímu :D
pon říj 03, 2022 9:13 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1490
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: začátky-tipy a triky pro začátečníky.

Příspěvek

Já ti neporadím, ale je tu jedno podobné téma, třeba se bude hodit viewtopic.php?f=66&t=2170
úte říj 04, 2022 7:39 am

mamlas12
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 15, 2022 11:52 am

Re: začátky-tipy a triky pro začátečníky.

Příspěvek

Ono tu už takový téma je, to se omlouvam že jsem ho přidával zbytečně :wall: moc díky
stř říj 05, 2022 10:03 am

mamlas12
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 15, 2022 11:52 am

Re: začátky-tipy a triky pro začátečníky.

Příspěvek

Tak téma jsem si projel. Jednoznačně zajímavý. Ale jsem tele a nespecifikoval jsem když jsem mluvil o náklaďáku tak jsem nemyslel kamion ale klasika tatru. Jenom na Cčko. Tak upřesňuji. Rady právě od lidí co jezděj sklopkama, nosičema konťasů a tak podobně :D
stř říj 05, 2022 10:15 am

Uživatelský avatar
Melda
Příspěvky: 630
Registrován: čtv úno 14, 2008 8:16 am
Bydliště: Na severu

Re: začátky-tipy a triky pro začátečníky.

Příspěvek

Tak např. doklad o nákladu. Vyhláška 478/2000 - najdi si jí. Musíš vyřešit jak doložíš doklad o nákladu a jeho váhu, když třeba budeš vozit výkopek od bagru z bodu A do bodu B po veřejné komunikaci pro cizí potřebu. Jinak zemina je odpad značený 170504 a měl by si mít při převozu označené vozidlo Ačkem.
pát říj 07, 2022 7:13 pm

mamlas12
Příspěvky: 4
Registrován: pát črc 15, 2022 11:52 am

Re: začátky-tipy a triky pro začátečníky.

Příspěvek

moc děkuju, tohle jsou přesně ty rady který hledam 8)
ned říj 09, 2022 1:52 pm

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů