Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

asi bych to zařadil mezi vtipy :

Na serveru D-fens se tento server snaží řidičům i ostatním vštípit zásadu, že s policajtem se nemluví. Je to záslužná činnost. Pro ty, kteří se příliš neorientují v paragrafech a policejních fintách, je to zásadní postoj.

Já bych zde, ale z lehka, popsal o trochu vyšší level, „s policajtem se mluví“. Protože, jak jste si mohli všimnout, politici zase vyexkrementovali další utažení dopravních šroubů.

V tomto článku proberu pouze tu situaci, kdy vás policie odchytí bezdůvodně, preventivně, aby něco našla, tedy nespáchali jste přestupek (ani z něj nejste podezřelí).

Předem je třeba zdůraznit, že jednání policistů v našem právním řádu je spoutáno zákonem tak, že policista může jen to, co zákon povoluje, a musí to, co zákon přikazuje.

Na rozdíl od občana, který koná jako občan svobodný, který může vše, pokud zákon nezakazuje a nemusí nic, pokud zákon nepřikazuje.Policista tedy smí vymáhat dodržování zákona pouze způsobem uvedeným v zákoně (zákonnými prostředky). Pro vlastní iniciativu, způsob a postup nemá právní prostor.

Z tohoto pohledu jsou tyto běžné, či silniční a podobné preventivní kontroly v rozporu se zákonem, ale jsou i nadále běžnou součástí našeho neobolševického systému. A proč by policie měnila zaběhnutou bolševickou praxi, když to po ní vlastně nikdo nechce.

Ejhle, policajt, plácačka, stop.

P: Dobrý den pane řidiči, běžná dopravní kontrola, doklady od vozidla, bla, bla, bla.

S: Prosím?

P: Doklady od vozidla, občanku, bla……

S: Něčeho jsem se dopustil?

P: Ne, běžná silniční kontrola, bla, bla…..

S: Když jsem se ničeho nedopustil, proč mne zastavujete?

P: Provádíme silniční kontrolu.

S: Aha. Můžete mi sdělit, který zákon a který paragraf ošetřuje běžnou silniční kontrolu?

Nějak se mi nedaří se ho dopátrat a to jsem přečetl spoustu zákonů. Moc by mě totiž zajímalo, jaké mám při běžné dopravní kontrole povinnosti, myslím zákonem stanovené povinnosti a jaké má policista při této kontrole pravomoci?

P: My také kontrolujeme technický stav vozidel. (Policajt utíká od otázky. Asi je na to školí, protože to ovládají mistrně, nebo je to takový dar policistům z nebes.)

S: Jistě, ale mě jste zastavil kvůli běžné dopravní kontrole (vracím se k tématu).

P: Dáte mi ty doklady?

S: Za této situace ne.

P: Dzzzz. Ssss. Cóóó????................ více zde : https://pravyprostor.net/dobry-den-pane-ridici/
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned srp 07, 2022 7:11 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Bruchsal :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: :smich: :smich: :smich:
Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv srp 25, 2022 4:04 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Vtipy .....

Příspěvek

prečo nemôže Hegelmann parkovať na Bruchsal... lebo jazdia ako Hegelmann z videa



bez srandy, na šoférov z Hegelmann si treba dávať pozor. Hegelmann je z tých veľkých firiem najrýchlejšie rastúca firma, za volantom často sedia vodiči zo strednej Ázie, s čerstvým vodičákom, bez akejkoľvek praxe.
čtv srp 25, 2022 7:42 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

sof píše:
čtv srp 25, 2022 7:42 pm
prečo nemôže Hegelmann parkovať na Bruchsal...
protože neplatí, většinou něco zkurví-nabouraj a pak ujedou, zahodí to jak jim to vypadne z prdele klidně přes 3 parkovací místa .... ta Fa je obchod s lidma nic jinýho , na aurachu jich stojí měsíce asi 20-30, prostě odstavený , jak to platí nevím :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát srp 26, 2022 8:25 am

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Vtipy .....

Příspěvek

...ale vážně, co se těm šoférům prožene hlavou, že to takhle lámou před tim tunelem? Kdyby potřebovali nutně zpět, tak normálně projedou skrz a otočí to dál - nadjezd, sjezd a tradaaa...a možná rychleji...nebo je ten tunel zpoplatněn a tak si to rozmyslí, sevře se mu svěrač!? Nechápu.
čtv zář 01, 2022 6:51 pm

Krocan
Příspěvky: 846
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Na co myslí...

Příspěvek

Drajvr- to je v Itálii, tam je dálnice hodně drahá a sjezdy jsou daleko od sebe. On má nejspíš koupený řidičák a jezdí jen chvíli. Z platidel vyjel špatným výjezdem a možná mu v hlavě šrotilo: A// ježíši, teď budu muset tu zajížďku zaplatit, nestihnu nakládku a třeba mne vyhodí z práce, tak to narval do protisměru...a nebo za B// mu v hlavě nešrotilo vůbec nic. Protože kdyby ano, muselo by mu i jako úplnému začátečníkovi důrazně zašrotit i : A zlomím to tam? Nešprajcnu se o svodidla? Nejsem v Biškeku, smí se tohle v Evropě? Co by mi udělali policajti, jestli se to tady nesmí? Kolik si řeknou úplatku? Jestli budou chtít jako úplatek gorilku, co budu chlastat večer?
Myslím, že Bé je správně. Dnešní silnice jsou regulérní platforma pro zavádění inkluze do dopravy. :hands:
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
čtv zář 01, 2022 11:45 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Vtipy .....

Příspěvek

asi kombinace a i b, určitě zkušenost neměl, já mám sólo dlouhý i s kabinou asi jako návěs a hodně si rozmyslím, když zakufruji, jestli někomu orvu plot, ale ze začátku se mi to asi 2x povedlo, dnes už to mám víc v oku, ale někdy je to o centimetr...bloudím často páč se rád kochám...😄
pát zář 02, 2022 8:42 pm

sof
Příspěvky: 3874
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Dnešní silnice jsou regulérní platforma pro zavádění inkluze do dopravy.
inkluze do dopravy--- to je geniálne, lepšie sa dnešný stav opísať nedá.

kto to trochu sleduje tak vidí, že do EÚ ide stále viac a viac ázijských šoférov, z republík ex Sovietskeho zväzu. Mne sa zdá, že ich jazdný štýl a ne-skúsenosť je na cestách vidieť.

Pribúda ázijcov z ďalekej Ázie. V Nórsku prestali mať problém s poľskými šoférmi, už sa o nich nehovorí. Nóri na svojich zimných cestách začali mať problém s teplomilnými a nikdy sneh nevidiacimi vodičmi z Filipín.

Doprava v EÚ je ako nejaká nenažraná, stále hladná, obrovská príšera. Zožrala, strávila a vysrala svojich západných šoférov. Rovnako zožrala, strávila a vysrala aj nás, vodičov z východnej Európy. Zožrala vodičov s obrovských krajín ako Rumunsko a Poľsko. Už zožrala všetkých vodičov z Ukrajiny a Bieloruska. Teraz sa kŕmi Ázijcami. Chute si robí na Indov. Jediné čo jej nechutí sú Afričania. Do EÚ ich prišli státisíce, za volantom nesedí skoro nikto. Nemci sa donedávna tešili, že z nich urobia šoférov. Zaplatili im jazykové kurzy, autoškoly, školenia... a do praxe sa dostal asi jeden z desaťtisíc.

Čím to asi bude, že napriek nedostatku šoférov a prebytku voľných pracovných síl z Afriky, pri totálnej inklúzii v doprave, africký šoféri niesú schopný v EÚ riadiť nákladné auto?
pát zář 02, 2022 11:08 pm

čtv zář 08, 2022 8:32 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

:think: :think: :mrgreen:


Obrázek
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Obrázek


Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát zář 09, 2022 10:48 am

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek
ned zář 11, 2022 11:23 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon zář 26, 2022 11:31 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát říj 07, 2022 11:00 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

Obrázek
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv říj 20, 2022 7:29 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vtipy .....

Příspěvek

„Milá Sally, před třiceti lety jsme se ptali, jak dohnat životní úroveň západu, a dneska se ptáme, jak se vrátit k životní úrovni před třiceti lety. Nerozumím, proč nám přátelé prodávají plyn a ropu dráž než nepřátelé.
Podle faktury na elektřinu mám doma urychlovač částic, podle faktury za plyn bydlím na Aljašce, podle faktury za vodu mám koupaliště a podle platu pobírám podporu v nezaměstnanosti.
Ceny mouky a strouhanky se vyšplhaly tak vysoko, že výrobci přemýšlí, že by do párků opět dávali maso.
Loni touto dobou nám nakazovali sprchovat se po každé cestě ven, dnes nám sprchování zakazují.
Před rokem jsem se měřila, zda nemám moc vysokou teplotu těla, dnes měřím, zda nemám moc vysokou teplotu v pokoji.
Loni jsem bez roušky nemohla zazvonit u sousedů a dnes se mám se sousedkou koupat v jedné koupelně a péct kuře v jedné troubě.
Podle rady předsedkyně parlamentu jsem namísto plynu zkoušela vařit na svetrech, ale nešlo to. Co mám dělat?“
Odpověď:
„Prodávej vejce přes Lipskou burzu. Cena pro konečné spotřebitele 30 – 35 Kč za kus. Pokud by cena neúměrně stoupla, zastropuj ji v zájmu svobodného a demokratického trhu na 120 korunách za vejce.
Spolu to sneseme!“
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob říj 22, 2022 12:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 12 hostů