Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Nechodí.resil jsem to s Rumunem na lodi u stolu.chodi to knam,do Polska
sob lis 06, 2021 12:31 pm

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Tak jsem něco přečetl a ne každá firma chce cizince,diky bohu CZ řidiči jsou v DE žádaný a co se pokut týče,v pondělí mne vyfotí a v pátek pozdrav z Němec doma.
ned lis 07, 2021 8:34 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

aby taky nebyli..za těch podmínek :mrgreen: :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 07, 2021 8:54 am

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

No vidíš Martine a je nás tady spousta a jsme spokojený.
ned lis 07, 2021 9:08 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

to luda: Čoveče, že u němce musíte lítat tak, aby jste nedodržovali předpisy??? Já myslel, že u němce se dělá na pohodu, klídek pianko,15hod výkonu neznáte, 9tka odpočinku je sprosté slovo, pauza 11 a více hodin.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned lis 07, 2021 11:03 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

To že vás tam je spousta to chápu, ale taky spousta z vás házíte kindergeldama a já nevím čím ještě a pak "Nemáš cigáro?" Nebo "Neprodal by jsi mi jedno pivo?"
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned lis 07, 2021 11:05 am

luda
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 378
Registrován: sob úno 05, 2011 5:46 pm
Bydliště: Chlumec nad Cidlinou

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

4215 je to stejné v CZ jak v DE,blbci jsou všude a v 55ti letech tedy o kindergeldu nepřemýšlím.Jako nemám plat jak Helmut,ale taky nemám životní náklady jako Helmut,ale jako Helmut pracuju.12-13 hod.schichta pak min.11 hod.pausa.Na GPS si Němci moc nehrajou a na spotřebu už vůbec ne.
ned lis 07, 2021 12:32 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 230
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

..... a co se pokut týče,v pondělí mne vyfotí a v pátek pozdrav z Němec doma
To je este dobre z Talianska pride pokuta dost casto az skoro po roku :wall:
Scania R450
úte lis 09, 2021 7:08 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Oni Němci makají dost, většinou mají pěkný bordel na kartě. Policajt v cz co mě zastavil na kontrolu tak říkal, že němci mají karty v bordelu. Jinak to je všude, byl sem s pánem na školení a dělal v malé firmě v Rakousku. Češi tam dělat nechtěli protože, moc práce. Neměli servis vše si dělali sami, defekty atd nějaká stavební firma. Tak je jen on a 4 rakušaci. Jinak byl sem s rakušákem, chytl si mě na ladné a potřeboval poradit se slovenským mýtem. Tak jsme jeli spolu na hranice a já mu řekl co si vzít a co má mít sebou. Jel z Finska jinak jezdí Švédsko. Super chlap, děkoval mi a říkal, že jezdí víkendy a že musí rychle, že skrz lodě je to hoňka. Říkal, že tam dělal slovák, ale nestačil na to tempo. Takže jsou jen samotní rakušáci a smál se. Takže bych netvrdil jak všichni, že čech v Německu nebo Rakousku musí dělat víc než domácí. Ano někde to je, ale neřekl bych, že všude. Kluk mi říkal, že u nich se na firmě vyhodili 2 nemci v době korony a vzali 2 Čechy. Protože jsou lepší a nejsou drzý a šéf je za Čechy rád. Všude je chleba o 2 kůrkách jako prdel o 2 půlkách
stř lis 10, 2021 7:05 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

kdysi jsem jezdil s dodávkou do Rakouska do Thaiwanske firmy, nejdřív tam dělali Rakusaci, ale pak je nahradili Thaiwanci, o nic jsem se nestaral, posadili mě do kanclu udělal jsem si kafe, pak mi předali naloženou dodávku s vlekem a dokumenty. Byli strašně ochotni, všecko no problém, žádný spěch, jen pečlivost, ještě pochválili český hokej, Po nich přijdou Čínani a tam už je tempo úplně jiné, když jsem viděl jak v Pekingu rozvážejí to žrádlu na fichtlech, tak potěš koste až to tu převezmou, všechno rychle a v poklusu a za provizi, ses pomalej hovno vyděláš.
čtv lis 11, 2021 2:18 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2428
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

A že na ekologicku dopravu treba E6, elekro, hybrid ... :D :D
https://40ton.net/iveco-eurostar-w-ekol ... uropalety/

Obrázek
pon lis 29, 2021 7:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

https://ekonomickydenik.cz/ridici-kamio ... d=14409358


Ták jožo, byl si vyslyšen, neví se sice kdy, ale budeš moct jet nonstop až dom, třeba při kalamitě :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř pro 01, 2021 9:45 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

to Prouza88: Jako chápu, i to co joža propaguje, už je ta vyjimka na dojetí jedenáctihodinová, ale učitel na školení nam kladl na srdce, ať to radši nezkoušíme, hlavně ti co jezdí do Španělska. :( :( :(
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob pro 04, 2021 8:47 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

tu výjimku použit můžeš, pokud má důvod. Většina lidi si ji špatně vylozila
sob pro 04, 2021 9:40 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: šoféřina-budoucnost?!

Příspěvek

Tá "výnimka" má len jeden ciel. Keď cestári zase zanedbajú dialnicu D1 a pitomci v kamiónoch zase zablokojú oba pruhy a doprava na dlhé hodiny skolabuje... Tak polícia na základe tej "výnimky" bude vyháňať z dialnice šoférov, ktorým skončil pracovný čas. Nič iné sa tým nesleduje, tá "výnimka" je vyslovene protišoférska. Šofér ňou nič nezíska. A v zahraničí si s tou českou výnimkou každý policajt vytrie zadok.

Myslím to vážne, žiadna irónia, v CZ by mal byť ajter -561 kompletne zrušený. V CZ niesú parkoviská.. CZ je parkovacia diera skoro najhoršia v celej EU.
sob pro 04, 2021 9:54 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů