Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to Krocan: Věř tomu, že peníze jsou až na prvním místě. Druhotná přidaná hodnota je, že nechtějí být doma a nekomentují styl práce dispečinku. :hands: :hands: :hands:
Možná si toho moc nevšímáš, neb do Chlumce, teď už do Chýně se moc nedostaneš, neb jezdíš stále dokola, ale jak píšeš. Od zítra se to může změnit. Stačí, aby němci zavřeli Škodovku.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 04, 2022 8:49 am

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Je to tak jak píše krocan.rus určitě jezdit zadarmo nebude nebo za hrst rýže jak si každý neznalí Čech myslí.x let zpět co jsem tam jezdil byla třeba kazda truckerske hospoda plná jejich řidičů co jezdily jen vnitro a to stál už tehdá boršč 100 Kč a hlavní chod 250.A cpali se všichni.kdyby ten kamznik bral deset litrů třeba určitě tam nesedí a zbira hriby u silnice.
ned zář 04, 2022 6:43 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to jožin: Když celý život vyděláváš 250eur měsíčně, tak když tě někdo dotáhne do firmy a slíbí ti 500eur, tak jsi jak v jiříkově vidění. A než se dovíš, že v další firmě si můžeš vydělat 1200eur, tak nějaký pátek uteče. To že dlabou boršč za 100kč, tak tomu se nedivím. Za jak dlouhou dobu přijdeš na to, že nemusíš dlabat boršč za 100kč, že si ho můžeš koupit za 40kč a ohřát. Ono na dálnici si moc vybírat nemůžeš.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned zář 04, 2022 10:05 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ty si mě asi nepochopil vůbec.chtel jsem jen říct že rus po Rusku zadarmo určitě nejezdí.to že jezdí bez karty a tuny neřeší tady řešit nechci není to na věc.
pon zář 05, 2022 10:16 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Souhlasím s vámi. Úroveň šoférů jde rok od roku dolů. Poslední rok jsem čím dál víc nabýval pocitu, že už toho cirkusu nechci být součástí, až se to ve mně teď v srpnu zlomilo definitivně. K poslednímu září jde auto pryč a já dělám autodoprave po 15 letech papa. Protože se znám, tak si schválně nechávám propadnout profesak, ať mě neláká comeback :-D
pon zář 05, 2022 7:20 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Ne všichni mladí jsou špatní přece.plno starých jezdí příšerně,to vím jistě.me zaráží kam to dopracoval rumun.pred dvaceti lety jel s Romanem v odstavném pruhu do kopce a snažil se být neviditelný.dnes u Heilbronnu třetin průhem předjíždí jen Rumun,přes dunquike jezdí 90 taky jen Rumun radar neřeší,parkování v oblouku nebo před kabinou taky Rumun běžné a ke všemu ti v klidu o půlnoci pod lampou páči nádrž na Autohofu.ofrkle arogantní hovada co zjistily že jim nic nikde nehrozí.tak se dělají co chcou,v každé zemi.
úte zář 06, 2022 4:20 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

jose rabano píše:
úte zář 06, 2022 4:20 pm
.ofrkle arogantní hovada co zjistily že jim nic nikde nehrozí.tak se dělají co chcou,v každé zemi.
:thumbud: :thumbud:
nejen oni
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
úte zář 06, 2022 6:02 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Hlavně oni.polak tě sice omete vždy bo nezná jinou polohu plynu než podlaha,ale to je tak vše.tu ten dobytek škoda slov.ve dvě ráno couvá vedle mě primo na Petrovicích letitý DAF.jen já nespím ,že jo.tri místa vedle mě prázdné,on vedle mě.az se trefí konečně,vypne to jde ven.stahnu okno a říkám diesel???ne že ne, pauza..jj.vylezu ven a ten cyp má sundáme přední SPZ.AG,arges,raj zlodějů tam.na zadku ji má,návěs taky.rikam,nemáš značky.on že má,a za oknem, otočená naopak.ubehlo 14 minut přesně a odjel.jalou to dělal pauz nevím teda...hovado zlodějské
úte zář 06, 2022 6:15 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to jožin: rus po Rusku zadarmo určitě nejezdí.
Jednou jsem mluvil s rusem ve Španělsku, co tam utekl, a jezdil u španěla. Říkal, že v Rusku to je jak na houpačce. Jednou jsi nahoře a máš se dobře, za měsíc jsi dole a nemáš nic. Takže asi tak na to koukám. Neříkám, že stále jezdí zadarmo, ale není ten příjem takový. Mluvil jsem jednou s moldavcem, ten gavaril, že u nich si v průměru vydělají 250eur. Tak když mu čech dá 500, tak je spokojený, a když mu dá 750eur, tak je v sedmém nebi a chodí si denně na pumpu na obědy.
Už jsem to tady psal, jak zeťák byl na východním slovensku a ptal se po platech. 4 továrny a všude průměr 650eur plat. Když by jedna fabrika chtěla lidi zaplatit, tak ty tři zbylé ji to vysvětlí. Měl u sebe v "kapse" 650eur na výdaje a když se toto dozvěděl, tak začal mít strach aby ho někdo kvůli jedné výplatě nemajzl trubkou po hlavě.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte zář 06, 2022 6:30 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

Včerejší parkování girteka.po pul hodině se trefil vedle mě.za volantem Bělorus.prvni cesta,aj to tak vypadalo.nepodstatne.ted pointa.rikal že celé Bělorusko je v řítíesic ježdění po své vlasti s sedmi tunou a vzal 50eur.rikam mu pětset ne??ne 50.tak se zbavil sedl na vlak do Vilnius,sedl do robura a bude jezdit po unií.,
stř zář 07, 2022 7:01 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

to Krocan a Jose Rabano: Takže jsem nebyl daleko od pravdy. Tak ta cena může být i poloviční.(Co jsem uváděl).
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř zář 07, 2022 7:34 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

V Bělorusku na M1 na dálnici je na benzínce obchod s uzeninma ,ta kvalitní klobása stojí 10 e kus.tak nevím komu to prodávají potom.
čtv zář 08, 2022 6:30 am

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

v těchto zemích jede hlavně šedá ekonomika, takže plat nějakého šoféra není odrazem kupní síly v dané zemi. Moldavec vydělá sice hovno, ale nalovi tunu ryb a uživí sedm dětí...ty sice vyděláš 50-60 K, ale v podstatě máš že života jen tu robotu. Ti inostranci co skončí v Unii za volantem jsou v podstatě odpadlíci, v dobrém slova smyslu, zbytek tam jsou "byznismeni", nebo oficíri, a ti ostatni tahají kvéry, max ještě zemědělci, že se nazerou ze svého. My jsme total industry, čili dnes v prdeli, páč to z tebe stát vysaje na všem možném, Moldavec jde a zastřelí jelena, udělá šašlik a zase nějak bude, max. půjde do armády..ti ostatní se schovají na půl roku do Unie do kabiny....on má volbu, my v podstatě už ne....jo máme volbu.. volant nebo montovna nebo důchod...ale z toho zivoriš..tak kdo je na tom líp? Těžko říct, ale tu klobásu určitě tam někomu prodají 😄
pát zář 09, 2022 4:16 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

DriverBrno píše:
pát zář 09, 2022 4:16 pm
on má volbu, my v podstatě už ne....

Přesně tak , my jsme hrozně zpohodlněli a zlenivěli ve smyslu stěhování za prací... V 90 tkach sem jezdil za mlada 3-4 tejdny i víc kor na daleký Rusko a bylo to bomba , člověk hltal každou zemi kterou navštívil ...dneska ??? Sere mě přijet v pa v 6-8 :mrgreen: lidi jako sof co jezdí měsíc a pod maj můj obdiv, já už bych to nikdy neopakoval...asi ...za mlada jde vše ...a byla jiná doba ....dneska ti ztracenci genderovy a pod umí akorát dělat bordel s nahatyma prdelema :wall:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát zář 09, 2022 7:39 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3409
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Mzda řidiče

Příspěvek

já jsem zamlada jako študák fáral, sice jako cyp, střelivo a tak, dnes mám problém dojít do sklepa, bo tma a zima.
pát zář 09, 2022 8:32 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů