Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
wckr
Příspěvky: 1019
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

jinak 90% řidičů zamyká a odemyka dalkacem. Takže jestli jim někdo vlezl do kabiny nezjistí. Protože automaticky tahaj za kliku odemkleho auta.

A oni nevěděli ze jim vzali karty, takže žádný papír od policie atd. Takže věř tomu ze to zaplatíš. A soudit se jít můžeš, firma na výlohy má, nevím jak ty…..
stř zář 15, 2021 7:23 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

To je taky pravda.jen me volvo aspon teda se vzdy na dalkac otevrou jen dvere ridice.a i kdyby se otevreli obe,nic moc to neresi.ja mam vsechny ceniny v sejfu pod posteli zamceny.i na nich spim.a prava sedacka je vzdy tak ze tu postel vubec nezvednes.pokud to neznas teda.a pokud to znas musi udelat nekolik ukonu,posunou sedacky a prekonat ten sejf.pak jsou karty jeho.pin mam v hlave.nikdy jsem nemel hospodsky flek hozeny na palubce jak top trucker.
stř zář 15, 2021 9:08 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

jose rabano píše:
stř zář 15, 2021 9:08 am
pak jsou karty jeho.pin mam v hlave.nikdy jsem nemel hospodsky flek hozeny na palubce jak top trucker.
:clap: :wink: :thumbud: :hands:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 15, 2021 12:55 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

sof: Pouze s údaji z běžné platební karty zaplatíš bez ověření tak platby do ca. 500 Kč... Vyšší platby jsou chráněny právě PINem, SMS, apod., nebo nově od 1.1.2021 dalším ověřovacím prvkem... (tedy alespoň v CZ) https://www.mesec.cz/clanky/platebni-ka ... ho-mobilu/
čtv zář 16, 2021 9:24 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

Neverím, že sa dá natankovať s tankovacej karty bez PINu.
Nevím, kolega než došel z nákupu, ještě je prý viděl, jak mu lezou po autě. Vzali mu ABS kabel, tak byl rád, že jen to, než dojel domů. Tak firma zjistila že někde na malé pumpě uprostřed Francie je karta vytankovaná. Bez PINu.
Tak EDIT: Dnes jsem se potkal s kolegou a ještě se zeptal jednou. Všechno bylo na svém místě. (karty, PINy měl u sebe, doklady atd) jen ten ABS kabel. Byl rád, že to byl jen kabel, nevěnoval tomu pozornost jen to oznámil šéfovi. Problém nastal, když přijel domů a šéf mu sdělil, že karty jsou vytankované.
Naposledy upravil(a) 4215 dne pát zář 17, 2021 8:18 pm, celkem upraveno 1 x.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 16, 2021 9:09 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

Nekde jsem četl, že tu kartu okopirujou a pak jde používat na jejich pin. Nevím, jestli je to pravda. Každopádně na takovouhle akci už musí být vybavení. To nezvládne borec, co teď vyskočil že člunu a neumí ani malou nasobilku.
čtv zář 16, 2021 9:13 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

Ono ruku na srdce, kdo denně ráno poctivě obejde auto a zkontroluje vše aby bylo na svém místě. Vždy na něco zapomeneš.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 16, 2021 9:14 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

to Pawell: No aby jsi se nedivil.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 16, 2021 9:16 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

Občas mě udivuje, kde ti běženci berou takové telefony a tarify, že můžou mít 24hodin přítele na telefonů :wall: :wall: :wall:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 16, 2021 9:18 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

Poblíž Calais se me kdysi na parkovišti tady nějaký ten cmoud ptal, jestli jedu do Anglie :lol: fakt jsem nejel a ani bych ho nevzal. :D ale zajímavé bylo, že tam nestal jen tak, ale vylezl z auta plného jiných cmoudu s gb značkama. Takže někdo kdo už se na druhý břeh dostal, se vrátí zpátky a pomáhá ostatním.
čtv zář 16, 2021 9:25 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

Teď koukám jak jsem to tady rozvířil. Já tady na tom míste dělal víkend už asi 30x?
to zpátečka:No a po 35té páté budeš koukat jak výr.
Ale jo užij si, dokud máš náladu na taková zákoutí. Přidám poslední moje foto, aby jsi si nemyslel, že jsi v tom byl sám.
Obrázek


Obrázek
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 16, 2021 9:30 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

Jo a ještě něco. Hlavně tyto fotky ukazuj své manželce nebo přítelkyni. Všechny to mají rády a jsou přející. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 16, 2021 9:33 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

4215 píše:
čtv zář 16, 2021 9:14 pm
Ono ruku na srdce, kdo denně ráno poctivě obejde auto a zkontroluje vše aby bylo na svém místě. Vždy na něco zapomeneš.
ruku na srdce.... většinou na to seru :mrgreen: :wink: jen kouknu na to kolik je v nádrži, jestli stejně , jako večer ...podle toho kde stojím ...jestli to obejdu dvakrát za měsíc, tak je to moc .....jo za mlada každý ráno ....ted mám v píííí
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv zář 16, 2021 10:06 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

Vozim retro baterku na sviceni.vim,kazdy sviti mobilem dnes.rano vzdy obejdu auto dookola.zajima me nadrz,vicka,sani.pak plachta,diry vni.vzadu dva kastliky,otevru vrata a kuknu.zda se to treba nevybulilo.a predevsim gumy,zda naves nelezi na disku treba.cele to je otazka 3minut max,to uz vari konvice zaliju kafe umyju tesaky a rubu.delam to takto x let.
pát zář 17, 2021 8:10 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4463
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Krajina a okolí na našich cestách

Příspěvek

to jožin: Ještě se ti nestalo, že ti vyměnili kryt na světla??? Rozbité za tvé celé. Rezerva ti nikdy nezmizela???? 150krát se k ní ohneš, po 152 ti ji ukradnou.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát zář 17, 2021 8:13 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů