Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Martoh
Příspěvky: 299
Registrován: pát lis 14, 2008 9:39 pm
Bydliště: Ústecko

Hledám náhradu za sebe

Příspěvek

Ahoj, jelikož jsem se rozhodl s touhle otročinou skončit, tak bych rád za sebe našel náhradu. A to nejlépe od 1.6.21.
Pokud jste někdo z Ústí nad Labem, nebo okolí a rádi byste jezdili u menší rodinné firmy, tak se mi zkuste ozvat a můžeme si o tom promluvit.
Nějaká fakta: Jezdí se nejčastěji Belgie a Holandsko. Auta Scania a DAF, stáří většinou do dvou let. Jezdím tu sedm let a za celou dobu nebyl žádný problém s výplatou, či s majitelem. U firmy má řidič absolutní klid. Žádné strhávání peněz za to, nebo za to, žádná buzerace.
Rád bych za sebe našel někoho alespoň trochu zkušeného a hlavně zodpovědného a bezproblémového. Nerad bych svému zaměstnavateli přivedl někoho s kým by byli jen problémy, neboť já tu jsem po celých sedm let opravdu spokojený.
Pokud by vás cokoliv zajímalo, či jste měl někdo zájem, tak prosím odpověď do Pm. Není problém si zavolat a říct si k tomu cokoliv, co Vás bude zajímat.
Naposledy upravil(a) Martoh dne stř kvě 26, 2021 9:58 pm, celkem upraveno 1 x.
pon kvě 10, 2021 9:07 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Hledám náhradu za sebe

Příspěvek

:D :D :D Na jednu stranu chvála až do nebes, na druhou konec otročiny. Že by skrytá reklama???
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř kvě 12, 2021 2:30 pm

Martoh
Příspěvky: 299
Registrován: pát lis 14, 2008 9:39 pm
Bydliště: Ústecko

Re: Hledám náhradu za sebe

Příspěvek

To, že je to otročina (myšleno ta práce celkově) o tom myslím není debat. A proto se myslím nevylučuje možnost, že může být firma, kde i přes tuhle otrockou práci jsou solidní podmínky.
stř kvě 12, 2021 11:06 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů