Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Zamčeno
Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Politická debata...

Příspěvek

DriverBrno: Když si srovnáš případné mandáty ve sněmovně, tak ti to věštění nějak nevychází... "Piráti, STAN a ČSSD jsou jediní, kdo chtějí gayům a lesbám povolit manželství včetně adopce"
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/manz ... omaci_lisv
ned říj 10, 2021 11:13 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

ATW: ..a co tím chceš říct, že SPOLU už tedy tu druhou koalici nepotřebuje a v těcto bodech půjdou proti sobě ? A ještě jeden ti tam chybí:
https://www.idnes.cz/volby/parlamentni/ ... omaci_lisv
ned říj 10, 2021 12:04 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Politická debata...

Příspěvek

Z toho Jurečkova vyjádření a vyjádření k vyjádření rozhodně neplyne, že by celá partaj byla za. Dlouhodobě jsou spíš proti... Ale hlavně tahle věc nebude v blízké budoucnosti to nejdůležitější... Jsou tu důležitější výzvy, kde se doufám najde konsensus. Třeba stabilizace kasy a energetické soběstačnosti...
ned říj 10, 2021 2:17 pm

ned říj 10, 2021 2:26 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Politická debata...

Příspěvek

Já mám na politiku ten nejhorší názor.je celá prohnila, špinavá.hnus.petr,Pavel,úplně jedno.vsichni tu hulakali Babiš ven,pak bude super.tak jsem zvědav a očekávám výstavbu dálnic minimálně jak v Polsku, především ty jejich parkoviště.
ned říj 10, 2021 2:31 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Politická debata...

Příspěvek

já očekávám zastavení těchto velkých staveb. Někde se to ušetřit bude muset.
ned říj 10, 2021 3:50 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

ATW s tím souhlas, buzíci mě taky nezajímají, ale vůbec samotné připuštění debaty o tom, jestli mají buzíci nebo lesby nárok na sňatek a jít si adoptovat dítě, se mi zdá bizární a považuji to za testování co ještě normální člověk vydrží. Tyhle strany, které v zájmu toho, aby se udržely u koryt jsou schopny o tom vést debatu nebo se spojit i se satanem. Jinak k těm dálnicím..asi má občan krátkou paměť, katastrofální stav dálnic je dílem taky modrých strak z ODS, no máme je tam zas, ex ministr a bývalý majitel Sparty Hřebíček se musí chechtat.
ned říj 10, 2021 4:34 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Politická debata...

Příspěvek

DriverBrno: Tak to tě jako "normálního člověka" zklamu... Adoptovat nebo vzít si děcko do pěstounské péče může kdokoli z LGxxx komunity už i teď... V těch sňatcích jde trochu o něco jiného... ;-)
ned říj 10, 2021 4:58 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

ATW: přesněji -pěstounská péče je něco jiného než adopce, adoptovat můžou jen tzn. "manželé", samozřejmě jako "normální člověk" nesouhlasím ani s jedním. Kde jsou práva toho děcka na život v řádné rodině ?
ned říj 10, 2021 5:44 pm

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Politická debata...

Příspěvek

DriverBrno: Blbost. Adoptovat mohou i jednotlivci jakékoli sexuální orientace... Asi budeš jeden z těch, co se domnívají, že dětem je lépe v děcákách a kojeňácích... Stav se tam někdy... ;-)
ned říj 10, 2021 6:20 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

No ono to ešte môže dopadnúť tak, že Babiš bude prezident ČR. Zeman je už na kašu, má kopu rokov, a zdravotne je na tom blbe. Preto Babiš projel voľby, dostane sa k väčšiemu korytu
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
ned říj 10, 2021 6:23 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Politická debata...

Příspěvek

Ti co nejvíce řvali eet pokladny potom seděli doma skoro 2roky a chodily jim peníze za nic za státní kasy. To už v zivotė hospodští nezažijí za pravicové vlady.Radil bych aby jsme si dobře zapamatovali jaká je za posledních pět let nezaměstnanost .úrokové sazby,jaké jsou doplatky na léky .a ceny nafty. Taky HDP. Takové nikdy nebylo. Neposral jsem se s komunistů,ani z Havla,Klause. Babiše jsem vnímal jako manažera co uměl něco i v mezinárodní sćéně.Vnímám fakta i když jsem spoustu věcí od něho nemusel.Fiala Bartoš a ten sedlák z Olomouce že se jako domluví.?.No nevím nevím. Naposledy nám tady nechali církevní restituce.Takovy dáreček. Babiš udělal deficit. A který stát přes korónu né.? Hlavně jsme museli mít HDP aby nám ty prachy půjčili za nějaký dobrý peníz.

ano změna je fajn. Příliš optimismu to nenabízí ale. Cena energie,Škodovka stojí. Úrokové sazby jdou na horu .HDP v zimě půjde do kytek.Vi některý od Fialy a Stanu ,Bartoše co s tím.? Uvidíme. Prezentace a grafy to oni umí ,ale ta realizace to uvidíme.
pon říj 11, 2021 6:58 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Politická debata...

Příspěvek

ATW: jako že přijdeš na sociálku: dobrý den já jsem homosexuál nemáte nějaké volné dítě? To opravdu zatím takto nefunguje ani v této bananas republice.
pon říj 11, 2021 7:33 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Politická debata...

Příspěvek

Babiš jako manažer co něco uměl... Placal se v mikromanagementu, chaotik, ministra mu nikdo nechtěl dělat, nejvíc mrtvých na covid v přepočtu na obyvatele, to šílene rozkradani při nákupu rousek, otrávená Bečva, syna nechá dotáhnout na krym, at nemůže vypovídat, capi hnízdo, linka na toastovy chleba a další a další daňové podvody a kšefty na hraně, absolutně šílene zadlužení, co NESOUVISÍ s covidem, green deal podepsal bez výhrad, teď danovy podvod ve Francii. Snad aspoň za to půjde sedět. Ideálně ve Francii. By mě zajímalo, co by musel udělat, aby si koblihari rekli, že to už je moc.
pon říj 11, 2021 7:53 am

Uživatelský avatar
ATW service
Příspěvky: 924
Registrován: sob dub 21, 2012 10:33 am
Bydliště: King's town
Kontaktovat uživatele:

Re: Politická debata...

Příspěvek

DriverBrno: No tak si představ, že si žil dosud v bludu... :-) Při adopci musíš mj. projít celkem náročnou "lustrací", ale na sexuální orientaci, podobně jako třeba na víru, se tě nikdo neptá... Není to totiž podstatné...
Možná si přečti aspoň toto https://www.adopce.com/wp-content/uploa ... i-z-CR.pdf, ať nemluvíš pořád z cesty... :wink:
pon říj 11, 2021 3:22 pm

Zamčeno

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů