Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Prouza88: představ si,že nejsi jediný,kdo vozí dříví,to je zjištění co?Dnes už jezdím na plachtě,ale pár klacků jsem taky odvezl, něco stařičkým oplenem,něco Umikovem....Dolla jsem tahal.....Takovou tu klasiku,Retz,Brand, Štětí,Planá,Enns,Regensburg,Plattling.... ani si to všechno nepamatuju....no a pořád mám do lesa hodně blízko.
...rád se svezu s čímkoliv...
pon úno 21, 2022 11:10 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

ELe tak vidíš, znáš to.. My jezdíme soukromníky, tzn. má lesík u silnice, z obou stran pole a kam by to vyvezl, ldyž se nedomluví? Jézéďáky vynech, ty nás nemužou ani vidět a všude z tebe zbyde bordel.. Zkrátka není kde kolikrát, máš to okovaný, nebo taháš blato..

Třeba u LČR není problém, s naši hajní? To sou kamoši a sami sou rádi že nás nechaj nakládat s jezdit po loukách ti majitelé..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 21, 2022 11:24 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

153: až přes něj pojedu, budu si ho hned více považovat, když nyní znám jeho pohnutou historii. A budu šířit legendu o tajemném pánu, jež neváhal bojovat za práva Ludvíkovického i jiného lidu. To se nedá říci o každém. :hands:
pon úno 21, 2022 2:21 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Jézéďáky vynech, ty nás nemužou ani vidět a všude z tebe zbyde bordel
to je totiz ten problem, proc by mel zbyt bordel? Taky obcas neco nekde prekladame, at uz komodity nebo treba panely. Vzdycky tam pak jede auto s chlapama, kostatama, manipulator...
pon úno 21, 2022 2:58 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11911
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Venca R .. proč by to měli uklízet ??? serou na to většinou, to je čas a čas sou prachy ...se podívej kde se manipuluje se dřevem..všude chlív až na vyjímky .... onehdá překladali v lese u cesty před krahulčím ..i na cestě ..vytaháno bordelu a kůry hromady a bylo okolo nuly klasika klouzačka .... myslíš, že to někdo uklidil ?
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon úno 21, 2022 4:44 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4500
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

to Martin440: Však mají oranžové majáky, tak nemusí. :D :D :D
to 153: Chtěl jsem napsat něco podobného jako Adjunkt, ale předběhl mě. :D :D :D Tak si vždy vzpomenu ,až tama pojedu, na pana 153, který to tam má svědomí. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon úno 21, 2022 6:30 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Venca R, když tam udělám 5 aut vlákniny, tak tam můžeš kolikrát poslat Tatru a nakladač, my to nemáme kam dat, zamíst jo, ale nemáš kam :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 21, 2022 6:52 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Líbí se mi, jak před nějakou dobou Prouza zcela netolerantně pohlížel na silničáře, že jedna šipka je nedostatečné označení, že prořezávají nebo štěpkují na blbém místě, že sekají trávu teď a tady...

A najednou, máme maják, někde se dřevo musí vytahat, nemáme kam...
BES - běs
pon úno 21, 2022 7:42 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Pavle mi se snad jednou sežerem :lol:

Hele jabka hrušky trochu, málo kdy nakládáme na jedničce, zato tráva se seká v pátek ve 3 odpoledne, víš jak, jinak šlo spíš o zákon, tam ste krytí jako mi, maják to přebije a nazdar, že to stačí nebo ne je právě předmětem našich mnoha sporů :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon úno 21, 2022 9:11 pm

Uživatelský avatar
Luďa
Příspěvky: 1426
Registrován: sob říj 31, 2009 10:24 pm
Bydliště: Nížkov (ZR) - Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Cca před 14i dnama jak tak hezky foukalo.
Obrázek. Obrázek. Obrázek
Když se potíš u polívky - jsi zdravý.
Když se potíš u acylpyrinu - jsi nemocný.
Když se potíš u sexu - jsi starý.
Když se potíš u práce - jsi blbý
sob bře 12, 2022 11:24 am

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

R1

Příspěvek

písal som o tom viac krát, je to vždy rovnaké- slovenská R1
viewtopic.php?f=66&t=7944&p=767311&hili ... r1#p767311

Tu je ďalšia z množstva rovnakých, smrteľných havárii. Odstavený kamión zasahuje do jazdného pruhu. Šofér iného kamióna nadáva pozor, narazí do návesu, skríži sa cez cestu a do neho narazí osobné auto. V osobnom aute zomiera mladá žena, jej manžel je zranený, ročné dieťa nezranené.



Obrázek Obrázek Obrázek
čtv bře 24, 2022 11:00 am

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1269
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

sof: k té nehodě jsem dojel , ještě tam nebyla ani záchranka...stál jsem asi 400m za tím. Škoda života:( Humus
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
pát bře 25, 2022 10:31 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

sof: smutné
https://www.blesk.cz/clanek/celebrity-s ... -syna.html

v pátek 25.3 jsem jel ráno v Bratislavě přes Dunaj, taky tam byla nehoda, ..ale nic jsem k tomu nenašel, taky to vypadalo špatně. Rychlost a zase ta rychlost..
sob bře 26, 2022 6:43 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2144
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Kuriozity, bouračky, apod. (II.)

Příspěvek

Kulové rychlost... když nečumí na cestu, zabije se i v předpisové rychlostí, tím tuplem na dálnici-
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob bře 26, 2022 9:40 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Pozor, nebezpečné místo.

Příspěvek

Opakovač nemeckých cestárov, výstraha na CB kanáli 10. "Pozor, nebezpečné místo". Funguje to už dlhé roky a podľa mňa je to dobrá vec. Mne to kedysi dávno pomohlo, mal som vtedy krúžkové auto, rátal som čas jazdy a nečumel pred seba. Až tá pani vo vysielačke ma v poslednej chvíli upozornila, že pruh predomňou je zablokovaný.

Po kliknutí na odkaz sa na stránke vocaroo dá prehrať tá hláška nemeckých cestárov. Vkladal som to tam ja, nič iné tam nieje.
https://voca.ro/11BVDy1UIsNU

Po Slovensku jazdím len výnimočne a teraz som prvý krát počul hlášku, CB opakovač na kanáli 10, slovenských cestárov. Asi dialničná patrola. Na odkaze je slovenská verzia nemeckého nebezpečného místa.
https://voca.ro/1b9Qi8nSEsrI
čtv bře 31, 2022 12:52 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů