Mýtné (??? :-) ) v Rusku, tipy na truckstopy, pravidla apod.
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

No nevim,kdyby to bylo v mrazu tak je vse zmrzle a ten podval by normalne temer projel.To je jedno.neresim,neco jsem uz videl.
Neřeším...
pon srp 13, 2012 10:14 pm

Bender 86
Příspěvky: 424
Registrován: stř úno 02, 2011 10:25 pm
Bydliště: Ledeč na Sázavou

Příspěvek

Když něco takoveho vidim, tak si dycky vzpomenu na řeči typu: D1 to je nejhorší dálnice na světě :lol:
úte srp 14, 2012 6:58 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

D 1 u me neni dalnice a hopsabahn,je jedno zda sedis v trucku nebo v bavoru.Je to humus.Ja v Uzbeku jeste nebyl ale z ruska vim ze tam jsou strasne rozdily-nekdy rovinka absolutne bez hrbu,jako letiste a nekdy usek na spodni radu jedes x km.
Neřeším...
úte srp 14, 2012 8:18 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ted co jsem jel posledne tak Rusko trassa Rjazan, Syzran, Toljaty, Samara to byla pecka! U toho tady ta trassa kdysi byla jako letiste. Ural takze za Ufou pres Ural tam to je jak furt, ale uz od Miass tam to je parada! Takze kdyz jedes do kazachstanu pres Kostanay tak od Miass je dobra silnice.
Zase kdyz jedes do Kazachstanu pres Aktjubinsk, tak Samara orenburg ted nevim ale byla dobra silnice, v Orenburgu tam byly super silnice porad alespon ochvaty ty byly supr, a pak za Ornburgem kdysi to uz bylo za houby hlavne ten Sol Ileck a dal na kazasskou hranici jenom pisek a sterkopisek, pak 50 km od hranice uz zacinala docela dobra silnice do Aktjubinska a za Aktjubinsk jeste nejakych 50 km take. A pak uz zacinala plaba. Chromtau to bylo v prdeli a o Irgyzu se ani nebavim tam byl teren najvyssiho stupne az do Aralu, a u Leninska (Bajkonur) na Kyzyl Ordu uz se to zlepsovalo, kyzyl Orda tam uz byla super silnice, z Kyzyl Ordy do Turkestanu slabsi ale slo to, a z turkestanu do Simkentu super!
Dnes uz je z Aktjubinska az do Simkentu super nova silnice takze dnes uz jezdi i pres poust ty PVC vozy ale tenkrat ja jezdil a porad jezdim tatrou, a ty pouzte to bylo labuzo! Jsem se tam kulturne a sportovne vyzival! :lol:
Uzbekistan do taskentu z Cernjajevky to je par km, a ta silnice byla dobra a dal na Samarkand nabo Angren to uz byly zase jenom o poustich a stepich! :lol:

Ale furt je to moje nejoblibenejsi trassa: Moskva-Rjazan-Penza-Toljaty-Samara-Orenburg-Aktjubinsk-Irgyz-Aral-Leninsk-Kyzyl Orda-Turkestan a Simkent! :lol:
pát srp 24, 2012 10:58 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Projedu to a napisu hodnoceni ale obavam se ze stupen obtiznosti vypada jinak z T815 nez z popelnice zvane Daf :D
Neřeším...
ned srp 26, 2012 7:18 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak s tou tatrou si clovek dovoli vic! Mne se libilo jezdit tam v tech poustich pres Irgyz! Tenkrat to byl kombinovany usek, sterkovky, piskovky, blato az za usi a podobne. Dnas uz tam je nova silnice.
Ale tenkrat to se litalo po tom pisku! Siroko daleko nic, nikde nikoho, jenom pisek a velbloudi! :lol: :lol: :lol:
ned srp 26, 2012 8:16 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

S Tatrou bych jel i na Mt.Blanc v zime :D
Neřeším...
čtv srp 30, 2012 10:00 am

chucky 71
Příspěvky: 5
Registrován: pon zář 28, 2015 5:27 pm
Bydliště: Plzeň

Ještě mi tolik neni

Příspěvek

Mam dotaz, existuje v CZ firma co jezdí tyto destinace ?? Mam zájem vyrazit tam kam se jiní bojí, ale podle toho co vim, tam se neni čeho bát, jde mi o českou firmu, nenchi jezdit pod nějakym turkem nebo holandanem. Díky za tipy na zaměstnavatele, je mi 45, praxi mam , rusky taky umim.
pát říj 07, 2016 7:55 pm

Driver_1.9D
Příspěvky: 225
Registrován: pát kvě 16, 2014 11:01 pm
Bydliště: plechovy hotel

Re: Kazachstán, Uzbekistán

Příspěvek

Projedu to a napisu hodnoceni ale obavam se ze stupen obtiznosti vypada jinak z T815 nez z popelnice zvane Daf
Jozin a kde je to hodnotenie uz ubehlo 9 rokov :D
Scania R450
pát říj 15, 2021 11:38 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Kazachstán, Uzbekistán

Příspěvek

Kuwa už tam nejezdim :wall: ,ale chystám se tam ukoncit odyseu
pát říj 15, 2021 6:26 pm

Odpovědět

Zpět na „Rusko + SNS“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů