Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

martin440 píše:
ned kvě 08, 2022 9:35 am
4215 píše:
sob kvě 07, 2022 8:56 pm
Myslím, že se blíží doba.....
to určitě ne :mrgreen:, mít vztah k nějaký zemi, je úplně něco jinýho a s politikou to vůbec nesouvisí, od začátku je jasný o co gou , je to válka mezi usákama nato a ruskem s cílem rusko pokud ne zničit , tak aspoň nějak ovládnout, zbavit se Putina
a vyrabovat zdroje - vrátit to nějak na dobu jelcina, kdy se rabovalo ve velkým, to se díky bohu nikdy nestane :

No já jsem sledoval, jak z tebe tady dělali rusofila a nějakého putinovce, a ono to bude jak řekl V. Klaus st. (a opakuji ten pán se mi hnusý a není můj oblíbenec)
No nikdo není dokonalý a i Kavkaz se spletl a neměl pravdu, když v intervieu pro novinky řekl, že Rusko bude 9.května pochodovat na přehlídce v Kijevě.
Jinak už si připadám, jak za minulého režimu. Kdo odporuje vládnoucí třídě, bude po zásluze potrestán. Ještě nám chybí ty uranové doly a lágry. Lidi nadávají na režim, ale veřejně nikdo nic neřekne. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř kvě 11, 2022 7:11 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

4215 píše:
stř kvě 11, 2022 7:11 pm
jjj za chvíli by Tě pověsili jen za to, co si myslíš :wall:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv kvě 12, 2022 1:52 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

všade sú správy, že Ukrajina zastavila časť tranzitu plynu do EU, lebo jednu vetvu plynovodu obsadila ruská armáda a Ukrajina nemá pod kontrolou kompresorovú stanicu Novopskov. Preto nemôže do EU posielať plyn.

Pozrel som sa na mapu, kde to je. Tá Sochranovka o ktorej sa všade píše je v Rusku a to "Sochranovka" znamená asi len názov časti vetvy plynovodu. Dôležitá je kompresorová stanica, tá je na Ukrajine neďaleko hraníc. Lenže podla mňa v tej oblasti sa nič nezmenilo. Tú časť Rusi ovládli hneď na záčiatku vojny. Podla mňa sa tam nič od začiatku marca nezmenilo. Plyn tade išiel aj keď to nemala Ukrajina pod kontrolou.

Nevravím že mám pravdu, ale podľa mapy a máp obsadených uzemí to tak vyzerá.


Obrázek Obrázek

Keby naše oficiálne, verejnoprávne, všetky tie mainstrímové média a všetci bojovníci proti hoaxom neboli len obyčajné prestitútky píšuce pre hlúpych Jankov, tak by sa na to pozreli tiež. Majú možnosti, majú ludí, majú skúsenosti, dnes už mohlo byť jasné a vysvetlené, čo sa tam také závažné zmenilo, že Ukr odrazu nemôže dodávať plyn. Lebo s môjho pohľadu to vyzerá, že sa tam nič nezmenilo, len Ukr nás s plynom začala vydierať.
čtv kvě 12, 2022 6:44 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

sof....je to na "rozkaz" usáků , je o těch 40 miliard tý zasraný pujčky kdy de facto ua prodá zelenej fašoun ročildům, páč to nikdy nebudou schopni splatit....
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát kvě 13, 2022 2:13 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

český politik= debil a svině, to druhý na prvním místě :think: :think: a českej volič= blb ze 70% minimálně

Tito lidé upřednostňují vlastní představy, potřeby a plány před zájmy zbytku země. Média jim dodají sluhy, které naladí na stejnou vlnu, ovšem bez vidiny osobního zisku, ideologicky je zmanipulují a zneužijí. I za cenu finálního zničení, protože například zdražování se dotýká i jich. Neschopnost vnímat skutečnost, kterou je být nápomocnými k sebezničení, se stala u občanů vítaným artiklem. Všichni ti s ukrajinskými vlaječkami a ústy plnými nenávisti k Rusku jsou de facto užitečnými idioty, kterým nedochází, že i oni bez plynu, ropy a dalších komodit z Ruska dovážených prostě padnou na dno, o kterém se nám nikdy ani nesnilo. Fiala & spol nezmrznou, jejich limuzíny budou mít stále kde čerpat a platy si stanoví takové, aby hlady neumřeli. K tomu přidejme další nadstandardní výhody, kterými oplývají, pochopíme, proč se drží ve funkcích do padnutí. Zkuste se na to zeptat Němcové či si o tom popovídat s Markem Bendou, který v životě nepracoval. Pochopíte, proč lidé bez přehnané inteligence, bez jakéhokoliv vzdělání (Černochová), bez odbornosti (Lipovský, Pekarová Adamová) či bez morálních zábran (Rakušan, Babiš, Fiala, řada Pirátů) zastávají důležité funkce. Jde jen o moc, prachy a poslušnost. Ne o nás. A o tom to je.

tohle stojí za přečtení- možná se fůru lidem rozsvítí v makovici

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ekon ... oku-200967
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 14, 2022 12:33 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

tak.. dneska "zabydleno" 5 hod :wall: :wall: foto dám, pokud někdo bude chtít... doba kdo v čem sedí už pominula ...vždycky je to práce-rachota , někdy dobrá, někdy sere, ale udělat se musí, umejt vyčistit, i když to bylo "ucházející " ..našel jsem další "pohmožděniny" od rádoby "trucekerů" spíš polovodičů...vůbec nechápu jak některý věci dokážou někteří "tipové" dokurvit a domrdat- vyrvat dekl u lednice utrhnout kabel od termostatu- dokurvit konec kolejniček na firhánky -prokopnout plast na stupačce, ulámaný zámky od bočních spoilerů, volant nakřivo a tahne to doprava, že si za 10 sec v pangejtu -nechápu jakou ránu to kam muselo dostat ..příští tejden do servisu atd atd... prostě idioti nechápu, nikdy nepochopím a to auto má 375 K moje mělo 460 a bylo jak nový :( :wall: :wall: :wall: asi už stárnu a sem debil, nebo nevim , vim že sem protivnej , mraky lidí mě nesnáší , ale nikdy sem nenechlal po sobě humus ani dobitý auto..........jak nemám svoje harampádí v autě , mít na běžný věci vše, peřiny a čistě povlečenej pelech, vše na svým místě, nejsem ve svý kůží, pro mě prostě běs, potahy sem hodil rovnou do popelnice a vodník běhal dva hodiny.( to to bylo před měsícem cca na vyčištění .. ..někdy těm lemplům a debilům závidím ...veznou termosku, telefen- dvě čínský polívky a jedou ..je jim jedno kam, bůh-ví , jestli maj aspoň dvoje spodní prádlo :savle: když jedou dom osobákama ( máme jich mraky ) roztrkanejch všude možně, aby se lidi dostali domu, najdeš tam tejden starou PŮLBAGETU bordel hnus ... ty hovada asi nikdy nepoznali, co to je skončit někde a jeď si domu jak chceš vlakem, stopem, pěšky ...i když firma vše platí...třeba se poser -tvuj problém, ten "přístup " k technice je dneska běs, nedá se to popsat ..to pochopí snad jen "kus", co ví, co je ještě , nebo byla "stavovská čest" je mi z toho smutno i když vím, že brzo ( nejsou ani přes známý) -snad bude komplet nový a i moje poslední, páč už toho asi moc neodjedu a pátej "míč" pokořím těžko, ale nikdy sem nelitoval, toho, co dělám, objel jsem kus evropy-asie i afriky- tý tedy jen kousíček :mrgreen: ale i ta byla pěkná -i hezčí, než posraná EU, ano posraná a zkurvená-víc netřeba patlat ... smutný pohled na dnešní dobu i "kádry" :( :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob kvě 14, 2022 11:42 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

No zrovna včera jsem si říkal, že snad ani nemáte vlastní plac, co bylo vašich aut různě roztrkaných po průmyslových zonách před Plzní.
ulámaný zámky od bočních spoilerů, Tak to je hned, teď jsem vstával jdu se umýt a koukám, že chybí plast blatníků na Mercedesu. Ani nevím, kde jsem ho ztratil (kde jsem ho urval), jediné místo které mě napadlo, tak jsem se tam zastavoval po týdnu a nebyl tam.
No s těmi lidmi, to taky nechápu, jak někdo dokáže objet Evropu s bagetou a petkou sodovky. To je prostě povaha, nebo nevím. Tudle jsem koukal, jak se Girtekové měnili na Silberbachu, jeden vystěhoval 6 těch vietnamských megatašek, že je nemohl ani unést( nakládali to ve dvou) a druhý 5 megatašek stěhoval do auta. To třeba obdivuji sofa nebo Petera G, že jedou 1000km do práce a neví, do čeho sednou. To bych byl nervní už když bych měl jet domů na odpočinek a to volno bych si neužil. Ale je to asi povaha. To didi aspoň ví, že jak auto opustil, v tak v takovém stavu ho najde.(teda uvnitř kabiny)
objel jsem kus evropy-asie i afriky- tý tedy jen kousíček :mrgreen: ale i ta byla pěkná -i hezčí, než posraná EU, ano posraná a zkurvená-víc netřeba patlat- Ono ta doba, kdy se říkalo, že řidič je nejlépe placený turista Česka je dávno pryč, teď je to jen o průmyslových zonách, kde nic není. Ono taky dnes nechat auto bez dozoru,je takové riziko, jako by jsi nechal peněženku na sedačce před obchodem.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned kvě 15, 2022 7:31 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4490
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Přijmeme řidiče VKD (C+E) pro naše nová vozidla.
Jedná se o denní svozy a noční linky v rámci ČR. Víkendy a svátky budete mít volné. Ideální bude sehraný tým dvou řidičů, kteří se budou o auto střídat (denní/noční), ale není to podmínkou. Nástup možný ihned. Výjezdy z Nupak nebo ze Žebráku. Kontaktní osobou je Milan Čermák.
+420 777 123 812; milan.cermak@raben-group.com

Měsíční mzda: 45.000 – 47.000 Kč hrubého, Náborový příspěvek ve výši 40.000,- Kč
Jeden inzerát. Firmě to je jedno, kdo, co, v tom sedí, shání jen mezikus do auta za mega. Levný mezikus zase vidí jen tu cifru na konci, a vidí, jak za dva měsíce vyřeší svou tíživou peněžní situaci, jak za půl roku má všechny své dluhy zaplacené, jak si kupuje nejnověší Apple a když vydrží ještě další 3 měsíce tak si kupuje nové vysněné auto. Však to rok vydržím, když martin440 a 4215 vydrželi dva roky na vojně, tak proč já bych nevydržel jezdit noční u Rábenu. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned kvě 15, 2022 7:41 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

4215.. plac máme i novou dílnu komplet i se skladem , ale ti idioti rozbíjej auta rychlejc, než je stačí spravovat :wall: od listopadu 9 těžkejch bouraček a 3 totálky včetně mojí , ne vše bylo vina řidiče našeho ale ....samozřejmě, čím víc aut máš, tím je větší počet nehod statisticky , ale poslední dobu, jako by nás někdo uhranul....a když už seženeš auta, najdi koho do toho posadit ...poslední měsíc jsme museli koupit 10 návěsů na novej kšeft a furt je to málo :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 15, 2022 6:51 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon kvě 16, 2022 5:08 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

4215. Ty to vidíš všechno moc černe. :-). Nebo možná každý jezdíme po jiné Evropě. 14 dní zpátky jsem pohodil auto na nějakém parkovišti přímo pro náklaďáky v obavanem a velmi negativně zmiňovaném Bruselu. Bylo to skoro v centru. Domácí už tam byli odstavení. Prošel jsem si město, mimochodem moc krásné, doporučuji, vrátil se a jel dal. Nikdo nic nevzal... Takto se dostanu někam pomalu každý týden. Jen chtít. Okradli mě zatím vždy jen v cz. Samozřejmě se to může stát kdekoliv, ale být z toho celý život ve strachu zavřený v autě? Proc?

K těm soferum. Firmy, jak víme žijí ze zisku, takže on ten mezikus, jak říkáš, může být kolikrát pro firmu mnohem důležitější, než pan Mistr šofér, co sice má krásne srovnané plyšáky za oknem, na brzdu slapne 2x za rok a na myčce je obden, ale pak přijde na věc a v noci ti nepojede, paletak taky netaha, jede o 2 hodiny min, protože pak nezaparkuje atd atd. Neni to tak černobílé.
pon kvě 16, 2022 10:13 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

https://youtu.be/PzAI3PH9oek

https://www.pokec24.cz/nezarazene/video ... vatelstvu/ https://rumble.com/v153axb-vladimir-put ... tnch-.html

Agentura Reuters podle slovenského Forbesu v pondělí přinesla zprávu, že ruský Gazprom si na burze nerezervoval na měsíc červen/jún žádnou přepravní kapacitu do Evropy skrze Polsko, ani skrze Slovensko! Ano, čtete správně. Rusko v červnu nepošle do plynovodu Jamal v Polsku ani metr plynu, a totéž platí i o plynovodu na Slovensko.

to co se děje napříč evropou a jejími politickými idioty..... tomu se říká konceptuální stupidita s titulem vůl, jakému není rovno. V takovém zápasu lze potom spoléhat už jen na to, že Rus padne na zem smíchy a z toho smíchu umře. Protože pokud ne, tak Evropa zažije takovou ekonomickou, potravinářskou a energetickou krizi, jaká tu nebyla v Evropě od roku 1929.

Zelenského „hrdost“
Azov ale není zdaleka jedinou jednotkou v ukrajinských ozbrojených silách, která používá nacistickou symboliku. Celé ozbrojené síly Kyjeva, včetně vrchního velitele prezidenta Zelenského, se demonstrativně k nacistické symbolice hlásí a toto označení nese většina jejich elitních jednotek.
https://protiproud.info/politika/6470-s ... lterem.htm

https://youtu.be/MzUfT-22MRo
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř kvě 18, 2022 8:58 pm

sof
Příspěvky: 3886
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

na proruských správach som čítal, že Slovensko Rusku za plyn už zaplatilo-zaplatí v rubľoch. Splatnosť je teraz niekedy okolo 20teho.

----------------------------------
Ukrajina zrušila dovozné poplatky na autá a Ukrajinci ich začali skupovať s celej EU. Sú len dva prechody z EU na Ukrajinu, kade sa tieto autá môžu previezť. Jeden je v Poľsku a druhý na Slovensku v Ubli. Cez Maďarsko a Rumunsko sa to nedá. Kolóna osobných áut v Ubli má niekoľko kilometrov, čaká sa v nej niekoĺko dní a už to trvá minimálne dva týždne.

Hromadné vykupovanie áut dvíha cenu už aj bez toho dosť drahých ojazdených áut.


Obrázek
pát kvě 20, 2022 9:50 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Ak sa obyvateľstvo nevzbúri proti zločincom vo vlastných vládach, tretia svetová vojna je nevyhnutná...

Prečo? Lebo k nej smerujeme prostredníctvom tzv. Overtonovho okna.


https://zvedavec.news/komentare/2022/05 ... o-okno.htm

------------------------

George Bush ve Freudovském uklouznutí odsoudil vlastní invazi do Iráku namísto Ukrajiny! Potom se opravil, sám pro sebe potichu řekl, že je to vlastně stejně jedno a přeřeknutí omluvil svým věkem! Smích? Ten přejde! Americký kongres totiž právě vyzval v otevřeném dopise šéfa Facebooku, aby zakročil proti občanům Slovenska, kteří na jeho síti velebí Putina a Rusko! Naprostý skandál bezprecedentního vměšování USA do vnitřních záležitostí země pod Tatrami potvrzuje, kdo skutečně na Slovensku rozhoduje o omezování svobody slova a o blokacích webů!

https://www.pokec24.cz/krize-ukrajina/u ... rovani-18/
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát kvě 20, 2022 12:17 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Je vůbec na Ukrajině ještě válka? Ukrajinci prchají z EU v nově nakoupených automobilech za desetitisíce EUR a na slovenských hranicích je hotový kolaps a několikadenní kolony, ale v opačném směru z Ukrajiny do EU je klid, nikdo z Ukrajiny neprchá! Co to má znamenat? A kde vzali Ukrajinci 30 000 EUR na ojetá SUV z bazarů v ČR a v Německu? A jak to, že ještě brali dávky na základě statusů uprchlíků? A proč se vrací na Ukrajinu, když tam prý stále zuří válka? Válka se stala záminkou na import milionů UA gastarbeiterů do EU bez řevu evropské veřejností o nechtěných migrantech! -

přitažené za pačesy...ale óda o autech je jasná..... :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát kvě 20, 2022 9:59 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 28 hostů