Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Didi neboj, vypadá to jako bazén ale je to vodní knajpa :lol:

4215, to museli bejt nějací čučkaři, já mám tento týden tempo vyloženě smrtelné, od 5ti do 11ti :lol: Ráno to poznakládám, otočím si Kronospan a pak to vozím bezrukáčům doproti, protože sou lempli líní a neujedou 500km denně :mrgreen: Ve finále mám víc kilometrů jak oni :doh:

A příští tejden mám s nima jezdit pod Vídeň :think: Tomu říkám výzva, s tym vlekem :doh:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv čer 30, 2022 6:48 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

No ty pico to bude oje zauzlene,pak mi volej7/24,řeknu ti kam tocit volantem:-)
čtv čer 30, 2022 8:25 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jožo, oje je teď pro sichr bezpečně zapichnutý ve Světlý na louce, jak kápne, nikdo to odtut nevyndá, tak nezmatkuj :lol: Navic mam volno zejtra, snad mě nepožene na svátky do práce a pudu až ve čtvrtek se ukázat.. Zejtra musim na testy, genetický :mrgreen:

A tak mě berou čerti, stará zmizla aj s mečákama, soudek není, tak improvizuju, ať maj krev jak víno 8)
Obrázek
Včera bedna Kozla, neska sem začal tymto a pak tu sladkou polotmavou 13ku propláchnu Budvarem, mám tam taky plnej zásobník :D


Jinak ladím formu hrocha a nemužu tomu dojít na kloub kuci :think: Jak sát, přisávat falešnej vzduch, dejchat a neztratit u toho "balanc" :mrgreen:
Obrázek
Začátečník no :lol:



No 4215, sem se nestihl pochlubit, jak sem ve čtvrtek "Stachaničil" zas :doh:
V 5:30 mě budil, že potřebuje začít nakládat :pray: Já to zapích v 11 žejo, než sem tam nastrkal 4kusy a oběd.. No si dovedete představit ten stav :lol: Sem ho naložil a už volal druhej... V půl desátý kdesy 50km daleko, OK, dodělám pauzu a valim.. Jemu 4ky, byl sem tam dřív, dostal první hráň, stoupl sem si za něj a už kurvoval, že si nepřep pauzu :doh: Tak začal znova. Hodil sem mu tam další dvě hráně, slezu dolu a řikám, popojeď mi a ať se dostanu ke dvojkám na sebe, a tam si dodělej 30minut.. Prej.. "Nemužu, dvě hráně a já mam teprv 9minut, to je v pr...i" :mrgreen: Ták sme počkali, on to postavil za kopec a já šel nakládat dvojky, 5štosů, trochu chybělo ale bylo to čerstvý tak co.. vyjedu na kopec a bezrukáč mi hlásí.. "Ty vole eště minutku a jedem" :mrgreen:
No ujel mi, neměl sem zakurtováno, ale za 45minut naložit bezruku 4kama a sebe 2kama, to zavání extra třídou Pánové 8)
A tak sem zvolnil, pohoda pijánko do Kronošpanu a zas to začlo :doh:
"Nalož vlákninu na sebe a hoď to do Buďovic Jirkovi" :doh:
V 6 večer se hlásím, hotovo, jedu nahoru, mám bedny v pátek.. O půl osmý večer mi volá bezruka kam mu dovezu tu vlákninu :shock: Jakou? Já nic nevim.. No tak mě eště zmrd..i, že se nezajimám, kde mám auta že :roll: Tak sem se šprajc a hádám se s Tondem, žejo, od 5ti do 11 každej den atd.. Prej "Za ty prachy bys moh pro firmu něco udělat".. A bylo po "rozhovoru" :roll: Tak sem do 11zase sbíral dřevo :doh:
V 7:00 pátek první bedna, tak v 5:00 budik, v 5:30 dojel bezrukáč a honem honem..

Dva měsíce sem nedělal bedny, tak nějak.. Od 7h do 2h sedum beden silný, sotva sem tahal ruce, pak sme dělali slabou(v podstatě vláknina), ta se neměří průměrkou, jen to tam nacpeš.. Malinko sme čekali na bedny ale ve 4h bylo hotovo, 20minut bedna 8)
A to sme se tam zasekli, dojel jeden šofér a slovák povidá.. "Ne že mu to rozerveš, včera sme mu to rozervali, byl průser ":think: Jó, jasný, prásk a díra :mrgreen: Tak ho to stálo "pětikilo držhubného" :mrgreen:

Já to nemam lehký, a dojedu dom a eště posouchám jak ju bolí toto a támhle taky :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned črc 03, 2022 3:47 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Prouza88

Příspěvek

Bacha na cyklisty, nevylézat z mašiny! :D :doh:
Leda s montpákou
https://lesycr.cz/tiskova-zprava/agresi ... yEmn3FCHyU
pon črc 04, 2022 7:18 am

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Já su v klidu.. U lesočechů sou všude cedule a mám tam přednost, pomale aj před hajnym, tak mi mužou, a kde nejsou lesočeši, tam se turisti nedostanou ani na kroskách :mrgreen:
Navic, jeden náš bezrukáč je taková hora, že by zmydlil i grizzlyho :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 04, 2022 10:30 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Obrázek
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon črc 04, 2022 11:40 am

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Raku Raku - premýšľam, prečo si si tie normy nastavil na také maximum... 🙈🙈🙈

Inak v piatok som si na teba vzpomenul, 60,6t celková, kontik 20, s kyselinou... Prázdne auto s kontikom 16,3t😅
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon črc 04, 2022 2:04 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Ha, pirát jeden! :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 04, 2022 3:13 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Po Švédsku to je ok 😅😅😅 6naprav, tak som bol cez iba trochu 😁😁😁
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon črc 04, 2022 6:46 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo po Švédsku :lol: Tak to já tam bejvám taky lehce přes čáru :lol:

Koukni jak jezdej plachty do váhy.. 85t.. Něco takovýho taháš taky :think:
https://m.facebook.com/story.php?story_ ... 4332446102

Další o nápravu míň, 27t přes :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon črc 04, 2022 7:33 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Prouza88

Příspěvek

Ta šedá scanie není náhodou Česká? Dosi transport jezdí Skandinávii a tam zapřahují do vláčku. Sice jiná barva auta, ale mě to přijde jako auto z Česka
úte črc 05, 2022 7:54 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Dosi má všechny slípky bílé a ten vlak složí až nahoře.tu ten Polák musel být totalni idiot,bez povolení platí v Polsku 40 tun celková i kdybys měl 7 náprav.
stř črc 06, 2022 1:34 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/rid ... .seznam.cz
Prouza :D :D :D Ten by neškrtl o trolej, ale na tom obrázku prázdná guma a nakládá a nakládá rezervu dá až o pauze. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát črc 15, 2022 8:44 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

4215: :lol:

Se směješ, ale to je furt.. furt to vyvážej pod dráty, kazdýmu co vezu palivo to skládám pod dráty, jak vyvážíš dycky je někde křížíš s rukou přes dřevo, pak taky troleje žejo :think:

A pak to máš hned, dojedeš, mrkneš, OK, dráty támdle, já sahám na druhou stranu a tak nakládáš.. Najednou ti spadne klacek, nebo to chceš sklepnout, musíš se otočit o 360°, máš to zvedlý a vytažený, koukáš z druhý strany nebo na bezrukáča a dráty sundáš aj se třema nejbližšíma sloupama :doh: Kolikrát sem takle v lese napálil do stromu :mrgreen: Typicky zadní hráň na vleku, ruka co nejdýl to de a vemeš za otoč a prásk kleštěma a už se dekuješ, bo padaj veverky, šišky, klacky a kapky :lol:



Obrázek

Asi půroku z5 sem nakládal tady, teď už sou tam svodilda a pod ně dole nám vytahali dřevo, takže si to bral protisměrem těsně kolem svodidla a zastavils přímo pod těma drátama :doh: Nevim jaký sou normy ale víc jak 1,5m nad klanicama ty dráty nebyly :roll: Auto eště dobrý, to bylo mimo ale vlek přesně pod drátama :wall: Tak po klacku, hódně ruku "naplocho" a jestli tam bylo 50cm tak to bylo moc.. byl sem tam 3x, kolega jednou a řvali sme leč nic na plat :doh:
No a když sem tam byl posledně tak mě tam dojeli chlapy od ČEZu, akorát sem měl hotovo.. Vylezl z auta, nahodil úsměvoškleb a šel mě sjet :pray: Sem mu zas něco chytrýho odpověděl, ten se chyt za hlavu, že rači nic neviděl a šel :mrgreen:



Jinak hlásím, že se během mé služby(týdne) nic zvláštního nestalo, jako vždy jsem trhal rekordy, tentokráte u LČR na Štětí :mrgreen: Hajnej mi řiká: "Musim to přeměřit eště jednou, tady šici berou 32-34kubiků a tobě píšu 45.." :mrgreen: Bezrukáči mi jako vždy nestačili, furt někde pauzovali, zdržovali v kopcách a musel sem na ně čekat :D Takže tady je vše správně, přesně jak má být 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob črc 16, 2022 8:02 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Dráty jsou asi kapitola sama o sobě. O tom jsem nepsal, tomu se nesměju. Ale že nakládá a nakládá a gumy prázdný. Asi to máme jinak, když vidím, že guma je měkká, už ji jdu měnit, neb vím, že ji ještě zachráním. Pak není divu, že musíš vozit 45 kubíků, když náklady jsou dvojnásobné. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob črc 16, 2022 8:39 am

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů