Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jose Rabano

Příspěvek

No já jsem třeba ve čtvrtek odmítnul pokračovat jízdu po ledě, protože jsem se posral.
BES - běs
ned pro 26, 2021 12:28 pm

sof
Příspěvky: 3887
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Pavel, chcelo by to vysvetlenie… to asi nebola jazda so sypačom.
ned pro 26, 2021 2:08 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Byla to jízda se sypačem, vymrzlá silnice, déšť a led. Cestou do práce mi hrabal slaboučkej osobák 1.9D na čtyřku. Opatrně jsem vyrazil se sypačem a pršelo čím dál tím víc. Z jednoho kopce jsem zkusil brzdu, jak to klouže a byl z toho několikakilometrový pokus o zastavení a udržení na silnici. Před tím jsem jel rychlostí 30km/h. Potom jsem na rovině zastavil a volal dispečerovi, že dál nejedu.
BES - běs
ned pro 26, 2021 2:38 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Já bych to v životě nedělal, myslím jezdit se sypacem.bud lkw nebo nic.stejne se nikomu nezavdecis, vždy budou lidí nadávat na vás.
Na to by jsi si zvykl. To samé, každý nadává na LKW že jsme vrazi dětí a maminek s kočárkami a jezdíš, nenaděláš nic. :D :D :D Na politiky taky každý nadává, a vidíš stále se někdo cpe ke korytu a kvůli funkci by se dal do holportu i s ďáblem.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned pro 26, 2021 5:05 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jose Rabano

Příspěvek

4215: tak tohle mi je úplně jedno. Ono to stačí tady, kolik lidí o tom placá nesmysly a nemají vůbec ponětí. Stejný je to samozřejmě i obráceně, když slyším moje kolegy, kteří taky o práci na traku nemají ponětí.
BES - běs
ned pro 26, 2021 5:11 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

to Pavel Šebek: NJN. V CZ je 10mil trenérů nároďáku, ať v hokeji, tak ve forbale. A kde jsme. :hvizd: :hvizd: :hvizd:
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned pro 26, 2021 6:18 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Pájo tudle si tu ukazoval jak si dostal "zimní" předky ne? To to bylo asi solidní kluziště :think:

Řetěz nemáš na předek?

Já chápu že si nechceš nabít čuňu, to chápu, ale co pak máme dělat mi ostatní?
Dva tejdny z5 sem se taky vzpouzel a starej mi řek: "Máš 5 řetězů ne, tak si dej aj na vlek.." a bylo.. uhlazenej sníh, 4 řetězy na hnaný a zastavilo mě to v kopcu.. prekérka no :think:

Zhruba v tý samý chvíli zkoušel kolega "prorazit" kolem Zwettlu, taky náledí, sypač mu tam skončil ve svodidlech.. Šofér vylez koukl co to udělalo, mávl rukou, vyrval to ven a sypal dál :lol: To je správnej "srcař" :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned pro 26, 2021 7:50 pm

jose rabano
Příspěvky: 7530
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Píšu co si myslím, nic víc.
ned pro 26, 2021 9:14 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Zlatej trambus,kterej si sypal pod zadní nápravu,to asi bylo výrazně lepší,nebo ne?
...rád se svezu s čímkoliv...
ned pro 26, 2021 11:07 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10887
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Prouza: no gumičky na sněhu výborný, na ledě jako bych jel po ráfkách. Takovej led jsem zažil jednou jako malý dítě a potom až teď. A co ostatní? Počkat asi jako já. Rozflákat to nemá cenu.

EL: tak to je dobrá píčovina, že zlatej trambus, koukej


Obrázek
BES - běs
úte pro 28, 2021 9:01 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

A co jako?U nás mají solničky převážně vzadu.Já vždycky viděl,že si to u trambusu házeli pod kola, hlavně u nás se nikdy nestalo,že by se cestáři báli vyjet.Protože když se bojí řidič sypače,tak kdo jinej to za něj udělá?Tohle jsem ještě neslyšel,u nás by to cestáři pěkně schytali,kdyby se proto,že se řidič bojí, nemohli dostat kamiony do fabrik a stála tak výroba🤦.
...rád se svezu s čímkoliv...
úte pro 28, 2021 9:30 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

to Pavel Šebek: Tak já to znám taky jen z trambusu, že si sypali pod zadní kolo. Zda to máš na mercedesu, tak dávej detaily neb mě to též zajímá. Ty sypací trambusy byly jednoúčelové stroje, 3 měsíce jezdily, zbytek stály pod střechou. Teď máš auto, že do listopadu to má sklápěcí korbu,do března sypač.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte pro 28, 2021 10:51 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4501
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Pavel Šebek: Teď jsem našel ten obrázek toho tvého sypače(vlákno krafárna), koukám, že to je nástavba, tak jak tedy montuješ tu rozhazovací sekci???
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte pro 28, 2021 10:56 pm

Prouza88
Příspěvky: 6772
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Kucí to není o technice, to je o mezikusu 8)

Co si pamatuju od taty, tak na líze to bylo vpodstatě za předním kolem, a šlo to tam jen když mates neměl půlky, jinak normální sklopka atd přes rok.. Důležitý je, že na solance ikdybys to měl před kabinou, tak ti to je kulový platný než to zaúčinkuje.. Písek fungoval žejo, proto už se to nedělá a to mě přivádí k myšlence :arrow:
To si se jako Pavle s inertem a rozhozem pod sebe bál vyjet jo :?: No já bych se asi styděl, ale kurňa teda jako :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte pro 28, 2021 11:06 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Re: Jose Rabano

Příspěvek

Co by se styděl,Policie vyzvala řidiče,aby zbytečně nevyjížděli,tak on se jejich rady držel 😂
Misto solanky nalejt chcanky a je to,do sněhu vychčiješ diru raz dva😂
...rád se svezu s čímkoliv...
úte pro 28, 2021 11:11 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 58 hostů