Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Jinak dnes jsem si na tebe vzpoměl. Dnes mi "vzdálený příbuzný" vyprávěl, jak jeho vnuk vydělává, no neřekl to, jen řekl, že platí 20tis odvody. Nedávno mi teta říkala, jak její zeťák změnil zaměstnání kde bude mít o 75.tis více než u předchozího.(firmu znám zná ji i většina z nás) Oba dělají na home-office, 3-4hodiny denně. :D :D :D Ty máš 90kubíků za 18 hodin denně. :D :D :D Myslíš, že svět je v pořádku??? :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob črc 16, 2022 8:48 am

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo jo, náklady mám veliký, ešte tak půl roku, a odepíšem rovnou celý auto :lol:

Jinak ty platy sou děs běs no, a to i u nás.. Vem si že bezrukáč u nás maká stejně jak já a teď nemaj ani 40 a řvou jak sviňa :doh:
A v Rakousku to není o nic lepší, bo mě teď lanařil kamoš, vozit prádlo po hotelech.. 7,5t, 12h denně, 4 dny v tejdnu 1850€ čistá, 120km osobákem tam a z5, kindergeld atd.. Ptám se jestli se dá dělat víc, prej občas.. Tak mu řikám ty vole pepi, já mám jednou tolik, co bych tam dělal :doh:


Já gumy moc neřeším, mám to od zadu celý na tuplákách 8) Tak po prázdnu to ani nepoznám a pak už je pozdě na záchranu :oops:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob črc 16, 2022 11:18 am

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Prouza88

Příspěvek

firmu znám zná ji i většina z nás
Jka firma? Taky chci o 75 vic nez mam ted, kde se mam hlasit? :D
sob črc 16, 2022 4:02 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Venca R píše:
sob črc 16, 2022 4:02 pm
firmu znám zná ji i většina z nás
Jka firma? Taky chci o 75 vic nez mam ted, kde se mam hlasit? :D
[/quote
No určitě taky pro ně jezdíš, nebo ti, vaší firmě dávají práci. Ale o volantu to není. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob črc 16, 2022 9:23 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Prouza88

Příspěvek

Jezdim pro kukurici a tam o 75 vic nemaj :D
sob črc 16, 2022 10:24 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak sem skončil.. v servisu :doh:
O vleku ani nemluvim, ale začlo to hned v pondělí.. Volá kolega, píchl sem tam kolo, bacha.. :think: Jaks tam mohl píchnout??? A už sem měl taky prázdný kolo :lol: Naštěstí mě "odvolali" z terénu a šel sem na bedny.. Tal pohoda, tři dny na bednách, tam kolo nepotřebuju 8) V úterý ráno biju bedny a najednou mám olej na kolenu :pray: Začla týct pístnice kolem kroužku.. Tak sem to "utáh" kladivem a dobrý.
Chvilu na to vemu za klacky a periferně vidim jak něco odlítlo a něco cinklo :shock: Slezu a na čepu pro pístnici chybí dekl, dva střihlý šrouby a jak s tym hnu, upadne celá pístnice :wall: Tak vytáhnout zalomený šrouby, vyžebrat a dát nový, hodina v čudu a mužem pokračovat :think: No pár beden z deseti eště chyblělo a začala zas týct pístnice :roll: Tak mi to scalo až do čtvrtka, nebylo kdo by mě nahradil, já celej od voleja..
Volám Tondu a řikám, je čtvrtek večer, naložím se a jedu dom na servis.. No né, nemá kdo nakládat, všecky ruky poslal do Rakouska a nechal mi tam 4 auta :wall: Jak naschvál..
Tak si ve čtvrtek večer chystám dřevo na ráno, na pumpě sem si vzal 6piv, doložím se a hurá kilák na kopec a ráno.. No pod kopcem hláška "Vysoká teplota chladící kapaliny" a byl sem bez vody :wall: Tak mě eště zjebal, že nic neumim a poslal mi tam našu "jedničku"..
Chodili sme okolo, asi topení prasklý.. No až sme všecko rozebrali, byla prasklá hadička spátečky z hlavy :roll: Dolili sme vodu, natočili, všecko OK, dal sem pivo a mrtvej padl o půlnoci do postele.. Ráno mi dovezli eště vodu, pohoda, přeložil sem na bezruku dřevo, teplota optimální, viditelnost skvělá, čau čau, jedu a po 8km sem byl bez vody a přehřátej :pray: 30l vody chybělo :shock: Tak poplach, všecko překopat, otočka a po prázdnu to zkusit dorvat do Znojma :think: No ujel sem asi 20km a opět přehřáto :wall:
Už sem to chtěl vzdát a zahodit to v Jihlavě, hele jak na sviňu se to vzpamatovalo a z Jihlavy až dom na zátah a bez problému :doh:

Takže sem se mordoval celej tejden a dopadlo to tak, že su celej v servisu, původně sem si měl jen půjčit od kolegy vlek aby se udělal můj, nakonec si půjčím celý mí bejvalý auto, na tejden, bo já mám GO celý soupravy :mrgreen:

No když se daří :doh:

A řeknu vám, v těch 35° sedět celej tejden, celej den na přímým slunku a nakládat.. Supr
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob črc 23, 2022 11:51 am

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Podle mě tohle nasazení nejde dlouhodobě neodnest špatným zdravím. Jako respekt za to nasazení a snahu poradit si za každé situace, ale zdraví máme jenom jedno. S tvojema schopnostma by sis to kilo vydělal i jednodušší cestou.
sob črc 23, 2022 4:41 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Já jsem si zase vzpoměl na Prouzu když jsem potkal kolegu(z jiné firmy), který má pracovní tempo jako Prouza 15 hodin legál, zbytek na žolíka.(cca 19hodin) a když jsem se ptal za kolik to dělá, tak hrdině řekl, že 35 čistá. V tu chvíli jsem viděl Prouzu, že to tempo má alespoň zaplacené. Jediný rozdíl mezi nimi je, Onen kolega sedí v tom pařáku v kabině u rampy. Prouza na čerstvém vzduchu. Ani opalovací krém nepotřebuje. Jen nevím, jaký faktor má ten hydraulický olej. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob črc 23, 2022 6:13 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Sedím v pivnici pátá cenová pivo z tanku s kolegou s jiné firmy,meleme hovna řešíme prachy ,jak já 60 on 66 plat atd bla bla bla .vedle sedí chlap zmazany jak hovado poslucha nás pět piv asi a říká na odchodu -vy jste oba chuji ,já mám 450 Kč hodina,dělám svářeče , denně doma a beru 90allinn
sob črc 23, 2022 6:18 pm

romus145
Příspěvky: 883
Registrován: sob úno 16, 2013 6:14 pm
Bydliště: Moravské Budějovice

Re: Prouza88

Příspěvek

Koukám jak sem tam jezdíš kolem baráku na vagóny. Dělali jsme tu malou střechu na baráku a teď se chystáme v září na novou střechu na té vysoké budově. Gril je u vás furt? Co Tonda? Někteří z okolí už přemýšlejí nad prodejem aut na dřevo, že to tak dál už nejde.
sob črc 23, 2022 7:01 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Pavell: ono je problem najít firmu, která rukařa zaplatí, většinou je strop 60-65..

Joža má recht, takový profese eletrikář, svářeč vodař bere raketu, kšeftů že nestíhá a má čistou hlavu, bez tachografu a nože na krku :think:

4215: faktor dobrý :lol:

Rome, my tam nevagonujem, jezdime tam leda tak překládat :oops: Grill je vytočenej, bo teď stojej vejplaty za prt, zvyklej na kilo a vejš a to teď neuděláš.. Tonda má na bazaru FH16 a S580.. Moje strčil z5ně do leasingu a vypadá že to ustojime, teď dokonce pod nama jezdí 3 další bezruky.. Auta chce prodat a koupit za to co mu zbyde dvouosý starší, mno nevim nevim.. Zdravotně zatim dobrej :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned črc 24, 2022 9:26 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Vysvětlí mi tu Chorvatskou firmu v Německu na pumpě jich stalo 9 vedle sebe prázdných,vypadali na víkend tam podle posedu kolem aut.
ned črc 24, 2022 10:27 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

na folmavě jich stojí i 15 každej víkend bravel nebo jak se to jmenuje
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned črc 24, 2022 2:16 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Teď operují okolo Siegenu v Německu. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned črc 24, 2022 9:09 pm

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Přesně tam to bylo.palec nahoru za tvou všímavost.na Folmavě jsem jich viděl taky kvantum.
pon črc 25, 2022 8:08 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů