Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Minulý týden jsem od vás potkal takové šedé (nebo jaká je to barva) volvo. Jediné co mě napadlo, že by ti ho měl kolega na týden půjčit. :D :D :D :D By jeleni a lišky měli vánoce už v září. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon zář 19, 2022 6:07 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

To byl náš Jirka, říkáme tomu balakryl :lol: Tudle byl na Pávově na trucksrazu, a ten ho nepučí ani manželce, každou sobotu to s nim ale umejvá :mrgreen: Chlap dobrej, auto má vevnitř jak nový, v lese na zabití ale :D Tudle sem ho nakládal a nechcel popojet, že nemá kam.. byla tam louža :doh: Za to auto by dejchal..
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon zář 19, 2022 6:40 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

No právě, světílka i na klanicích, tak by mě zajímalo, jak ho nakládáš. Když jsem viděl, zde na foru, jak ztrácíš klanice cestou a kůru máš až v boudě. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon zář 19, 2022 9:37 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

A jinak jsem dnes potkal tvoji krevní skupinu. Totožnou soupravu Scánia modrá s rukou a vlekem. Na boku měl Strombuch, nevím zda přezdívka, nebo firma. Ty by jsi tam mohl mít stromstrach, lesustrach. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon zář 19, 2022 9:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Vrták :lol:

Budeš se divit, ale jeho autu sem eště nic neudělal :pray: On je pravá ruka velitele, to by byla ostuda, ale kolega se ho nebojí(nadrbana kabina, uražený podjezďáky, ohnutý kde co) :mrgreen: A to bylo haló po celý firmě.. vůbec jak ho zatáhne někam do blata :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 20, 2022 6:46 am

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Zajímavá že ve Zlíně třeba jezdí dřevaři jak cumel.vymydleni,disky hliníky,kabina čistá jak má ,motor 75.vetsinou soupravy auto vlek,6 náprav.tak to asi není o tom lese.....rak já robilv osteraich,měl týden starý Man,ale nádrže slíte jak starý česán.To kdybys chtěl u tankování tak slit tak to nedokážeš.
úte zář 20, 2022 8:26 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jozo me se neska darilo.. zas :mrgreen: Chyba no..

Si tak naložím vyjíždím od JZD, krpál dolu a vingl jak prase, svejch obvyklejch 48+ v šestimetrovkách, tak tam mám malá jedna a dobržďuju do křižovatky, pomalu kolem obrubniku, levej špígl, pravej, pata špička cigáro v koutku 8) Hlavní zlomená doproti že mi klanice na vleku málem štrejchá o ruku, celý se to hompe ale mám to pod kontrolou, stáčim to, spojka vyšláplá, zlehka to držim na brzdě, jen plynule projet.. Auto už mám skoro narovnaný na cestě, vlek de přes lom, zkušeně házim malá tři a nechávám se postrčit vlekem, povoluju spojku i brzdu, retardér nadoraz, o 50m dál bude zas vingl naopak. Vlek do mě strká, je to pořád po kopcu dolu, rychlost stoupá, auto se naklání, vlek mě tlačí přes oje smykem a kola na hnaný chytaj šmejra.. Zde jsem to podcenil a spojku mám zcela nahoře, otáčky jsou v horní polovině, auto se zhomplo z5, kola se chytly a otáčky vystřelily, retardér nezareagoval, šlapu spojku, házím horní řadu a malou čtverku a současně šlapu na brzdu.. jenže se ozývá alarm, dávám další půlku a brzdím, leč se rozsvicuje půl palubovky a hlásí mi to poruchu motoru :shock: Odstavuju u krajnice a provádím diagnostiku.. Přetočený motor :doh:
No tak asi pudem ráno na dílnu no :D
Jede to, tlak to má, teploty v normě ale bzučák jede na plný kule současně s červenejma kontrolkama všeho druhu :think:

Já nevim co sem komu :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte zář 20, 2022 11:43 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

To bude neco menšího,díra v bloku atp:-)
stř zář 21, 2022 10:18 am

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

kurňa Znojemáku to bylo napínavější než TOPGUN II. tys měl být minimálně pilotem nebo kosmonautem, tebe je na dřeváka škoda. ...jinak mrkni do výfuku, možná tam budou kousky pístních kroužků 😄😄😄
stř zář 21, 2022 5:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Se smějte volové :lol:

A neska zase gól :doh:

Se mě ptá, jestli couvnu 400m lesem po rovině :roll: No kurňa! Tak ráno.. Ráno dojedu a hajnej, pojď se se mnou rači podivat.. Áje.. No samo, 3x vingl, všude keře nebo střecha od stodoly, pak za zatáčkou mostek tak 2.7m širokej bez rantlu a metr díra do potoka :wall:
Červená značí dřevo.. Je to Meteorologická stanice Košetice.. 250m sotžár..
Obrázek

To necouvnu ani za rok a kolega s naváděcím návěsem taky kroutil hlavou.. jedem, někam tam couvnem do lesa nebo pole..


Jedem a v prvnim vinglu u stodoly kolega stojí, leze ven druhou stranou a cosi kurvuje.. Ulomil si tam fanfáru :doh: Nakonec sme zdárně vyjeli hore ke stanici a tam brána, tak kolega s naváděcím že couvne naproti dřevu do louky, jenže mě se to lámalo ve vojeti.. Tak sem chyt nerva, vylít až nahoru pod lesík a tam to vzal na kolo přes mez do louky a bylo 8) Slovy kolegy "Vletěl tam jak čert do pekla a byl pryč" :lol:
Naložim a mizim.. Jenže volá další kolega, že sem tam při "manévru" přeskočil půlmetrovej kanál :shock: Nebyl v trávě vidět :mrgreen: No tak ho ten za mnou porovnal rukou a bylo.. A tak se ten třetí, s obyč návěsem, poučen o kanálu a dalších pastech jal otáčet. Otáčí, zatáčí, ujelo to a drb, kanál v čudu :mrgreen: To už letěl už přítomnej hajnej jestli není kokot :lol:
A tak si tak jezdíme, kanál nadvakrát srovnanej, ale ten samej kolega pojal podezření, že je to málo a při druhé jeho fůře to zkusil otočit o kus níž a "našel" návěsem druhej kanál :mrgreen:

No dařilo se :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř zář 21, 2022 8:02 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

buď v klidu, dneska jsem byl tady:
https://mapy.cz/s/celefepanu
otočka na dvorku pro dodávky, všechno na centimetry, cesta přes chatovou oblast, kurva jak tam může někdo budovat firmu?
stř zář 21, 2022 8:11 pm

Prouza88
Příspěvky: 6770
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Brňák je vyvalené, bo tam neni na svym :lol:
Takový cestičky brázdim se sópravó :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř zář 21, 2022 9:25 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

jj, ale já jsem v cestovním provedení a mám vysoký tlak
stř zář 21, 2022 9:35 pm

jose rabano
Příspěvky: 7527
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Však dopravní hlášení v práglu zní, Patočkova nehoda,dva Brnaci v sobě....
čtv zář 22, 2022 3:14 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4499
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak 1. Zjistil jsem, co takových souprav jezdí po cestách, jako máš ty. Nejznámější je asi ta tvoje.
2. Včera jsem nakládal v takové vesnici ve Francii (Grand Est) a při čekání na poobědě na nakládku okolo projeli 3 takové soupravy 3osé auto, a 3osý vlek jako máš ty s čepicí ještě větší jak ty. Takže až bude český les vykácen, tak víš kam jít.
3. A jeden dotaz. Jedna ta souprava byla naložená: drobotina na spodku a nad kabinou čepice udělaná z kmenu od kořene. Nebylo to na prd naložené? Vypadalo to tedy strašně. Jen od pohledu jsem se bál.
4. A dnes jsem potkal dva němce s lesovozy, a z Forstwerku asi vytížení měli naložené betonové železniční pražce. :D :D :D Takže máš budoucnost. Prachy do "koridorů" se cpou stále. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
čtv zář 22, 2022 4:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Semrush [Bot] a 13 hostů