Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Su nějakej kádr ne, v televizi sem byl už taky :mrgreen:


Hele dycky to lip zakurtuješ když máš nahoře pořádný klady, jak sou tam jen větve, mačká se to a neutáhneš to, praská to, uhýbá, prohýbá se :think:


No a já dneska vagonoval.. prvně v životě do uhláků a trojky po čtyrech štosých.. strašný.. Nevidíš tam, zbyde ti tam 20cm a tak s tym jebeš a prt :doh:
Ráno mě na to zaučoval jeden, co a jak žejo, jezdili sme spolu celej den, no hned první tři štosy do vagonu a už sem na něj čekal :lol:
Hajnej nám zakázal vozit na čtyry štosy, aby se neničili cesty, tak tři vagony na čtyrykrát :roll: No večer šel dom tak sem vzal čtyry na čepicu a byl vagon hotovej naráz :mrgreen:
Horší bylo že cesty sme neničili ale auta jo.. třetí fůra a jedem na louku. Aha :think: Tak kolega s návěsem dva já jeden řetěz a davaj plný kule do kopca :doh: No ikdyž šlo o 50m a vletěl sem tam ve 30ti, zamčený aj dveře tak motor šel v červenejch dokud se to nezastavilo na tvrdym až to chcíplo :mrgreen: Zvrtali sme to tam jak svině, zejtra vyfotim, musim tam eště 2x :mrgreen:

Ale jo od 10 do 8 večer, čtyry vagony a v pátym trochu.. De to, sem dobrej 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
čtv zář 22, 2022 9:48 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak sem nakonec řetěz i ztratil jak sem vletěl do tý louky :mrgreen: Vletěl sem tam jak tigr a jak se to svezlo na stranu tak praskl :doh:

Tady si ho "vyzvedávám" na cestě z5 :lol:
Obrázek
To sem tak v polovině tý louky 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát zář 23, 2022 11:29 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Prouza88

Příspěvek

My jsme včera přišli o jedno auto, které pro nás sváželo dříví. Policajti chytili chlapíka, nadýchal 1,6 promile a finito. Domů jede vlakem :wall:
pát zář 23, 2022 2:45 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

dík za vysvětlení těch klád.
No to zase budeme číst, jak přetížený vagon někde vykolejil na koridoru a nastal dopravní kolaps toho či onoho kraje. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát zář 23, 2022 6:50 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Sem se u Hajnyho ujišťoval, zda nenastane tato situace a prej nehrozi že bych ho přeložil :mrgreen: Tak ticho :lol:

Adjunkt, stane se :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pát zář 23, 2022 7:48 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

:D :D :D Jak může hajnej rozumět železniční dopravě. Ten rozumí jen stromům v lese. :D :D :D Ty to dokážeš, věřím ti. :D :D :D To bude vagon nafouklej, pobouchanej, jak kdyby přijel z války na krymu a kmeny budou škrtat o dráty (v elektrický trakci.) :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pát zář 23, 2022 9:40 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

4215 píše:
pát zář 23, 2022 9:40 pm
Ty to dokážeš, věřím ti. :D :D :D
zaplať bůh, že nedělá v temelíně, nebo v nějaký rafinerii , to by byl fičák :mrgreen: :lol:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát zář 23, 2022 10:14 pm

jose rabano
Příspěvky: 7515
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Rak ,vy tam dole jste stejně slabší oddíl.nord,Frýdek Místek, zastavily truckera s mobilem na uchu.ten jim vysázel doklady k řízení v klidu.ridicak nebyl jeho,měl zákaz řízení x let, karta v tachografu už vůbec ne..jen občanka pasovala.se tam učte dole,to vaše ježdění na out je slabota.
sob zář 24, 2022 8:13 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Neska takovej krásnej den a já sem zas "blbnul" :mrgreen:
Obrázek
"U dřeva bacha, jed tak o 3 metry dál, ve starejch kolejích stojí voda.." Prosichr mi to tam eště zorali divočáci, šup a už sem tam byl a ani se to nehlo :lol:

Řetězy a pryč, na sólo to tak tak šlo.. Celej den takovy kšefty :D
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř říj 05, 2022 5:43 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Byl jsem zrazen!

Cely leta žiju v tom, že od osumdesátek nikdo nevyrábí klasickej chopper.. krom pár H&D a Hondy Fury 1300, takže nic a včera narazim na toto :arrow:
Obrázek
Yamaha xv1900 Raider.. 100koní, 160Nm :think:

Vyráběno a prodáváno jen pro severní ameriku.. Tady se prodávalo a prezentovalo jen dvojče, powercruiser: kratší vidla, tlustý přední kolo, užší zadní, blaťáky jak kyble.. Těchdle je u nás jen pár dle webu :think:

Nechápu jak mi to mohlo uniknout když mám přímýho předchůdce xv1100 :doh:

Takže začínám šetřit, stejně sem potřeboval něco "většího" :mrgreen:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned říj 09, 2022 9:16 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Na toto rodinu a nákup nenaložíš. CHtěl jsem ti nabídnout mulikáru M25, ale asi to je tedy pasééééé. :D :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 09, 2022 9:57 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak jestli vypadá jak ta motorka nad tym tak beru :lol:

Děcka sice neodvezu ale mašina bejt doma musi, kór taková :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned říj 09, 2022 10:05 am

Uživatelský avatar
kasty
Příspěvky: 137
Registrován: úte led 05, 2010 5:56 pm
Bydliště: Olomoucko

Re: Prouza88

Příspěvek

Dělalo se jich víc, ale jak píšeš, pouze pro USA a Kanadský trh.

Jen k prodejci. Soused u něj kupoval Yamaha Midnight Star 1900, dovoz z USA. Krásná, vyšmajchlovaná, navoněná. Po čtrnácti dnech mu přestala jít nastartovat. Dovezl ho u nás v Olomouci do servisu a tam zjistili, že je od soli zežraná řídící jednotka, jak to jezdilo někde u moře. Sýkora si pro motorku bez problému přijel a vrátil mu peníze. Tím chci říct, že pokud si vezmeš dovezenou motorku, tak bych ji určitě nechal prohlédnout v servise.
Nedělám za kolik, ale tak, aby se měl můj šéf dobře. :lol:
MAN TGX 18.480 - r.v. 2014
ZVVZ NCD45 - r.v. 2018
ex. ZVVZ NCD45 - r.v. 2013
ex. MAN TGA 18.430 - r.v. 2006
ned říj 09, 2022 7:20 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kasty dik za postřeh, solidni dovozce se jen tak nenajde :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned říj 09, 2022 8:00 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

4215: už přišly přejímky na ty vagony, pohoda :mrgreen:
Obrázek
No blbnul sem tam čtvrtek od 10:00 do páteku do oběda.. za 5200 :think: Tonda měl za ty vagony 40tis.. Pro vrtáky ten poslední mi vyšel jen do půlky a dokládal ho Olda v pondělí, neměli sme dovoleno vozit víc jak 3 štosy trojek a šlo to do uhláku :doh:
Obrázek

Jinak se klasicky dařilo :mrgreen:
Byl jsem vyhozen z myčky že moc špinavej, následně mě vyhodili z STK že moc špinavej, tak zas z5 na myčku :lol:
Obrázek
Prasklej závěs drapáku :lol:
Obrázek
No a sem tam nějaká drobnost jako o5 nízká hladina chladící kapaliny, ohlej nárazník a nějaký to lítání od rána do rána :mrgreen:

Třebas Bagrovi sem loupil u Šumperka v Mladoňovicích dřevo, tak sem tam po tom vašem Nord bloudil jak zelenáč :lol: Do Ptení sem nemohl trefit po silnici, to kde sem jel je horší jak poňačky v našem rajónu.. Mohelničák sem naštěstí "letěl" jen dolu ale z Mohelnice na Uničov, to sem se zapotil, samý 3.6m, už sem myslel že se snad přes Úsov nedostanu :lol: No z5 sem neměl nervy a vzal to přes Šumperk :doh:
Schválně sem to v Šumperku na EuroOilu vynuloval, naloženo tak 48t žejo( do plna :mrgreen: ) a v Pohořelicích mě palubák hlásil 164km, průměrně 72km/h a spotřeba 51.6/100km 8) To se prosím Zábřeh objíždí :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob říj 22, 2022 5:24 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů