Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Didi

Příspěvek

Levnější vyhrává
čtv srp 25, 2022 6:53 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Litevců je už asi víc než nás. Jestli jsou levnější to nevím. Pořád by po nás prý chtěli navýšit stav. Jenže nejsou lidi ochotní toto jezdit. Což se ani nedivím. Je nás už jen pár starých blbců, co s tím neumíme praštit. No mě bys rozhodně teď nedojel. Vegetím doma. Když počasí dovolí tak drandím na kole, no a příští týden mám domluveného zedníka a jdu omítat garáž. Takže dovolená na Maltě.😀
čtv srp 25, 2022 7:44 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Didi

Příspěvek

😄delaž fasádu na garzonce ?😄....to byl fór..
pát zář 09, 2022 6:05 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Haha, nejsi první co mě tam už chce nastěhovat.😀 No už týden bojuju v práci. Práce zatím fajn, tak snad jim to vydrží. Zrovna jsem před chvilkou dorazil do Hamme a víkend. Být už mám ohodnocen, teď už jen čekám na pozvánku kdy to vše uzavřem. No snad to bude na první dobrou. Zatím jsem tu čest se takové atrakce účastnit neměl, tak nevím co mě ještě čeká. Asi si stáhnu soudkyni Barbaru ať se něco dovím.🤔😀
pát zář 09, 2022 6:21 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Didi

Příspěvek

já jako advokát chudých ti doporučuji nepřistupovat na první nabídku, to si tě potom nebudou vážit, a za další třeba 100 litrů rozdíl si vzpomen kolik musíš najezdit km..😄, posledně mi dala jedna známá plnou moc a vyhadal jsem během čtvrt roku za hmotné břemeno o 250 tis víc než chtěli dát, ona by to vzala na první dobrou. ..ale chápu že to chceš mít z krku.
pát zář 09, 2022 7:21 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Asi tak, zdálo se mi to málo, ale pak jsem si řekl handrkovat se o 200tis se mi fakt nechce. Nehledě, že tam budou pořád bydlet i moje sice už starší děti, ale i tak. Já si už nějak poradím. No ve finále ten odhad udělal relativně slušně.
pát zář 09, 2022 7:50 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3399
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Didi

Příspěvek

😄 tak aspoň prikup nejakou další garáž, dáš tam kamna na vyjetý olej, a můžeš pronajimat..máš pasivní příjem...posledně jsem stál u řadových garáží a večer tam byl docela frmol, normálni bejvaky 😄
pát zář 09, 2022 8:00 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Didi

Příspěvek

Didi, tak jak to s tebou vypadá? V práci si taky ustál převrat, tak aby ses v tom snad nějak nedusil a rači to ventiluj tady s nama :)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob říj 22, 2022 7:36 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Ahoj, Prouza. Já jsem v pohodě. Čekám už jen na soud. Majetkové vypořádání jsem už podepsal, rozvodové papíry taky, no tak snad to bude rychlé a bez problémů. Jinak se dávám tak trochu do kupy i po fyzické stránce. Celkem dost už mám odjeto na kole, 1250km od května. Pivo už jsem taky omezil, trochu jsem začal i cvičit a po ránu se i proběhnu. Mám dole 12kilo.😀

Obrázek Velký Polom, asi jsem tím letos ukončil sezónu.😢
sob říj 22, 2022 10:15 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Didi

Příspěvek

Rád slyším :!:

Dlouho si nepsal tak sem tě musel "zkontrolovat" :lol: A když sem u tý kontroly.. Kolik Km si ušlapal ty z těch 1250? :lol:

Hele to je stejný, mám v telefonu krokoměr..
Ráno vstanu, nastartuju, oběhnu auto a mám tisícovku :mrgreen: Než naložím 10beden mám jich 5.000 a než dojedu z Humpolca do Jihlavy tak mám 17.000 :mrgreen:

Jen tak dál didi :!:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob říj 22, 2022 10:23 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Bejku, jsi horší než můj cykloparťák. Ten mi říká elektrikář. No ušlapal jsem to všechno. Samo to nejede. Je pravda, že v těch kopcích je to pomoc obrovská. Třeba časem osedlám zase to klasické. Pokukuji po nějaké silničce. No na to, ale ještě potřebuju dát pár kilo dolů. Celkem mě to chytlo a nejlepší způsob jak si vyčistit hlavu.
sob říj 22, 2022 10:36 pm

Prouza88
Příspěvky: 6739
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Didi

Příspěvek

To sedí :mrgreen:

Nehoň kilometry, na silnici dál a rychlejch jak na eletriku nedojedeš, budeš mít gule v krku a překážet nám na okreskách :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob říj 22, 2022 10:43 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Neboj ty jsi mimo můj rajón, a já drandím s 90% po cyklostezkách. I když u nás je to bída. No a v práci pořád stejné. Celkem pohoda, někdy až moc.
sob říj 22, 2022 10:48 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Musím se pochválit. Zažívám bezva týden. Jsem se třemi kamarády na horách. Lyžování, termály, večer samo nějaká zakápka. No dneska jsem sice foukal policajtům, ale včera jsem to asi odhadl. Bez ztráty kytičky.😀 😥
Obrázek

Obrázek
stř úno 22, 2023 8:11 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4462
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Didi

Příspěvek

4215: to já přece vím. Taky už mám něco za sebou. Jen mě to už začlo tady unavovat. Jezdil jsem celý život, honil jsem prachy a co z toho.? Dneska bydlím v podnájmu 1kk o rodinu jsem přišel a jediné co mi zbylo jsou zase jen ty peníze? Prostě to za to nestojí. Každý kdo od nás odešel, a má míň, ale je šťastný a taky v pohodě. Chci už taky si trochu užít.
To přenesu k tobě do chlívku.
Neboj mě už to taky unavuje, celkově ta doprava. Někdy už se přichytnu, že jsem nasr.... na celý svět a se vším bych seknul, tak potkám kolegu a zjistím, že na tom nejsem tak špatně. Takto jsem taky přišel o rodinu. Když jsem měl peníze, tak jsem nebyl doma. Doma zle. Tak jsem v rámci podniku přešel na závodní dopravu, byl jsem doma ale i s penězi jsem šel dolů. Zase špatně. No a žít 14 dní po výplatě, a 14 dní přežívat a čekat na výplatu jako jsem to viděl okolo sebe, to také nebylo na mě. To radši jsem zavřenej v náklaďáku.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
sob dub 01, 2023 7:53 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů