Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Ahoj Kubo, o tom žádná.😀👍 Už se těším, jen to nebude na živo. Ono na finále sehnat lístek, taky nebude prdel. Byl jsem na čtvrtfinále s Vitkami a bylo skoro vyprodáno.
stř dub 13, 2022 5:50 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Didi

Příspěvek

No joo. To víš. Na play off by chtěli všichni. Ještě když je to finále se spartou…
stř dub 13, 2022 7:38 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Didi

Příspěvek

JE kUBA Přeji pěkné svátky myslím že hokej letos klapne a jinak jsi tu chyběl dlouho. Tu je jen politika a to mně nebaví. né že by mně nezajímala ale prostě je toho mooc. Jak se tobě vede užíváš volna ? :roll:
sob dub 16, 2022 6:39 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Didi

Příspěvek

Kura chlopi jak politika?! O babách o pivu a o hokeju se tu máte bavit :lol:
No já dodělávám druhý ročník na fakultě, tak šprtám jak střelený. Jestě napsat závěrečnou práci a v září zavěrečné zkoušky. A jestli to klapne, tak už se nechcu nikdy nic učit! Doted jsem myslel, že můj nejvyšší studentský výkon, je test z ADR a teď to mám tak každý měsíc :D
Jinak mám dva nové mistry republiky v ml. žácích, tak mi dělají radost docela. Ale jinak celkově jdou ty naše skoky srát. Všichni přesně ví , jak a co by se mělo dělat a nikdo nedělá nic. Prachy na sport věčně nejsou, můstky těsně před spadnutím... no bída je to.
Pěkné Velikonoce tiráci :wink:
ned dub 17, 2022 8:49 pm

Prouza88
Příspěvky: 6740
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Didi

Příspěvek

Kubo, šak jako trenér seš vlastně bafuňář, tak šup školu a šplhat vejš, ať to dáš dokupy :wink: Myslím, že tu ti šici držíme palce :idea:

Jinak gratuluji za mistry :!:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon dub 18, 2022 11:29 am

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Didi

Příspěvek

Tak dodělej školu a ono možná někdo najde peníze i na ten sport konečně ,držím palce . Možná někdy v Třinci na hokeji :lol: :D :D
pon dub 18, 2022 2:59 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Didi

Příspěvek

Díky chlapi. Ono s těma penězma… mám obavy že se teď zase bude max. financovat armáda a sport bude opět upozaděn. Už se to nebude házet na covid, ale na válku a zase utřeme nos. Marné. Ale bojujem 8)
úte dub 19, 2022 8:21 am

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Kubo, Mareczku a máme titul doma.😀 Jsem stejně dojatý jako Venca Varaďa. Aspoň trochu radosti v tom dnešním světě. Oceláři jsou nej.👍
čtv dub 28, 2022 9:39 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Didi

Příspěvek

Držel jsem jim palce , Je to pecka , :dance: Celá rodina koukala děcka na koleji ja v kabině a žena doma :lol:
čtv dub 28, 2022 11:40 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Didi

Příspěvek

Hoši to byla jízda! Krásný konec. Jen mě fakt mrzí ten odchod Vency. Pořád nechápu ten důvod. K tomu ten výprodej… Kunda do Komety, Musil k perníkářům… Kovařčíci do Finska… Hold konec jedné éry. Uvidíme co dál. Každopádně- hoši děkujem :clap:
ned kvě 01, 2022 8:43 pm

Mareczek
Příspěvky: 424
Registrován: čtv úno 18, 2016 9:27 am
Bydliště: Karviná

Re: Didi

Příspěvek

Dojemný rozhovor Vency pro novináře dokázal tam vážně hodně . Zajímavé bude kde se ukáže .
čtv kvě 05, 2022 10:04 pm

didi
Příspěvky: 1624
Registrován: ned úno 22, 2015 8:51 pm
Bydliště: morava

Re: Didi

Příspěvek

Pánové, asi jste si všimli, že poslední dobou nic moc nenapíšu. Mám takové blbé období. Nějak to přestalo doma fungovat. Nebylo to nejlepší už cca a rok, ale posledního půl roku to je úplně o ničem. Tak jsem zbalil dvě sportovní tašky oblečení, zubní kartáček a šel o dům dál. Našel jsem si takový malý byteček a konečně mám klid. I když to nejhorší mě ještě čeká. Nechtěl jsem to a popravdě jsem si to ani nedovedl představit. Vždycky jsem se těšil až děti budou velké a já si budu se svou ženou užívat. No spletl jsem se. Pokuď je v tom někdo třetí nevím a ani po tom nepátrám. To vyjde asi časem najevo. Prosím, komentáře typu můžeš si za to sám, jsi pořád v prdeli mi fakt nepomůžou. Celkem smutné, když svůj život zabalíš do dvou tašek.🤔
ned kvě 15, 2022 3:51 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11897
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Didi

Příspěvek

smutný kino, drž se draku, spekulovat nemá cenu, jen to člověka nasere, navíc, kdo Tě nezná osobně a Tvůj život do toho nemá co kecat :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned kvě 15, 2022 6:40 pm

Prouza88
Příspěvky: 6740
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Didi

Příspěvek

Týjo didi :shock: No, tady není co radit..

Hele moja mě taky sere a nakonec si vždycky řeknu, že bez ní by to nešlo.. zatím :lol: Dej tomu pauzu, snad se to narovná :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned kvě 15, 2022 8:01 pm

Uživatelský avatar
JakubS
Příspěvky: 1189
Registrován: čtv bře 13, 2014 9:32 pm
Bydliště: Frenštát p.R.

Re: Didi

Příspěvek

No, je to mazec s těma ženskýma… Smutný příběh, ale zase se Ti otevírá úplně nový svět :dance:
Bab jak žab a každá “ju” má. Hlavu vzhůru, to bude dobré.
úte kvě 17, 2022 7:52 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů