Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

křivá-falešná-zvrácená eu :savle: :savle:

https://youtu.be/664LB2EQRUQ
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 21, 2022 12:50 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Tak už mobilizujete. Zatímco Evropa řeší transgender, váš vůdce chce poslat na smrt 300 000 chudáků Rusů. Co si o tom myslí samotní Rusové, krásne ukazují aktuální ceny letenek kamkoliv do Evropy. Ceny JEDNOSMĚRNÉ letenky okolo 250 000 Kč. Jestli on ten putin nemá víc fanoušků u nás, než u nich doma...
Obrázek
stř zář 21, 2022 1:28 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Pokud jsem v očích zaprodanců, vlastizrádců, kolaborantů, diverzantů, pro-berlinských, probruselských, pro-washingtonských slouhů a jejich uctívačů, kuřbuřtů a rektálních alpinistů rusofilem, proruským švábem či dezolátem, agentem Kremlu atd., jsem na to patřičně hrdý a především jsem spokojen se skutečnosti, že těmto primitivům, dobytkům a odpadu lidské společnosti hýbu žlučí 👍💪
Slibuji, že v tom budu i nadále pokračovat☝🤟
:hvizd: :hvizd:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 21, 2022 1:58 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Kremrole, rusofil atd samozřejmě jsi, ale žluči konkrétně mne nehybes vůbec. Naopak si tvoje příspěvky rád přečtu, protože ve svojem okolí nikoho z těch "z Václavaku" nemám. Takže určitě piš dal. Nazval bych to ty největší špeky z dezinfo scény 😁

Jen jsem chtěl nastínit, jak reálne ruská střední třída reaguje na zprávy o mobilizaci. Chce zdrhnout. Do té křivé nepřátelské Evropy. :-D
stř zář 21, 2022 4:56 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Pavell: no to si pomůžou 😁.. z krásné bezpečné bohaté Moskvy do zmrzlé a brzy i hladové Evropy, muslimy zavsivené..tomu rikam kauf. Jinak s tím Václavakem, co se týče Rusomilstvi jsi trochu mimo, omlouvá tějen to, že jsi tam vlastně ani nebyl...ale díval ses na Noru Fridrichovou, tak to víš jak to je.
stř zář 21, 2022 5:18 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Nora Fridrichova je podle mě blázen. To nemyslím jako urážku. Fakt si to myslím. S ní mě fakt nespojuj.

Vím, kdo tam vystupoval a co za lidi se na fb hecovalo, že tam pojede. Viděl jsem nějaké záběry, celé bych to asi nedal. Ale to je jedno.

Zajímala by mě statistika, kolik odpůrců zavsivene, křivé Evropy už se konečně sebralo a odešlo do ráje na východ.moc to nebude...
stř zář 21, 2022 6:45 pm

Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Jinak drivere u Martina ne, ale u tebe me ta negativita na poměry tady překvapuje. Protože aspoň z toho co tady píšeš působís jako člověk, který vodit za ručičku nepotřebuje a umí se o sebe postarat a z této doby tezis. Upřímně, náklady, ceny v dopravě znám dobře a pokud jezdíš sám na sebe S placeným autem, máš se velmi dobře...
stř zář 21, 2022 6:53 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

demonstrace měla být původně apolitická, hlavní téma řešení energetické krize a výzva k odstranění nekompetentní vlady, poplatné bruselské ideologii zničující hospodarku Evropy. hlavní řečníci, Štěpán, Novesky, Janderek, Pavel Janeček...samozřejmě polívčičku si přihrála Trikolora, Komunisti a jiní např.PRO...takticky se zachovali nakonec SPD a stáhli řečníky, prý kvůli provokaci.chyběl Putin, Čug a Geg, Pat a Mat, ale Fialka měl jasno...bylo to organizované z Kremlu.

Pavell: v poho, zadarmo nic nemám, tělo trpí, ale nestěžuju si, ale já chci aby se měli dobře i další generace...všechno je daleko složitější než to teď vypadá....není mi dvacet abych byl naivní jako dnešní mladá generace..oni se budou mít kurevsky hůře, já to vidím na mých rodičích, kteří byli poválečná generace...a ti se měli dobře, její rodiče čili mi prarodiče a jejich rodice prošli dvěma válkami a ti se měli strašně....a zase se to opakuje...je ticho před bourkou a to mě zneklidňuje...k moci se dostali loutky, které nás vedou do pekla.

add odlet Rusů z Ruska
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na- ... .seznam.cz

schválně dávám odkaz z Novinek...není nikomu podezřelé že by Putin nezastavil nákup letenek v souvislosti s mobilizaci, stejně tak jak postupoval Želenský při mobilizaci? Proč nehykal mainstrem, že Ukrajinci po mobilizaci ujíždějí z Ukrajiny? Fakt je nám dáno chroupat pouze situaci jedné strany? Nestranim ani jedné straně, je to smutná situace, na které proděláme hlavně my..konzumenti levných energii...ale vytáhneme si hlavu z prdele..kdo nekonal když válka začala 2014? Pak si válka už žije vlastním životem. Zmatek a zmar.
stř zář 21, 2022 7:02 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Pavell píše:
stř zář 21, 2022 6:53 pm
Jinak drivere u Martina ne, ale u tebe me ta negativita na poměry tady překvapuje.
tady je přesně vidět, že jsi vůbec nic nepochopil a hlavinku máš pomotanou z těch sraček, co se všem snaží nahustit do palic ti "moudří" co si hrajou na bohy a přitom poslední léta dokurvili, co se dalo. budu se opakovat- mě je úplně fuck, co si o mě kdo myslí, kdo mě zná osobně ( a to ty nejsi a nebudeš) moc dobře ví, co mám na mysli, to že se máme teď ještě zatím jako prasata v žitě a žijem v neskutečným luxusu, který si ani neuvědomujeme včetně asi tebe , mě a mnoho dalších , ještě neznamená, že to bude na pořád , pro mraky lidi , a troufám si říci většinu to končí, někdo skálopevně věří těm psychopatům ve vládě a v "moudrost " politiků hahaha, někdo se snaží se postarat sám o sebe-rodinu a pod dle hesla štěstí přeje připraveným ( ale nikdo z nás dokonale připraven není) dobře už bylo -říká se to léta, ale tentokrát se blíží opravdovej mega průser pro celou evropu minimálně, kdo to nevidí přes všechny ty medový keci a lži, kterým není rovno ...je mi ho líto, tem můj "negativizmus" jak jsi to nazval, nepramení jen tak z ničeho nic a můžu tě ujistit, že nejsem sám, lidí, kteří to vidí, co se děje za svinstvo je mraky, jen to neventilují veřejně z mnoha důvodů....a ještě něco , velmi rád bych se mýlil , velmi rád, ale nejsem ani naivka, ani nevěřím na zázraky, a teprve čas ukáže, jaká pravda.
neznám tě, neznám jiný, co si tu mleli ty svoje naivní slinty a už radši ani nepíšou opět z mnoha důvodů a je mi to úplně fuk
naši politici-zmrdi a zločinci de facto vydali naši zem do rukou skopců a psychopatický eu , prodali prosrali do cizích rukou veškerý strategický suroviny a zásobování státu , zatím kromě elektřiny s kterou kšeftují v miliardách na náš účet , nemáme plyn ani zásobníky , vše patří skopčákům, čr vlastní zásobníky a plyn na 3 slovy TŘI dny !!!!! z těch co tohle dovolili a udělali by měli řezat kusy masa za živa !!!! o vodě nemluvím ...a nad tím vším mám jásat ???? mám jásat nad tím že se z naší země stala kolonie, kterou ždímou jak citron cizí ??? a snášíme jim zlatý vejce ? mám jásat nad tím, že se k moci dostávají čím dál, tím větší idioti a psychopati ??? kteří celou tuhle naší krásnou zem ženou do sraček a lidi do pekla ???? v 15-ti sem vzal kramle z republiky žil v několika zemích a procestoval kus světa, jsem imunní proti těm hovnum , lžím a svinstvám, čím nás státní a přisluhovačský média krmí, říkalo se tragickým zprávám je třeba dávat růžový tón ....uvidíme za rok-dva -tři , pokud se pletu a vše bude "růžové" budu nejšťastnější člověk na světě ...měj se
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 21, 2022 8:22 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

"Putin je zlo" a proto bylo potřeba mu vložit osud světa do ruky? Nemyslím, že je takový blázen, ale narozdíl od Bidena on si umí v (nejhorším) strčit kvér do huby, Biden ne a Fiala vůbec.... stálo to za to? Opravdu jsme od r.2014 vyčerpali všechny možnosti?...celý svět sral na Ukrajince, pouze levná pracovni síla a vyzbrojovat fasouny, ..a najednou běhá Urszula po euroalementu v zlutomodrem kostýmku? Jste se všichni zbláznili?
stř zář 21, 2022 8:37 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

dám sem takovou vsuvku, storku...možná to trochu objasní moji prinasranost...asi týden po tom co byla demonstrace 3.9. jsem měl kšeft zase v Praze, stánek z Letňan na Moravu, nakládka v sobotu večer. Domluvili jsme se se starou, že za mnou přijede vlakem z Brna do Prahy a v neděli cournem Pragl, stará na své jméno "zabookovala" hotel, celkem lepší standart, několikrát jsem tam nocoval hlavně levně v covidu. Co se ovšem nestalo,a co do teď neumím rozklíčovat, ale tuším. První příchod na hotel... všude samé černé držky, moje říká máme v rezervaci domluvené písemně příchod v 10 00 hod, černá držka špatnou češtinou říká max dva a půl, což v překladu znamenalo 14 30 hod, čili čekáme přes 4 hod na recepci..a přitom na booking .com mají další volné pokoje, již uklizené, černá držka pořad mele checkin-in "dva a půl"..přitom za ty 4 hodiny už ubytovali několik jiných černých drsek z celého světa, nejvíc aut venku bylo ovšem z D. Odjíždím šalinou k autu jdu nakládat výstaviště, stará mi hlásí do tel.,že po té, co se zeptala proč recepční nemluví v Česku česky a proč už ubytovali půl světa , přišel manager hotelu a oznámil ji, že nám rezervaci ruší!!!! Že ji nehodlá dále diskriminovat ?! Moje stará má někdy neomalene chování když si zasloužím, ale tady to bylo oprávněné a z jejich strany demonstrativní.. bílé huby v Praze jste už skončili....když si myslíš že jseš paranoidní, neznamená to že po tobě nejdou(•‿•)
stř zář 21, 2022 9:16 pm

wckr
Příspěvky: 1020
Registrován: čtv čer 01, 2017 6:47 pm
Bydliště: Šumperk

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Pavel a jak bys reagoval ty?? Lestil bys flintu nebo hledal letenku??
stř zář 21, 2022 9:18 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

wckr píše:
stř zář 21, 2022 9:18 pm
Pavel a jak bys reagoval ty?? Lestil bys flintu nebo hledal letenku??
:thumbud: :thumbud: :thumbud: dobrá otázka :mrgreen:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 21, 2022 9:34 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11910
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

DriverBrno píše:
stř zář 21, 2022 8:37 pm
"Putin je zlo" a proto bylo potřeba mu vložit osud světa do ruky? Nemyslím, že je takový blázen
no on není blázen, i jednooký mezi slepýma je král, a Putin je geniální stratég a politik, stejně jako Lavrov-Šojgu a pod , jsou prostě jedineční, jako je Kissinger , helmut koll, miterand a další "velcí politici a osobnosti ve svý době, která byla naprosto odlišná od té dnešní "zvrácený doby" a to nemluvím o historii víc vzdálený ....vyjimečných lidí a politiků, co změnili svět k lepšímu bylo hodně, ale bohužel se vytratili, byli potlačeni tupostí a jinými dementními "vymoženostmi " dnešní doby ..... apropó - to, cos zmínil je docela klíčový, když si vezmu, co za poslední roky leze z huby politikům v evropě a us a to co hlásá Putin v podstatě léta a kontinuálně v kontextu s tím, že Rusko je od dob jeho nastoupení k moci nespolehlivější obchodní partner na světě( i tak koná v reálu, na rozdíl od "některých, pro který jsou smlouvy jen cár papíru- příkladů je dost) , je to na zamyšlení, kdo to myslí s civilizací jako celkem vážně, osobně mě je mnohem bližší "system BRIX" než eu , která sama sebe dovedla do záhuby spolu s miliony nás obyč lidí.... tím samozřejmě nechci říct ( poznámka pro tupce a pomatence) že schvaluju jak válku a vše co dělá, ale je třeba to chápat v celým kontextu událostí dějin od rozpadu tkzv socializmu, s čím má mnoho jedinců nepřekonatelný problém bohužel

------------------
o tom hotelu a tlamách radši psát nebudu, co si myslím :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
stř zář 21, 2022 9:51 pm

Venca R
Příspěvky: 1976
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Martin 440....foto+video

Příspěvek

Pavel a jak bys reagoval ty?? Lestil bys flintu nebo hledal letenku??
Ukrajincum to máte za zlý a Rus by měl být obhajovanej? Však chtějí zatočit s fasistama, tak co by dělali v Evropě?
stř zář 21, 2022 9:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 46 hostů