Moderátoři: Olda, Globe, Pavel Bíteš, Pavel Šebek

Odpovědět
jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

LAND ROVER Discovery3.

Příspěvek

Ladn Rover Discovery3-2006+-ma tady nekdo neco takoveho v garazi?Videl bych to na naftu(nejsem do ni fanatik ale)2.7.V 8 od jaguara asi nechcu,nic jineho tam asi ani nedavaji myslim.Nejake realne zkusenosti stim to autem?V Nemecku je nabidka velka,pres tisic aut,za deset e se da koupit uz celkem nalozene auto s navi ,xenonem i s bufikem :D
Neřeším...
ned pro 14, 2014 1:18 pm

pazza
Příspěvky: 115
Registrován: stř dub 15, 2009 2:12 pm

Příspěvek

http://www.landroverforum.cz

studuj kámo studuj
ned pro 14, 2014 1:38 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

kámo dikec ale tam jsem uz byl.Zajimaji me nezaujate nazory hlavne.
Neřeším...
ned pro 14, 2014 2:15 pm

Ondra A.
Příspěvky: 92
Registrován: ned zář 16, 2007 7:24 pm
Bydliště: Už asi Praha

Příspěvek

Nevím jak 3ka měli jsme 2ku (né od nova) a hrozný. Ale co to utáhlo to bylo super.
ned pro 14, 2014 4:05 pm

pazza
Příspěvky: 115
Registrován: stř dub 15, 2009 2:12 pm

Příspěvek

Mam, DII TD5, do D3 bych šel s fleku,
Jestli jsi celý forum prostudoval zjistíž, že asi nezávyslý názor je problém. I zastánci týhle značky si občas najdou důvod proč zrovna ne. Podívej, to auto je nabytý elektronikou, pokud funguje jak má, pak jsi spokojen, ale pokud te nase.. že po druhý měníš žárovku na SPZ, pak si kup trakač. Na tom foru je RudaK, má jednu z vůbec prvních prodanych v ČR, napiš mu soukromou zprávu jestli by to ji koupil znovu? Já vím, že onehdá na srazu jasně řekl že by neměl (i po těch nemálo zkušenostech) problém ji znovu koupit. Nebo Pitrs, ten dokonce už šel na Toyotu složit zálohu, potkal známýho a ten jej přesvědčil ať si na výkend pujčí LRDIII, v pondělí tu zálohu položil za DIII, s dodatkem, "kdyby mi pujčili manuál, asi bych přeméšlel..".
Jediný problém týhle značky je že každý auto má svoje neměné závady, co řešíš ty kolega nezná a naopak. S náhradní díly už v ČR seženeš, pak už jen bacha na auto kolem 150000km, tam se sral motor, na foru je samostatný vlákno od Radka D3, ten i přes všechny peripetie motor vyměnil a nikdy neřekl že jde s domu a jezdí dál a dál, ba naopak má i RRS.

r 2006 záleží na co a na kolik km ročně, v benzínu jich je poskromnu a co jej mají tak většinou v LPG a neprodají (mají nišší náklady než nafta). V naftě chodí za 11-12, V6 je původně Ford Lion, (možná že ten jaguár je lepší) Pokud jsi dobře studoval tak určitě víš že S ne, je to ořezaný. Idealně SE bo HSE, rozdíl je v detailech, záleží jak jej prvokupec nakonfigutoval. Dej si bacha na XS jde o Italy, s klima a kůží bez vyhřejvání sedaček. V HSE je navigace standart, v SE byla na objednávku (nevím proč má každý v autě navi na naši D1:)) Xenony měl seriově opět HSE. Přípravu na nezávislý mají všechny, jen pokud si doplatil angličan domontoval... Tak je to skoro se vším, sám jsem dokoupil přední vyhřejvaný sklo a vypinač a v ŘJ jen povolil (DII). Možná z vlastní zkušenosti bych oželel navi a chtěl spíš vyhřívání skla (winter paket). Osobně jsem se byl v DD podívat na LR (podle TP to byl SE) ve skutečnosti výbavou HSE. To jen tak na okraj. Ještě, mnoho řidičů LR mají to auto z "lásky" tudíš s ním jezdí, když vezmeš v potaz že 30tis km/rok je celkem normálně najezditelných pak bych spíš u auta pod 200tis km přemýšlel... (má DII rv99 má skoro 600).

J
ned pro 14, 2014 4:21 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Tak necetl jsem to uplne cele sampozrejme ale neco malo ano.Ale dam si praci a poctu vic.To ze auto ma elektroniku v dnesni dobe je normalni myslim.Ze se sere,nevim ale zalezi na kusu.Jak koupis nejakeho co byl omotan kolem stromu je jasne ze to asi fungovat nebude,preferuji unfalfrei a a spon nejakou historii at to ma.Samozrejme HSE,na kliky nejsem zvedav vubec.Dodnes mam doma sedmu od BMW doma,ktera ma opticke vlakno pres pul auta,sracek na to tema ze se to sere je cele bmw forum a ja za pet let nevymenil ani zarovku na nem,a to tam je na elektriku i vyhrivany volant.Tak asi tak to vidim,vzdy nej a nej vyskrtam z recenze,sere se kazdde auto a na pohadky uz davno neverim.Ty vidim ze tomu rozumis,to je fajn.D2 se mi neliby ale to je vec vkusu nic vic.V terenu to bude samozrejme dobre auto.Nemam planu stim orat,z toho jsem davno vyrostl jeste jak jsem mel Jeepa.Ta paleta motoru je celkem chaba myslim,byt tam vetsi nafta,jdu do ni.V takem aute co ma 2t+ a hlavne neni na sprinty,naftu zkousnu.Ze to nepojede pod deset mi je naprosto jasne,to neresim.Jde mi tak o spolehlivst tak celkove,myslim tim ten podvozek,a ten automat(manual nechcu ani videt)zda to neco vydrzi.
Neřeším...
ned pro 14, 2014 6:47 pm

Karel334
Příspěvky: 1601
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

před 3 lety jsem to chtěl taky.Vše jsem si nastudoval a promyslel ,LR mi není cizí, po pajeru, jsem pořídil hračku defika td5 a ta diskoška by se mi tenkrát do garáže fakt hodila.To že se kazí měchy a regulace podvozku bych překousal, jen ten motor 6v původem nějaký frantík to fakt néé.Nejhorší je, když to má natočeno nad 200tis km, zakuká to a motor je problém sehnat stojí to ranec.Při placení jsem si to rozmyslel a snad dobře udělal ,šel jsem do galaxi nového modelu 2009 a bylo to za levnější peníze.
stř úno 04, 2015 8:01 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Kazi se kazde auto na necem mechy na necem menis pul motoru za rok.Ja se svezl a zustavam u bmw.
Neřeším...
čtv úno 05, 2015 6:46 pm

Odpovědět

Zpět na „Osobní auta“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů