Jinde neuvedené země (Srbsko, Estonsko, Lotyšsko,...apod.)
Odpovědět
matesák
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 466
Registrován: pon led 24, 2011 9:47 am

Bosna a Hercegovina

Příspěvek

Někdo prosím nějaké info? Poplatky, úplatky, váhové limity, policie, atd...? Díky moc.
Naposledy upravil(a) matesák dne ned čer 03, 2012 3:15 pm, celkem upraveno 1 x.
sob čer 02, 2012 2:44 pm

čvanča
Příspěvky: 138
Registrován: pát srp 28, 2009 5:43 pm

Příspěvek

Bosna je v klidu.Dálnicu tam neplatíš,netřeba ani známku ani nic.Hranice jsou v pohdě,kam jedeš?Policajti tam stávají,ale většinou ti zablikají,takže víš,policajtům úplatek nedávám,jsou v pohodě.Určitě pojedeš přes H na Udvar,tam si dej pozor ať máš přeplé na kostku(jiná činnost)kontrolují to tam.Pak si můžeš vybrat ze tří přechodů-Slavonski Šamac,Županja a Slavonski Brod.Když jedu na Sarajevo taj jezdím na Šamac,když Tuzla,Zvornik tak je lepší jet na Županju.Opravdu záleží kam jedeš a kde vyclíváš,mi napiš kam frčíš a proberem to.Dnes večer nebo zitra se ti ozvu,klidně napiš sz
sob čer 02, 2012 4:39 pm

matesák
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 466
Registrován: pon led 24, 2011 9:47 am

Příspěvek

Díky moc to stačí. Posílal jsem to strejdovi, ale už jsem se s ním nebavil kam přesně jede. Děkuji moc
čtv čer 07, 2012 4:48 pm

čvanča
Příspěvky: 138
Registrován: pát srp 28, 2009 5:43 pm

Příspěvek

Akorát jsem zapomněl dodat,že na sarajevo jsou platidla,stojí tuším5 E nebo tak nějak,je to za ten kousek dálnice.A třeba tam mít povolení do Bosny,je to takový růžový papír který ti na hranicách orazí-to povolení není na osobu řidiče,ale na firmu !!!!!! A nebo mít Cemt.Na šamacu jde platit terminál eurama,popřípadně nahoře na pravo od baráku se špedicama je obchůdek a tam jde směnit za marky.Na Brodě třeba zaplatit markama,daly se vyměnit v obchodě tempo,ale ten je zavřený už,tak chdíme do města,jiné místo nevím,ve městě buď do banky,nebo do obchodu,je tam směnárna.A tuzlu jsem zatím projel vždy prázdný,takže nepodám info,každopádně radši jedu na šamac než na brod.
sob čer 09, 2012 1:23 am

chasspel
Příspěvky: 3
Registrován: pát kvě 07, 2010 10:04 pm
Bydliště: tuatam

Bosna

Příspěvek

Ahoj, tento týden mi naplánovali cestu do Mostaru.
Pánové kdo tam jezdíte můžete dát info co a jak,nějaké poplatky za užívání cest.Mělo by se jed z Hranic na Moravě,kudy by jste jeli?
Nikdy jsem tam nebyl vůbec nemám páru,díky
ned říj 04, 2015 8:08 am

Odpovědět

Zpět na „Ostatní země“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů