Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe

Odpovědět
KaCzaba
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 21, 2011 7:39 pm
Bydliště: Chomutov

Automaticka svetla Actros 2008 MP2

Příspěvek

Ahoj. Skocil jsem ted na Actrose a potrebuji radu. Resil jsem ze nesviti palubka, dalkovy, a ani jedny mlhovky. Sel jsem po pojistkach, ale vsechmy OK. Dalkovy sly jen jako houkacka. V tu chvili sly i mlhovky. Prislo mi to divny.

Pak jsem vypl hlavni svetla, a najednou se palubka cela rozsvitila, mlhovky taky. Kdyz pak zapinam hlavni svetla, trva jim asi 5s nez sepne rele a oni se rozsviti. Jako by to bylo denni sviceni. Ale samy se na vypinac na 0 nerozsviti. Koukal jsem do nastaveni v pllubnim pc, ale nic takovyho tam neni. Nemohl treba nekdo davat jinej vypinac na svetla? Treba?
stř lis 25, 2015 12:34 pm

KaCzaba
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 21, 2011 7:39 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek

Co jsem tak lezl po netu a zkoumal, tak byva na skle senzor na sterace a na svetlo. Na palubce je jen kabel. Ale zase vypinac na svetlo nema polohu Auto. Jen klasika 0, parkovacky a hlavni svetla :-(
úte pro 08, 2015 11:06 am

netas
Příspěvky: 228
Registrován: pon dub 09, 2012 10:52 pm
Bydliště: Poděbrady
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ahoj, mám taky mp2 a automatické rozsvěcení, auto normálně svítí, ale nejde přepínání tlumená/dálková, musíš světla zapnout a potom se ti rozsvítí palubka a vse funguje jak má ....
zbyl jen prach a pytel plnej vzpomínek....
pon led 04, 2016 10:36 pm

KaCzaba
Příspěvky: 7
Registrován: čtv dub 21, 2011 7:39 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek

Ahoj. Tak mam v necem problem. Ted mam aktivovany diagnostikou denni svetla. Na "0" polohu ovladace a nastartovany motor. Pak dam parkovacky, taky vse v pohoz a jak prepnu na hlavni svetlaz opet cekam cca 5sekund a zapnou se hlavni svetla, ale funkce stejny jako na polohu "0".

Ty kdyz zapnes svetla, sviti hned nebo taky chvili cekas az se aktivuji?
úte led 05, 2016 5:25 am

Odpovědět

Zpět na „MERCEDES - BENZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host