Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Globe

Odpovědět
MoJa
Příspěvky: 1
Registrován: úte led 26, 2016 8:43 am
Bydliště: Olomouc

Odřený lem na M.B.Sprinter

Příspěvek

Dobrý den, mám Mercedes Benz Sprinter r.v.2000 a mám odřený lem. Když jsem zjišťovala, kolik by vyšla cena opravy u karosáře, bylo by to příliš drahé. Neexistuje nějaká jiná varianta? Viděla jsem nějaké plastové lemy na Felicii. Bude na Sprintera k sehnání něco podobného? Díky za odpověď. Jana
stř úno 03, 2016 11:38 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Odřený lem ? Tak obecně,vždy se tohle řeší podle toho nakolik je to poškozené,pokud je to skutečně jen zvenčí odřené,tak zbrousit,odmastit a nastříkat. V případě že je to nějak promáčklé/zmuchlané,tak přebrousit,překitovat,znova přebrousit,a stříknout :wink:

Dělal jsem to mnohokrát,a je to v pohodě řešitelné i "před barákem",v dnešní době ti namíchají sprej potřebné barvy kolem cca 300kč,a nebo je tu ještě varianta oblepit si to od nějaké linky nastříkat celý práh černým gumovým nástřikem na podvozky,ten schová leckterý škrábanec :wink:

Plastové prahy na to pokud vím nejsou,a beztak nic neřeší,tam jde o to že poškozený plech začne reznout ,až jednou shnije docela,pokud se přikryje nějakým plastem,bude se pod tím držet vlhkost a zrezne to o to rychlejc,jediné řešení je nastříkat to :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
čtv úno 04, 2016 12:05 am

Odpovědět

Zpět na „MERCEDES - BENZ“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti