Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
ico77
Příspěvky: 50
Registrován: čtv dub 02, 2009 8:58 pm
Bydliště: SLOVENSKO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

TACHO.1 - ĎAKUJEM za pomoc skúšal som to hneď ráno a už to stiahlo - dokonca bez vypisovania somarin :lol:
www.na-cestu.sk auto kamery - čierne skrinky , vysielačky a cb príslušenstvo
pát dub 15, 2011 10:08 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tak přihodím novinku.dal jsem si cherbatke s IDT a prohodil pár slov
takže pokud jde o volno na kartě,pokud je dopsáno ručně je vše v pořádku a nepotřebují další doklad.(to znamená vytahovat kartu na víkend pauzičku a pak dopsat ručně )
pokud ovšem karta není vytahována z tachografu je potřeba mít u sebe dovolenkový formulář,pokud by nebyl následuje postih.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob dub 16, 2011 7:47 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

Irys v PL jak mi řekl jeden kolega :lol: :lol: :lol: 500 PLN. 1 zlotý je cca 6,50 kč
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob dub 16, 2011 7:48 pm

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

Já už z toho ITD začínám být trošku jelen Roade :roll:
sob dub 16, 2011 8:04 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

když to tak řeknu co dodávka to jinej pohled na věc,mě třeba přeměřovaly kamion jestli souhlasí rozměry no možná jsem ho natahoval na skřipci :lol: :lol:
ne jde o to že pokud vytáhneš kartu a pak dopíšeš ručně,tak je zdřejmě že jsi nebyl ve voze a opravdu odpočíval někde.to že tam kartu necháš může budit podezření že jsi někde lelkoval ( nebo jezdil s jiným vozem ).a byly to kluci z Katowic dokonce neřešil ani jízdu 4,34.
a pak je to o pohledu na věc,jak který Inspektor řeší danou věc,a ted jsem si vzpoměl že mi ještě řekl že to mám dopsáno ručně a s tím on nic nenadělá,takže ani papír nepotřebuji.
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
sob dub 16, 2011 8:50 pm

Houba
Příspěvky: 1527
Registrován: ned pro 21, 2008 1:12 pm

Příspěvek

To mi tenkrát tvrdil na té Olszyně,že musím mít papír na volno,protože jsem mohl jezdit s autem na kartu.Ale u mě to bylo,že karta byla venku!A tobě zas řeknou to samé v případě,že karta je v tachografu,no moje nervy! :roll: U nich si opravdu nemůže být jistý nikdo.....no o jednom člověku bych asi věděl :lol:
ned dub 17, 2011 8:26 am

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

:lol: :lol: no jsem si jist že já to nejsem,ani já si nemohu být jist :lol: :lol:
ale znám pár konů z našeho kraje který si jsou na 100% jisti no ale škoda že jsou to spíše právníci se specializací na pracovněprávní vztahy :lol: :lol:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
ned dub 17, 2011 1:38 pm

Uživatelský avatar
markoos
Příspěvky: 103
Registrován: ned říj 08, 2006 3:32 pm

Příspěvek

nevím jestli to tu bylo, ale tohle vylepšení mění dementní šmejd na lépe použitelné elektronické zařízení http://mechanikadc.cz/data/ext-828
stř dub 20, 2011 12:03 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

markoos

Příspěvek

No záleží jak se to vezme. Vždycky se může najít idiot co vše obrátí. Kolega dostal nové auto s touto úpravou, ale problém je v tom že od zapalování a dveří má stejný klíč. Pokud tedy jde nakládat, nemůže zamknout dveře protože by mu běžela pauza. Asi jeho zaměstnavatel toto nastavení nechal udělat navíc hlavně pro to, aby ho mohl buzerovat a obrat o nějaký ten penízek. Alespoň to tak vypadá. Hned po pár týdnech provozu mu začal strhávat mzdu za to, že má na kartě často přestávky a že nevyužívá pracovní dobu. Takové běžné česko…
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
stř dub 20, 2011 12:27 pm

Tinky_linky
Příspěvky: 186
Registrován: pát lis 19, 2010 5:19 pm
Bydliště: CB

Příspěvek

tak si to prece muze prepnout prece rucne ne ? :roll:
Mercedes Actros 1848
Audi A6 3.0TDi
Suzuki GsxR 1000
stř dub 20, 2011 12:59 pm

sibr
BAN
Příspěvky: 1784
Registrován: stř kvě 20, 2009 12:37 pm
Bydliště: Ostrava

Tinky

Příspěvek

Nevím nevyptával jsem se. Asi to neřešil, dokud mu nestrhli prachy. Už to asi dělá. Ale v čem je pak ta výhoda?
Já to napsal spíše kvůli té nebetyčné české hlouposti a snaze vše přetočit. Myslím teda sebrat prachy kdekoliv, kdykoliv, pod jakoukoliv záminkou.
"Všeliké kvaltování toliko pro hovada dobré jest" učitel národů Jan Amos Komenský
stř dub 20, 2011 1:35 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

tak to mam v autě taky jakmile zastavim tak se mi přepne na kladivka a když vypnu zapalovani tak na postel
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
stř dub 20, 2011 6:33 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

tohle je nastavení a dá se předělat,a to tak že tam budeš dávat pauzu ručně
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát dub 22, 2011 1:45 pm

Ofca
Příspěvky: 1021
Registrován: ned lis 21, 2010 8:01 pm
Bydliště: Ludgeřovice/Ostrava

Příspěvek

mi to tak ale docela vyhovuje, bych na to pořad zapominal
Chceš si žit jako prase v žite??? Bud sviňe!!!
pát dub 22, 2011 8:14 pm

Uživatelský avatar
roadtrain
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 10567
Registrován: sob črc 04, 2009 3:51 pm
Bydliště: CZ-Slezsko-Slaskie

Příspěvek

já když zastavím počkám 2 minutky at tam jsou chvilku kladívka,aspos se ochladí turbo pak to vypnu a hotovo :wink:
Steinkohle kipper Orientexpress
.................
Bonzáky je třeba spacifikovat,bohužel rozbít ciferník jim nelze,takže je třeba odstřihnout je od zdroje informací.
pát dub 22, 2011 8:16 pm

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů