Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Odpovědět
l.kazda

vypočet spotreby na 1km

Příspěvek

Prosim vas,jak mam vypocitat spotrebu u nakl.auta 7.5t ale i s nakladama co se vse plati. jako tak spotrebu vypocitat umim. ale ja bych potreboval spocitat i se silnicni dani a vse co se plati u nakl.auta. proste kolik jsou naklady na 1km.
dekuju
úte dub 10, 2007 8:49 am

Mack
Příspěvky: 1586
Registrován: čtv úno 08, 2007 12:42 am
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

me by zajímala i jak se pocita spotreba, prece nejezdim vsude za stejnou spotrebu v italii to bude pafat vice nez na rovinatem statu..
úte dub 10, 2007 6:47 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

No všechny poplatky si sepiš na papír, sečti a vyděl předpokládaným proběhem km. Za den, za měsíc nebo za rok...
Zpětně to pak uděláš reálně. Nějak nevím jak bych ti to takhle jednoduše na dálku vysvětlila... :?

A spotřeba na 100 km? Počet litrů děleno ujeté km krát sto.
úte dub 10, 2007 7:45 pm

tomade
Příspěvky: 19
Registrován: čtv dub 06, 2006 4:38 pm

Příspěvek

No nam to vysvetlovali v skole a je to dost zlozité.tam je vela faktorov od pneumatik az po naklad-myslim tie naklady.Vlastne mi sme pocitali naklady alebo cenu ktoru si ma podnikatel vypocitat na 1 km potom k tomu nieco prihodi aby zarobil a ma cenu na jeden km.Ale je toho strasne vela a uz existuju aj programy na vypocet tak ale neviem ich nazvy. :wink:
úte dub 10, 2007 8:04 pm

Uživatelský avatar
andy-zmrzlík
Příspěvky: 617
Registrován: úte bře 21, 2006 9:49 pm
Bydliště: Kostelec n/Č.L.

Příspěvek

tomade píše:No nam to vysvetlovali v skole a je to dost zlozité.tam je vela faktorov od pneumatik az po naklad-myslim tie naklady.Vlastne mi sme pocitali naklady alebo cenu ktoru si ma podnikatel vypocitat na 1 km potom k tomu nieco prihodi aby zarobil a ma cenu na jeden km.Ale je toho strasne vela a uz existuju aj programy na vypocet tak ale neviem ich nazvy. :wink:
Nám to taky vysvětlovali, účetnictví jsem měla, ale nejlepší mi příjde to sepsat na A4, sečíst a vydělit. Není nad selskou matematiku :lol: :lol: Já používám třeba program od KSH-Data. Za stovku ti pošlou demoverzi. http://www.ksh-data.cz/democz.htm

Dost známej je taky Prytanis.
stř dub 11, 2007 9:23 pm

l.kazda

Příspěvek

Diky moc vsem
stř dub 11, 2007 9:30 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů