Moderátoři: martin_100, Olda, cuisine

Odpovědět
xpeta
Příspěvky: 5
Registrován: ned pro 04, 2011 1:18 am
Bydliště: Praha

Postup pri koupi auta

Příspěvek

Zdravim vsechny cleny fora! :P

Nikdy jsem nemel uzitkove auto, tak se v tom vubec nevyznavam. Prosim o pomoc a rady!

Shanim nakladni auto do 3,5t. Zakladni pozadavky jsou: cena +-250 tis. kc, objem min 15m3. Zatim se mi jevi jako nejlepsi varaianta Iveco Daily Max 2006-2007 rok. Kde byste mi doporucil to auto kupovat? Mozna nejaky bazar nebo leasingovou spol.?

Jsou tu lidi, kteri jsou schopni najit auto na zakazku a pomoct pri prohlidce? Jsem z Prahy.

Diky moc
:wink:
ned pro 04, 2011 10:34 pm

vojtek
Příspěvky: 63
Registrován: úte črc 22, 2008 9:43 am

Příspěvek

Čau, mám ivešco daily rok 05 a spokojenost dal jsem za nej před 2 lety kolem 300 000kč+DPH a zatím spokojenost auto slouzí velmi dobře. Iveco daily ti vřele doporučuji jelikož má narozdíl od vetsin dodavek rám a mužes ho prekladat mam tonaž nejakych 1250kg a uveze klidne v pohode a bez problemu 2t, ale znam i takove kluky co na tom tahají 2,5t. A hlavne jestly pujdes do bazaru AP Auto tak bycha jsou schopni pretocit tachometr i o neuveritelnych 250 000km a takovych aut je tam vice. Kdyz tam pujdes vyžaduj telefonni kontakt na majtele vozidla a uvidis jak budou cukat. Zkus shanet auto se servisní historii nebo od nejakeho soukromnika. Osobne doporuciji barary Stratos auto, nebo lytomisl tam prodavaji dost dodavek a km netoci. Staci kdyz se podivas co maji za auta a kolik uvadi km podle jinych bazaru a bude ti to hned jasne. Přeji mnoho stesti pri vyberu. :D
stř pro 07, 2011 3:27 pm

xpeta
Příspěvky: 5
Registrován: ned pro 04, 2011 1:18 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Dekuji moc za radu.

Podle mechaniku 3.generace je spolehlivejsi nez 4. A pry 3.0HPT je drzak. Na co si mam dat pozor pri prohlidce? Kolik zere 3.0HPT Maxi? Jak casto vazi policajti tady, v Nemecku a Polsku (mam se toho vubec obavat)?

Dekuji a hezky den preji.
stř pro 07, 2011 4:30 pm

vojtek
Příspěvky: 63
Registrován: úte črc 22, 2008 9:43 am

Příspěvek

Mám sice 35s14tku a zatim super, ale ten třílitřík bez problemu a hlavne ma rozvody retezem a ne remenem takze opravdu nezmar. A dodávky moc nevaží a iveco ma hlavne dorazy tak nejde videt jestly je prelozeny nebo ne takze pohoda.
čtv pro 08, 2011 10:45 pm

Odpovědět

Zpět na „Užitkové vozy do 3,5 tuny - dodávky, offroady,...“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů