Pokec o AETRu, profesních průkazech, pravidlech, zákonech, apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Ja mam s tim passatem dobrou zkusenost.Jedu svym bmw do dediny,pribrzdim na 55kmh.nastavim tempomat a jedu.Asi 5 km dluoha dedina.Celou dobu za mnou povestne R36,ale mam to pod kontrolou.Dedina skoncila,seslapnu na kilo asi,333koni se zapre do asfaltu.V tom majaky,300koni passatu se taky ciny,predjede me,zastavi.Vyleze policajt,nasadi poklop,jde ke me, a rika-dobry den,silnicni kontrola.Vezme si papiry,tp,digitalni karta mi vypadne na jeho nohu tak mi ji poda a jen se pousmeje.Po 10 minutach vyleze z passatu,vrati mi doklady ,prej vse v poradku a jen se zepta-to tak jezdite vzdy pres obec??Konstantne 54 kmh,nebo jen jak nas vidite v zrcatku :D ? :D .Ja mu rikam,vzdy,passatu je mraky...Ale to jsem kecal trochu,protoze R36 pozna i slepej myslim...
Neřeším...
úte úno 14, 2012 8:59 am

Penguin
Příspěvky: 151
Registrován: ned říj 26, 2008 8:28 pm
Bydliště: Mariánské Lázně

Příspěvek

Já taky - v neděli vyrážíme z Tachova - vše v poklid,na nájezdu Mlýnec poklidně objíždíme spícího svítícího passátka... Jsme na dálnici a za námi nejede - pohodička... Leč po kilometru se nami naloženými táhne i dvou kopců táhne osobák,aby nás kilák před Agipkou/McDonalds stáhnul... Vylezli dvě dámy (slečny,paní,nevím)doklady,koncesku,techničáky a že nám nesvítí celá levá strana návěsu... Vyměnili jsme pojistku,děvčata nám v poho vrátili doklady,poděkovali a my pokračovali do Říše...
stř bře 07, 2012 4:13 am

Odpovědět

Zpět na „Legislativní témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host