Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Uživatelský avatar
-jezevec-cz-
Příspěvky: 518
Registrován: stř úno 01, 2012 6:54 pm
Bydliště: Žatec

Příspěvek

Sovous

:D hele neco takovyho se stava dost casto :D mame jedoho sispa z brna, sedime s kolegou u nas na benzine, prijede nejakej chlap sedne si knam protoze plno, tak se normalne dal bavime s kolegou zachvili vstane a pronese kvuli tomu koko**vi z brna musim jet do prace. Po jeho odjezdu se na ty benzine ukazal i nas sefik sedl si knam a po chvilce se ukazalo ze ac nahoda ale ten pan co si k nam sedl byl ten "koko*" z brna :D
.:: IVECO EuroCargo 2006 6V 240K 12T ::.
pát bře 30, 2012 8:26 am

Uživatelský avatar
pt_55
Příspěvky: 268
Registrován: sob pro 27, 2008 1:14 pm
Bydliště: Cassovia
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Vidim, že ženy a kvaltovanie popri tom nejde do kopy :lol: Tiež sa mi to stalo, idem si zo školy zastavujem na semafore oproti je zastávka MHD v centre mesta, pozeram na ženy až mi jedna padla do oka, jednym okom sledujem semafor, hudba na plne gule keď tu zrazu skočila na semafore zelena a ja ko*ot som miesto jedničky zaradil trojku a rovno pred tou zastavkou zdochol :doh: Potom som využil potencial turba a rychlo zmizol z dohľadu :driver: :mrgreen:
pát bře 30, 2012 12:11 pm

Uživatelský avatar
Matúš Sabo
Zaklinač
Příspěvky: 2431
Registrován: úte úno 22, 2011 3:08 pm
Bydliště: Bystre n/T

Příspěvek

ženske su ženske :D
Bola posledna februarova sobota a s ocom som šiel rubať drevo. tak sme u nas do rubali, potom sme šli k dedovi, tiež rubať s drevom. A ako to byva tak sme dačo vypili.
Ja s ocom sme stiahli toho rovnako, oco dole ja sa ešte držal :D ( pili sme domacu 58%), večer som šiel von ku kamartom, tiež som pil moju domacu 58% a ked sme ju stiahli tak sme šli do hospody ešte na jedno. Ja už dorazeny sedim pri pive, valam stolicky ked idem na zachot. No tu zrazu pride krčmarka ku našemu stolu, fajna čiernovlaska o 4 roky staršia odo mna, 3,5 kozy perfektna postava, ked zarzu so mna vybuchlo: Lenka, ty si nadhernaá. V tom kamarati smiech až boli červeny, ona zarazena so mna, ja spyty jak hovado. V nedeľu sme šli tiež do tej istej krčmy, sadli ku stolu, ona pracovala prišla k nam ja červeny, ona na mna ani nepozrela a kamarati malom že nevybuchli.

Ponaučenie pre mna, že ženske s alkoholom ku sebe nepatria a mne kokotovi sa to už stalo druhy raz
:wall: :wall:
pát bře 30, 2012 12:44 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Dyť se zas tolik nestalo.no bože :D
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
pát bře 30, 2012 3:42 pm

Uživatelský avatar
winyxo
Příspěvky: 18
Registrován: stř bře 21, 2012 12:34 pm
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ja ani nebudem vypisovať xy príbehov, lebo to nemá význam, ale nepoznám nikoho, kto by zažil viac trapasov ako ja so svojím menom. Toľko krát sa stále nachytám, keď piatok večer, nejaké neznáme čaje debatujú v bare, ja pár metrov od nich a zrazu započujem "Poď tu to máš" samozrejme ja počujem "Poď tu tomáš" a ja pri chuti nabehnem...no čo ste ste chceli ? :D a keby sa to len tam stávalo tak to ešte prekúsnem, ale v meste, alebo hocikde sa otáčam stále ako debil :(
pát bře 30, 2012 4:08 pm

Uživatelský avatar
TATRATRUCKER
autobusák
Příspěvky: 586
Registrován: čtv pro 16, 2010 10:57 pm
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek

Sovouš: :lol: :lol: To se mi stalo před třemi lety když jsem jezdil s popelářskou LIAZkou..uplně megabrutálně se mi chtělo na malou ale v dědině nebylo kde,takže na konci dědiny autobusová zastávka,vyskočím ven,zatáhnu šnůrku od montérek a tvl místo rozvázání se to zaseklo :D..v návalu šílenství jsem tu tkaničku rozerval a pak úleva jak v sedmém nebi :lol: ..jenže co pak dál s tkaničkou vejpůl..nejprve jsem si řekl že na to kašlu a budu v autě,při naskakováni do LIAZky jel zrovna kolem bus,mě se smekla noha takže jsem se musel zachytit,pustit montérky,ty samozřejmě spadly a celý bus viděl jak dovnitř lezu v trenýrkách s nohama zasukovanýma do montérek :lol: ..ještě že aspon ty trenýrky zůstali :oops: :twisted: ..takže jsem usoudil že pri dalším vysednutí třeba za účelem odskočení už tohle absolvovat nechi,tak jsem vzal v kabině vázací drát,protáhl ho montérkama a pod pupkem profesionálně zakroutil,sice jsem vypadal asi jako něco mezi člověkem a strojem ale účel to splnilo :D .
Vše co má kola..momentálně autobus.
---------------------------------------------------------------------
Dříve LIAZ TATRA AVIA a všechno možné
Škoda 100L - veteránek
Škoda Fabia 1.4MPi
pát bře 30, 2012 4:36 pm

Uživatelský avatar
Sovouš
Bedřich Liška
Příspěvky: 2026
Registrován: stř dub 23, 2008 4:16 pm
Bydliště: ... u Pardubic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

...dobře no, tak eště jednou, ať jsem za debila :)
Taktéž u páně Šmídla, nafasovali jsme 17 "krásnejch" bílejch Sralisů, plnokrevníků se 400 kobylama, hustokrutý fáro, akorát že krapet užovka... Sovouš - pedant na pořádek v autě začal řešit nerudovskej problém "kam s ním" (myšleno se škrpálem). I génius vymyslel, že dírou ve schůdku protáhne gumicuk, a bude si pod to za pěknýho počasí strkat botky. Tak se jednoho pěknýho letního dne stalo, že jsem pospíchal s vykládkou, telefon drnčel ve vozidle, naskočil jsem, uháněl pryč, nakládka v Kutný Hoře v tabačce extrémně spěchala... V Kutný Hoře vylejzám, nacvičeným chvatem si myslím, jak skočím do přigumovanejch škrpálů... a hle, voni tu nejsou... Táááák a teď co. Druhý boty jsem měl v Kolíně na základně... No nic, kluci ještěrkáři se moooc divili, že tam běhám po návěsu s paleťákem bosej, ale taktně jsem to svedl na to, že je to zdravý a pomáhá to proti plochejm nohám...

To by člověk fakt radši kolikrát držel facku... :roll: :lol:
Hamty hamty, ať mám víc než tamty ... :hvizd:
pát bře 30, 2012 11:32 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Ti to naaak kecaa , Sovmanik uz asi bumba ;)
pát bře 30, 2012 11:39 pm

kruji
Příspěvky: 2440
Registrován: sob pro 05, 2009 10:55 am
Bydliště: hodonin

Příspěvek

Pauli, možná ne jenom ego jde dolů :D
Lesu zmar!
pát bře 30, 2012 11:58 pm

Pauli

Příspěvek

Nu tak trapasů bylo spousta, ale jeden obzvlášť vypečenej co si tak vzpomenu ještě z rozvozu.Bylo léto a já vezl zboží do jednoty do Kyjova.Zrovna jsem měl auto bez čela a bez měchů a na rampu mi chybělo cca 30 čísel a zrovna těžká paleta se sklem.Nikde nikdo kdo by mi pomohl, tak jsem tu paletu začal bejčit sám, no v tom jak jsem tahal paleťák, jsem pustil takovýho draka až to zaznělo přes celej dvůr a eště jsem při tom sprostě zaklel "ku*va to je vejm*d, se tady eště ze*eru a nikdo mi ani nepomůže", v tom slyšim výbuch smíchu, otočim se a koukám - ženský měly otevřený okno do kanclu a zrovna měly svačinku, takže tam byla snad celá prodejna :oops: :roll: :lol: No hrozně se mi tam pak chtělo jít s papírama :lol:
sob bře 31, 2012 12:12 am

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Jedu do Troji na HZC pro sut.Na mostě mě to chytlo,znáte to studenej pot a není kam.Zastavím na varovky pod mostem,vyškrábu se na dvoukorbák,spáchám,a při utírání potlesk jak v divadle.V tom fofru jsem si nevšiml lešení,co přes noc postavily a čumělo na mě asi 5stavbíků tak z metru :oops: :oops: :oops:
To byl fofr,jak rychle jsem byl v kabině
sob bře 31, 2012 1:12 am

Uživatelský avatar
pavel78
Příspěvky: 1298
Registrován: čtv led 29, 2009 2:06 pm
Bydliště: Budyně nad Ohří

Příspěvek

:lol: tak s tím studeným potem to znám :D , před vojnou jsem jezdil v jednom JZD s MTS 24 a v zimě, podotýkám velké zimě, jsme jeli ještě s jedním (asi to byl tenkrát závozník?) už nevím kam a jeho to popadlo taky po cestě, tak jsem mu zastavil a on ten vůl šel na korbu, aby ho asi nikdo ve škarpě neviděl- což jsem já ovšem nevěděl. No a když jsme pak dojeli na místo, tak že zametu korbu než to tam naloží,metu metu, koukám nějakej šutr kopnu do toho no a jak to bylo zmrzlý tak to bylo vcelku a ten kluk co jel se mnou s tím dostal do hlavy, protože šel zrovna u té otevřené sajtny. :D
:hand:
sob bře 31, 2012 7:21 am

Vegáč

Příspěvek

:lol: :lol: :lol: Pavle,dobře ty :lol:
sob bře 31, 2012 11:37 am

Uživatelský avatar
holbra
Příspěvky: 3059
Registrován: pon zář 14, 2009 3:33 pm
Bydliště: valašsko

Příspěvek

Pavle dobré :lol: :lol: to mna pobavilo :lol:
sob bře 31, 2012 12:17 pm

Krocan
Příspěvky: 851
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Happy birthday...

Příspěvek

Také si dovolím jednu z naší zahrádky.
Zastavil jsem na parkáre u Jeny na záchod. Po toaletě si otevřu pravé dveře u auta, na kraj podlahy si dám pootevřený kanystřík a zahájím vyumývací hygienu (pokud bych se po návštěvě toalety neměl možnost umýt, tak raději třeba tři dny nepůjdu). Jenže ten kluk, který stál s návěsem vedle, si asi všiml, že jsem v choulostivé situaci a zřejmě myslel, že srandy není nikdy dost. Tak nastartoval, nečekal až zavřu dveře (otevřené dveře jsou normálně spolehlivou pojistkou, aby "zákryt" neodjel) a sprostě :lol: vyjel. No, přes dvě špůry vedle stál zájezd východoněmeckých důchodkyň, u autobusu stolek, na něm třípatrový dort a vedle stolku kroužek dam, které zpívaly oslavenkyni "Happy birthbay..." Jak "kolega" vyjel, dorostenkám se odhalil božský pohled: nějaký řidič nacouvaný prdelí do otevřených dveří náklaďáku, trochu v pokleku (měl jsem eFMko), trenky pověšené na krku, cíp trika v puse (abych si to nenamočil) a oči vykulené, jako krokodýl na lovu. Dorostenky měly oči vykulené neméně. Tak měla kočička ode mne krásný narozeninový stylový striptease.....
sob bře 31, 2012 5:10 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 0 hostů