Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Globe

Odpovědět
Pavell
Příspěvky: 1157
Registrován: stř zář 19, 2007 5:30 pm

Příspěvek

mi taky připadá, že kolikrát 24 tun na papíře, je kolikrát ve skutečnosti váha o dost jiná..jednou to auto jede tak, jako v rámci možností 410 koní dobře, a jednou je problém vyfunět kopec třicítkou..
ned lis 16, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar
scania trucker
Příspěvky: 268
Registrován: úte bře 18, 2008 7:37 am
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

socoman píše:rendo, pravdu povediac neviem presne ktoru medzeru myslis. slo by to odfotit a ukazat na obrazku. celkom by si mi helpol. a urcite nie len mne. dikes.
Ahojky chlape-Dříve jsem to nestihl.Tak jak jsou na tom obrázku ty žluté šipky dej mezi schod a kabinu tmel je tam asi pul centimetrová spáta a pak nezapomen jak je ta fialová čárka dolu tak tam nalep tu nalepovací pirelu na okna.tu vyšší aby když zavřeš dveře tak aby byla stisklá.Je to kvůli tomu,že když stojíš a fouká vítr a padá voda z boku mohlo by ti tam natéct což jse my stalo tímto jsem to vyřešil.No a nakonec nemusíš ale já tam mám kus hadru v té mezeře co vede k masce. no snad ti to takto chlapáku stačí.Zatím hojky a ahojky Renda
Obrázek
sob lis 22, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

S R-kovou Skančou jsem jezdil poslední tři roky. Teď mám "číňana", tak to zkusím srovnat.
Do ruky padne asi Scania lépe než Volvo a i prostor řidiče je u Scanie lépe řešený. Ale to je o zvyku. Ty čtyři měchy vzadu na Scanii opravdu chybí. Je to koza skákavá a sedačka nic moc. Takže po D1 utrpení.
Co se týče vnitřního prostoru, postelí a kastlíků, tak u Scanie katastrofa, tam vede jednoznačně Volvo. Jenom ta sklopná řadicí páka, tu mohli u Volva okopírovat.
Motor, tam vede jednoznačně Scania. Hodně na to ale má asi vliv, jak si to kdo zajede. Ale i tak si myslím, že Scania má ten motor lepší. Spotřeba se nedá srovnat, tam Scania vede na plné čáře.
Co mě na Scanii dost štvalo, to byla poruchovost. S některými závadami Scanie jsem se naposledy setkal před léty na Liazu(tekla převodovka, diferák, náboje kol a pod.)
To je můj názor a moje srovnání. Nemusí s ním všichni souhlasit, každý máme svoje zkušenosti.
Naposledy upravil(a) Foglik dne ned lis 23, 2008 1:41 pm, celkem upraveno 1 x.
sob lis 22, 2008 7:42 pm

ghost
Příspěvky: 33
Registrován: čtv pro 06, 2007 11:12 am

Příspěvek

čau Rendo mě stačilo nalepit těsnění pouze do míst jak máš tu fialovou čáru a ok. (mám to teda nalepeny asi měsíc ) HOJ
ned lis 23, 2008 1:17 pm

Uživatelský avatar
socoman
Příspěvky: 193
Registrován: ned črc 06, 2008 7:11 pm
Bydliště: Humenné
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

ok, diky Rendo. tak hned ako sa k tomu dostanem, tak urobim upravy. :clap: :thumbud:
Ritero Xaperle Bax
ned lis 23, 2008 8:43 pm

havran1802
Příspěvky: 22
Registrován: sob bře 31, 2012 3:45 pm
Bydliště: brodska 35 Zdar nad sazavou

je scania nejlepsi auto nebo ne?

Příspěvek

Podle me je to nejlepsi auto,teda az na ten bufik,kdo vymyslel vyvod jen na jedny strane to byk fakt borec.
ned dub 01, 2012 12:58 pm

Odpovědět

Zpět na „SCANIA“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů