Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Láďa Scania
Příspěvky: 144
Registrován: pát zář 28, 2007 9:01 pm
Bydliště: Brána Sumavy

Příspěvek

Davide,už jsem zkouknul několik tvých nahrávek a ve většině se chováš jak kdyby jsi utekl od Chocholouška.Kdyby se na silnicich choval každej jako ty tak to by byl celkem masakr,protože by každej druhej řidič zastavoval a někomu něco vysvětloval.Možná až budeš jezdit delší čas a budeš starší tak dostaneš rozum.Píšeš,že se autobusák choval jako machr,když jsi mu chtěl UKAZAT,ze mu dejde blinkr.Ono záleží jak jsi mu to z tveho auta ukazoval,ale normalne to asi nebylo.Věřím tomu,že kdyby jsi zustal stat za tím autobusem,dal varovky a šel to řidiči normalně oznámit,tak tě každej řekne DIKY.Mě kolikrát přijde,že si myslíš,že každej je na silnici pako a ty jsi ten pan NEJ.Věř tomu,že za 20 let co jsem strávil za volantem,jsem nepotkal nikoho kdo má tvoje chováni za volantem a to znám řidicu dost.Přije mě jak někdo psal přede mnou:No jo PRAŽA'K.Tím nechci házet všechny kliuky z Prahy do jednoho pytle.Tak příště než budeš něco někomu oznamovat nebo vysvětlovat tak trochu premýšlej jak mu to oznamuješ,nebo jednou opravdu narazíš a pak tě to přejde.Tak at se di daří. :wink:
pát dub 11, 2014 8:07 am

Milan Černý
Příspěvky: 831
Registrován: úte srp 26, 2008 9:24 pm
Bydliště: E.Beneše 10/16 Prostějov

Příspěvek

K videu a autorovi , bohužel ono jednou dojde k nárazu, neboť je potřeba počítat s chybou druhých a snažit se o defenzivní způsob jízdy. A bohužel autor videa si dělá z života a jízdy místo pohody peklo. Jezdím 32 let a na výcviku či zaškolení jsem měl spousty řidičů, ale někdo s podobnými projevy za volantem by stál během půl hodiny venku na krajnici. Ale komu není rady tomu není pomoci a bohužel roky poslední a stav společnosti s formou výchovy ,kde já vítězí nad my je vidět i na silnicích. Bohužel všichni za volant velkých aut nepatří a postřeh a reakce nejsou to jediné co by se mělo na psychotestech posuzovat.
MILDATRUCK
pát dub 11, 2014 8:11 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2146
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

:thumbud:
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát dub 11, 2014 10:28 am

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

jak píšou kluci... přiděláváš si starosti. zbytečně se nervuješ...ale jo, je takový typ lidí, co vyhledává konflikty a kdejakou věc aby mohl něco seřvar urvat zbít....zkratka..jezíš jak HOVADO
pát dub 11, 2014 5:01 pm

Venca80
Příspěvky: 555
Registrován: sob kvě 29, 2010 12:32 pm
Bydliště: Zlínský kraj

Příspěvek

David29: až narazíš na nějakého cholerika,tak nebudeš stačit zdrhat do auta. A trošku ti to i přeju. Fakt zbytečně machruješ...
pát dub 11, 2014 8:39 pm

Menfis
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 94
Registrován: pát zář 20, 2013 6:39 pm
Bydliště: Ustecky kraj

Příspěvek

Ale to by se asi nikdo krome zucastnenych nedozvedel. Protoze by jsi na YT asi nedal video kde na zaberu dostanes po tlame.
pát dub 11, 2014 9:11 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

delivio: A ted mi rekni - i kdyby tam byla cedule "Bacha vole, zastávka" - co se mění na povinnosti autobusáka, dát pri zastavení blinkr?

Doprdele, v tom videu nejde vůbec o moje zastavení. Prostě ridič ohrozil bezpečnost provozu na pozem. komunikaci, kdyz pri zastavení vozidla nepouzil znamení o změně směru jízdy - pokuta do 2000kč, bohuzel bez bodu

Paklize by mezi námi někdo jel, a ten by to do autobusu narval - rád půjdu dělat svědka, ze vina byla na straně ridiče autobusu


Láďa Scania Nechápu :shock: Pokud se nepletu, existují 2 videa, kdy jsem na někoho vyběh. Takze nevím, kterých mých pár videí si viděl...
Já neměl v plánu na něj vystupovat, chtěl jsem ho objet a pri míjení jsem ukazoval rukou dozadu - jestli mu to dojde, a chtěl jsem hned jet dál. Místo čehokoliv jinýho vystrčil hlavu z okýnka, kterou na mě pokýval se slovy "co je, neměl by sis vyskakovat".


Hele, já se musím smát :-D Vy snad máte z jednoho videa (nebo tada dobre, ze dvou) dojem, ze furt na někoho vybýhám i tak něco :-D


Menfis To se pleteš, protoze já umím nahrát i svou chybu. Myslím, ze link jsem sem dával - video se jmenovalo "Moje chyba"
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát dub 11, 2014 10:07 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Tak já na to seru, pouzívat blinkry taky nebudu... a kdyz se někdo bude kvůli tomu rozčilovat a troubit na mě, tak si vlastně za to můze sám...
To zní fakt geniálně
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát dub 11, 2014 10:10 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4523
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

David29 - 5sekunda a uz to je curaku,vole....., 12sekunda - ty vole,co to je za imbecila...... 17sekunda - krypl, vole - pokial si u toho na neho maval a ukazoval takymto stylom na to ze mu nejde smerovka, tak potes panboh :roll: :roll: 25sekunda - curak, ty vole.... 1,15sekunda retard,vole, vymrdanej... 1,25sekunda - krypl,vole....
Od 17 sekundy az do 1,27stojis v protismere, ziadne vystrazne svetla, a este muselo kvoli tebe zastavit vozidlo iduce v protismere... To mi povedz co bolo na tom dobre?? Jak si psal v predchadzajucom prispevku, ze si chcel urobit vse aby to bolo ok... Jo a 13 sprostych slov behom minuty.... Tak to mas fakt vybrany slovnik... Tu pokutu 2000kc by si zasluzil ty a pre vystrahu na trvalo odobrad vodickach a jedine s cim by si mohol jazdit je kolecko na druzstve..... Ten autobusak ta mal cez to okno pretiahnut do vnutra a zmastit jak hada... Taketo vychovanie nema ani posledny dlazdic... :wacko: :doh: :savle: By ma zaujmalo ako su s tvojim slovnikom spokojny rodicia, alebo tvoja priatelka... :?: :?:

Citace: Já neměl v plánu na něj vystupovat, chtěl jsem ho objet a pri míjení jsem ukazoval rukou dozadu - jestli mu to dojde, a chtěl jsem hned jet dál. Místo čehokoliv jinýho vystrčil hlavu z okýnka, kterou na mě pokýval se slovy "co je, neměl by sis vyskakovat". - no to so robis srandu?? Este si za autobusom poriadne ani nestatal a uz si nadaval...... A to pokyvanie se slovy "co je, neměl by sis vyskakovat,, to tak rval, ze si ho pocul, ci vies odezirat ze rtu???? :lol: :lol: :lol: :lol:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát dub 11, 2014 10:22 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2146
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Staří pardálové ti tady radí aby ses hodil do klidu, ale ty pořád vedeš tu svou, jedeš podle hesla, všichni jste blázni, jen já letadlo... Co nám tu pořád vysvětluješ, raději se nad sebou zamysli. To ohánění paragrafama je už jen třešnička ne tvém špatném dortu.
Takové situace zažíváme všichni, jak budeš reagovat, až půjde opravdu do tuhého?!
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
pát dub 11, 2014 10:36 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

peter gasparovic: Nezlob se na mě, ale jak já si nadávám pro sebe v kabině, do toho je kadýmu kulový... to dál komentovat vázně nebudu...

Jinak ne - moje zastavení v porádku není, a taky jsem se za to následně omluvil (ridiči v proti jsem zamával, tomu za mnou jsem zablikal).


Jinak kdybychom šli do extrému tak legislativně bylo v porádku, protoze došlo k zastavení vozidla, protoze §5 ods.2 c) řídit vozidlo nebo jet na zvířeti, jestliže je jeho schopnost k řízení vozidla nebo jízdě na zvířeti snížena v důsledku jeho zdravotního stavu :-)
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát dub 11, 2014 10:37 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

M.Z. Co se ti nezdá na paragrafech?
Jednou existuje nějaký silniční zákon, který upravuje chování na silnici, aby provoz byl co nejbezpčenější a nejplynulejší.
Ze lidi serou na blinkry, na zip, stojej pri kolonách v krizovatce, maj v prdeli nějaký pripojovací pruhy a PČR se to bohuzel blbě prokazuje - je věc druhá.

Kdyz jsem na silnici, snazím se v rámci mozností dělat vše v rámci predpisů - dát prednost, neomezit, neohrozit a blinkry jsou rozhodně věc, na kterou se prostě nevyseru.
A kdyz uz někde dělám něco co nemám, a někomu se to nelíbí - mávám aspon na omluvu a rozhodně nikomu nenaznačím, at si trhne nohou :roll: A to samý, kdyz udělám nějakou chybu...

Jinak bud prosím konkrétnější s tím, az půjde do tuhého? Nějak nevím, co tím myslíš?
Naposledy upravil(a) David29 dne pát dub 11, 2014 10:46 pm, celkem upraveno 1 x.
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát dub 11, 2014 10:45 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4523
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Davide - Ja ti neviem, netahas nas tak trosku za fusekle ohladne toho kto komu co ukazoval??
1,citace: Úplně jednoduchý proč - protoze na mé ukazování, ze mu ten blinkr nejde, reagoval stylem "co je, já jsem nejlepší blbečku".

2citace: Místo čehokoliv jinýho vystrčil hlavu z okýnka, kterou na mě pokýval se slovy "co je, neměl by sis vyskakovat".

3citace: rozhodně nikomu nenaznačím, at si trhne nohou

Tak ako to teda je?? U toho pokyvania hlavy a vete, ze si nemas vyskovat sa este stihol tvarit, ze je nejlepsi a este ti stihnul naznacit nech si trhnes nohou??? Pani no sikovny to autobusak..... :lol: :lol: :lol: :lol:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát dub 11, 2014 10:46 pm

David29
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 2414
Registrován: pon lis 09, 2009 7:29 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

peter gasparovic: Já nevím jak líp mám popsat gesto.
A kdyz to nebylo pochopeno jedním popisem, zkouším druhý.

Jinak: Prostě dělal hlavou takovýto "co je" - a ne ze by se vázně ptal, ale myslel to nadrazeně... nebo já nevim jak to líp napsat
Co můzeš odlozit na zítra, odloz na pozítrí a získaš dva dny volna
pát dub 11, 2014 10:49 pm

Radys

Příspěvek

ja tady te diskuzi vubec nerozumim... nebudu rypat,ale kdyz už nekdo zveřejni video a ma tam behem asi minuty 18 sprostych slov.. no nechavam bez komentaře, ještě když video je veřejně dostupny.. co se tyče zastavení vedle autobusu,ja byt řidičm auta z protisměru,v klidu tě dojedu a než se vykecas s autobusakem,vylezu z auta, vypnu ti motor a klíče ti hodím tak daleko ža autobusák otočí dvě kola než je najdeš..když už,tak zastavím před ním ne? Když se semnou nechce bavit tak to neřeším,jeho blinkr. co kdyby za tebou stala sanitka? nebo tě dojela? ležet v te sanitce tak se proberu z toho infarktu. nejsem člověk,kterej rejpe a do lidí se nějak navaží když je neznam,ale 2/3 videi u mě postradáji jakykoliv smysl-viz.hledaní firmy a mavající týpek.. no a? na mě v jednom kuse někdo máva-motám se s kamionem po centrech Rigy,Kanunasu,vilniusu což s prahou nejde srovnat a z lidi co tam na mě mavaji bych poskladal průvod.hele neber si to špatně,ale misto 30 vteřinových videi udělej když už to musí byt jedno a pořadny a pořemyslej nad komentaři. Nadavej si v kabine jak chces,je to tvuj prostor,ale pak to nedavej na youtube. Až z toho bude mít synator rozum tak budu rád že se naučí mluvit sprostě z videii šoferu. taky nadavam,ale zvuk mam vypnutej.
Naposledy upravil(a) Radys dne pát dub 11, 2014 11:19 pm, celkem upraveno 1 x.
pát dub 11, 2014 10:56 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host