Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
peter gasparovic
Příspěvky: 4523
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

No keby si za nim prisiel normalne a povedal, hele nesvieti ti blinker, tak by sa urcite tvaril normalne. Ale uz ked zanim zastavujes a hned nadavas, objizdis ho a nadavas a pak mu nastvany nieco ukazujes... Toz ako by sa mal tvarit??? Myslim ze v tom spataku ta urcitel videl, mozno preto sa tak tvaril. :wink: A preto skus veci riesit s chladnou hlavou a uvidis ze hned bude ten svet spoza volantu krajsi... Takto si akurat furt nasrany :wink:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát dub 11, 2014 11:00 pm

Uživatelský avatar
Vincek1
Příspěvky: 1273
Registrován: ned pro 04, 2011 10:22 am
Bydliště: Krnov

Příspěvek

Radys-zlatá slova,do kamene tesat :thumbud: (hlavně a především-šťastnou cestu všem,kolegové :hands:)
(DAF LF 45.220) bývalo:) - teď stůl ( kancelářský ) a židle ( s kolečkama :D )
pát dub 11, 2014 11:02 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4523
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Příspěvek

Radys - :thumbud: :clap:
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pát dub 11, 2014 11:06 pm

StrejdaChuligan
Příspěvky: 826
Registrován: stř led 04, 2012 7:55 pm
Bydliště: Broumov

Příspěvek

Jinak: Prostě dělal hlavou takovýto "co je" - a ne ze by se vázně ptal, ale myslel to nadrazeně... nebo já nevim jak to líp napsat
davide a ty ses jasnovidec?? umis cist myslenky,ze tak jiste vis jak to myslel??? mel jsi dat to video cele,aby bylo videt,jak za nim letis atd. pak by bylo treba vse pochopeno tak jak chces,aby to lidi pochopili. ale kdyz se v tom videu chovas jak hovado,stejne tak i v tom s tim chodcem,kde taky jak debil vyskocis a hned musis jedno mavnuti takovym stylem okomentovat,tak to uz o necem taky svedci. na youtubu ti to neprofici schvali,nahoni si triko,jak by udelali to same,nejlip mu rozkopali hned hubu,ale tady jsi mezi klukama,kteri jezdi dyl jak my dva dohromady,maj lecos za sebou a tohle ti proste nesezerou
Je vsem hovno po tom, kde jsem a kde jsem byl.
sob dub 12, 2014 3:04 am

Barta11

Příspěvek

...
Naposledy upravil(a) Barta11 dne sob dub 12, 2014 11:21 pm, celkem upraveno 1 x.
sob dub 12, 2014 7:18 am

Uživatelský avatar
Láďa Scania
Příspěvky: 144
Registrován: pát zář 28, 2007 9:01 pm
Bydliště: Brána Sumavy

Příspěvek

To jsi teda borec :roll: (myšleno ironicky)


Divide,já nepsal,že v každém videu vystupujes z auta.Napsal jsem,že po zhlednuti několika tvych videi jsi zralej na Chocholouška.A dej si pozor at nenarazíš na Barta 11. :roll:
sob dub 12, 2014 7:27 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2146
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

3x týdně, to je už taky slušný výkon, mě se to nestalo nikdy.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob dub 12, 2014 8:25 am

Barta11

Příspěvek

Mě se to taky nikdy nestalo až na tenhle tejden. Asi náky hovada který si chtěli něco dokázat. Dokázali si jen to, že dostali přes hubu a mě akorát zbytečně zdrželi. Nebo nemohli až tak rozdejchat, že jsem to vzal přes plnou nebo, že jsem vytroubil auto který se táhlo 30 mimo obec ? Nevím co se jim nelíbilo...
sob dub 12, 2014 8:42 am

Uživatelský avatar
Icewinter
Příspěvky: 1114
Registrován: stř říj 07, 2009 11:37 am
Bydliště: Ledeč nad Sázavou

Příspěvek

Ja si osobne myslim ze v soucasny dobe jsme to prave mi, ridici nakladnich automobilu co by meli ostatnim ridicum ukazovat profesionalitu a spolehlivost na silnicich aby uz si o nas narod taky konecne zacal myslet ze sme doopravdy profesionalove. Ale ono to tak rychle asi nepujde co
sob dub 12, 2014 9:18 am

JiRaY
Příspěvky: 3064
Registrován: sob led 10, 2009 10:22 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Chtěl bych vidět kdyby se potkal na silnici David29 a Barta11,to by byl souboj :D

Barta11: plná není zeď,že? :) A dvojitá plná třebas,to už není vůbec nic :wink:
Pražské dodávkář a návěsář

Červený Mercedes Akšrot 1841 s plachtonávěsem
Bílá dodávka Renault Master

Jsem nejrychlejší,vždycky vedu kolonu :-)
sob dub 12, 2014 11:27 am

Barta11

Příspěvek

:arrow:
Naposledy upravil(a) Barta11 dne úte čer 03, 2014 5:50 pm, celkem upraveno 1 x.
sob dub 12, 2014 12:39 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2146
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pro mě, za mě, ať si klidně jezdí přes plnou (taky se mi to občas povede) hlavně když u toho nikoho neohrožuje (neomezuje).
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
sob dub 12, 2014 3:05 pm

delivio

Příspěvek

delivio: A ted mi rekni - i kdyby tam byla cedule "Bacha vole, zastávka" - co se mění na povinnosti autobusáka, dát pri zastavení blinkr?
Na tom se nemění nic.Právě proto se tomu říká předvídat, že to třeba neudělá a ten blinkr nedá.Takových situací je v běžném provozu plno.Reakce jsou různé.
Proškolen jsi tak jako každý a jestli jsi prošel přes Bourdonův test, nebo jiný to nevím, ale prošel jsi.Ani to nemám zapotřebí zkoumat detailně.
Co je zajímavější, že se dostáváš do takových situací sám a ještě si je zbytečně vytváříš (menší důraz na defenzivní jízdu).Možná je to způsobeno tvou prací a podmínkami..to nevím. Na druhou stranu mi nevadí to točení videa( jakéhokoliv), protože je to pro zajímavý studijní materiál.
Natoč jedno video v opačném stylu---bude to zajímavé srovnání.

A ten piktogram třeba dítěte je pomůcka pro tebe, není určena k šikaně řidiče
sob dub 12, 2014 4:04 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Odsuzovat Barta11 za to,že po něm někdo hrabe tak se brání ?? nevím nevím...
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
sob dub 12, 2014 4:48 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Martine, znova si přečti co Barta11 napsal, kolikrát se ti stane, že si s tebou někdo dojde vyříkat tvůj styl jízdy? Já myslím že moc běžné to není - tedy pokud to není nějaké pako se třeni promile. jako nemám nic proti bránění se, taky máme v autě tyč na kola ale nějak mi nepřijde že by byl typ co by se konflikty snažil urovnat... Víc bych to asi nerozebíral, ta agrese na silnicích je jedna z věcí, proč už mě ježdění moc nebere...
sob dub 12, 2014 5:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti