Mýtné v GB, tipy na truckstopy, pravidla apod.

Moderátoři: Olda, cuisine, BajlachVT

Odpovědět
jersey
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 04, 2012 10:32 pm
Bydliště: Praha

"Hledám odvoz ČR-GB

Příspěvek

ahoj, prosím zda by mne nebo pokud o někom víte že jede a je to slušný člověk někdo nevzal sebou do Anglie.
Potřebovala bych tam být v Bristolu (případně někde jinde) 23.7.
Pocestovala bych já,kufr a malý pejsek (jorkšír) v tašce (svojí přepravní). Je vychovaná a hodná.
Mám tam zajištěnou práci, ale je pro mne díky pejskovi trochu problém doprava:(

Budu ráda pokud byste mi prosím někdo dal vědět. Rozumím, díky diskuzi o stopařích a stopařkách, že moc nedůvěřujete lidem, které neznáte, proto ráda o sobě napíšu co vás bude zajímat ( a je nutné vědět:D. Já bydlím ve Středočeském kraji, ale není problém se dostat např. do Prahy či někam jinam.
Díky.
pát črc 06, 2012 12:01 am

trucker911
Příspěvky: 140
Registrován: sob srp 06, 2011 11:29 pm
Bydliště: SVĚT

Příspěvek

ahoj,já bych tě tam odvezl?máš zajištěnýho toho pejska?? co vím tak chtějí angláni nějakej doklad že bylo zvíře před cestou nějakou dobu v karanténě...
ned črc 08, 2012 1:31 pm

r.-
Příspěvky: 494
Registrován: úte lis 22, 2011 6:16 pm
Bydliště: P´boro

Příspěvek

Pokud ma pas a cerstve ockovany tak nemusi , ale tusim ze by mela byt v kleci ... Jde to pohledat nekde na netu ...
ned črc 08, 2012 11:18 pm

jersey
Příspěvky: 4
Registrován: stř črc 04, 2012 10:32 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

ahojky, nakonec to vypadá, že mi všechno co jsem měla zajištěnou jinde dopravu padlo.
prosím našel by se někdo?

a ohledně psíka - mám od veterináře vyplněný a potvzený vše co lze, takže má všechno. jela by ve své taštičce, a bude mít svůj vlastní pás, takže ohledně ní je vše v pořádku.

jen abychom stihly být v anglii někde bud v neděli 22 nějak navečer nebo v pondělí během dne, spíš ale ráno či po poledni.

prosím ...díky
stř črc 18, 2012 6:39 pm

Jeanetta
Příspěvky: 1
Registrován: stř čer 18, 2014 11:40 am
Bydliště: Brno

Příspěvek

Dobrý den našel by se někdo kdo jede do Anglie? Jsem zkušená řidička můžeme se vystřídat . Na všem by jsme se domluvily a zaplatily. Máme v plánu jet 5.7.-7.7.2014. Jsme manželký pár s malým pejskem (Yorkšírek).
Děkují Singerová ---- email : jeanetta27@seznam.cz
pát čer 20, 2014 2:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Velká Británie“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů