Nabídky i poptávky volných pracovních míst. POUZE INZERÁTY, NIKOLIV DISKUZE.

Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, -Ondra-, Pavel Bíteš, david, mili

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

GaZa

Příspěvek

tak to budete první v CZ osvobozen od daní počítal jsem jen paušální dan základní dan at vyděláte nebo ne je jasná a zálohy na sociál a vzp jsou jasné nemluvě o dalších pokud mu chcete na oko pronajmout vozidlo k podnikání tak pokud nezaplatí sil. dan má omezené možnosti odečitatelné náklady ale to asi víte spíš ještě napiště cca mesíční km at se dá spočítat ZA KM no 1.50 to asi nebude což je průměr a na smlouvu
sob srp 09, 2014 1:58 pm

GaZa

Příspěvek

více sdělím až soukromě, vážnému zájemci z Olomouce a okolí

je zajímavé, pánové, jak mi tu všechno haníte, na druhou stranu jezdím přes dva roky a ještě jsem od žádného řidiče z jiné firmy neslyšela, že by byl spokojený...u velkých firem asi dostanete víc, ale jak se s vámi zacházejí???
nástupák možná není to, co byste si představovali, na druhou stranu pro pěkné peníze je potřeba ukázat, že si je zasloužíte - mně za poslední rok stoupl plat o nějakých dobře 80%

opravdu jsem sem ten inzerát nedávala, abych se tu musela bránit napadání lidí, kteří o nabídku nemají a ani nemohou mít zájem, když jsou z druhého konce republiky, takže PROSÍM O PŘÍSPĚVKY POUZE OD ZÁJEMCŮ Z OLOMOUCE A OKOLÍ
sob srp 09, 2014 2:38 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

GaZa

Příspěvek

nehaním pouze informuji
18500,-
-1752vzp
-1894ossz
=14854 děleno 12000km = 1.20 a to je tak minimum km
a kde je daň z příjmů
promin ale todle je spíše mazec neš slušná nabítka
sob srp 09, 2014 2:50 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

tady seš na foru mezi řidičema, pokud nemáš zájem aby si tady o tom psali svůj názor, tak si zadej placenou inzerci do nějakého plátku. Za ty prachy co tu uvadíš dělá u nás uklizečka a já to vydělám na poloviční uvazek v expedici. A pokud se příjmy mění v čase, tak by to bylo vhodné rozepsat. Nebo čekáš, že na toto někdo bude reagovat kladně?
To je názor po finanční stránce a další problematiku zde popisuje delivio.
Naposledy upravil(a) kuntík dne sob srp 09, 2014 3:13 pm, celkem upraveno 1 x.
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
sob srp 09, 2014 2:51 pm

delivio

Příspěvek

@devilio: já sama jsem řidička a mám ŽL Surprised
pokud máte zájem o práci, můžeme si povídat, pokud však jen projíždíte fóra a hledáte, na koho zaútočit a zkazit mu den, jděte prosím zase o dům dál, děkuji
Kdyby to bylo legální ,tak jsem první,který ten živnostenský list bude mít a to už před pár lety. Takovou formu, co popisujete nemůže řidič vykonávat opakovaně. Je mi fuk jak to mastíte, ale je to nabídka nelegálního podnikání. Živnostenská činnost ve volné živnosti takovou činnost nemá zmíněnou ani definovanou.
Narazíte tak nebo tak na určitý zádrhel pokud tu činnost chci dělat legálním způsobem a to včetně nahlášení-odvodů a licencí.
Podnikání v dopravě je koncesovaná živnost a potřebuje k tomu řidič- koncesní listinu.
Budete se plácat v pojištění za náklad a pojištění za CMR..atd
Pokud ovšem připustím ( což nepřipouštím) to, co je v citaci tak si s vámi udělám cokoliv v momentu, kterému se říká dispoziční právo k nákladu.
U nájemných řidičů se platí předen poměrná část převozu a zbytek hned po dodání.

Na živnostenském úřadu a finančním to probírám a není to prostě možné...ověřte si to kdekoliv a definici skrytého...... zná i nový zákoník.
A tomu věř, že to mám projíté ze všech úhlů ať už dle zákona, nebo ne. Oslovil jsem v tomto směru od MD vše až po poslední úřad abych takovou licenci získal.
Poskytování služeb v dopravě sice volná živnost zná, ale opakuji, že v tomto směru řidič na ŽL to prostě nejde a proto tvá nabídka zde nemá co pohledávat.

V tomto linku si nastuduj hlavně bod 3 a 4....tam uletíš na tvojí smlouvě ve vztahu ke zdejší nabídce...;)
http://www.danarionline.cz/archiv/dokum ... udikature/

[/quote]opravdu jsem sem ten inzerát nedávala, abych se tu musela bránit
Že ti to tolerují admini je jen jejich problém, že si bortí pravidla v bodě 5,6. Ten kurz za tím si stojím.
Nezaplatíš před dodáním tak mám dispoziční právo k nákladu a je mi fuk, co uděláš.Vypeču s tebou hned u první vykládky...a ještě dle práva :wink:
sob srp 09, 2014 2:57 pm

GothicAngel.cz
Příspěvky: 203
Registrován: pon pro 13, 2010 9:58 pm
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

GaZa

Příspěvek

Promiň mou reakci ale jen svým selským rozumem vy dím že to je jen ....... a pokud jezdíš pod cenu no jsi dospělá ale u přímě tvůj inzerát na práci bych spíše zařadil pod ZOO hledám průměrného šimpanze zn. nepřetržitý přísun banánů zajištěn

tyto machinace s 6L se dělaly v 90tých letech kdy to bylo každému buřt dnes je to jen hra o čas a oni ti pak vysvětli tvůj výklad zákona a jen to pak zaplatíš věř nejsi první ani poslední jde jen o čas ono to může i roky vydržet muselo ti bejt jasný že když dáš takovou kulantní nabídku mezi kulatý lopaty že to bude mít odezvu a gramotnost průměrného řidiče at je to k nevíře už taky stoupá a kdo podniká na ŽL s příjmem pod 25tis měsíčně tomu se to dnes nevyplatí a v dopravě obvzlášt ono dnes rychlé zbohatnutí nabízí snad jen sportka



ps" nechci tě iritovat , napadat, hanit nebo jinak inzultovat pouze vyjadřuji svůj skromný názor

//na druhou stranu pro pěkné peníze je potřeba ukázat, že si je zasloužíte // :smich: promiň ale tuto větu někdy v jiné formě tu se učíte při přebírání koncese? pokaždé kde jsem ji slyšel stálo to za prd jinými slovy pojd jen co budeš chtít peníze nebo přidat poletíš důvod se vždy najde
sob srp 09, 2014 4:36 pm

delivio

Příspěvek

Jinak na stejném systému je založen multilevelmarketing-MLM.

A pokud už tak jezdit tak jedině, že příkaz k přepravě bude tzv. ab Werk. Protože jen tak jsem přímo odpovědný za škody odesílateli a ne tobě..Ty jsi ze hry a ještě ti přímo srazím % s přepravy, co jsme se dohodli spolu od bodu A do bodu B ihned po obdržení částky za přepravu od příjemce.To by se ti asi nelíbilo :wink:
sob srp 09, 2014 6:34 pm

RADO71

Příspěvek

Tak to byl nick s jepičím životem..... :pray:
sob srp 09, 2014 7:42 pm

delivio

Příspěvek

Jepičí život měla mít ta nabídka.
Třeba se naučíme rozdíl mezi - jen řidičem... C.E. a C.T.
A smažeme to
sob srp 09, 2014 11:08 pm

radek6456
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 09, 2014 2:51 pm
Bydliště: CZ na západě

řídič s platem uklízečky na zkrácený úvazek od po do pá

Příspěvek

GaZa vůbec nechápu, kde berete tu drzost nebo je to snad nesoudnost, nabízet tyto peníze :roll: :roll: :?:
ned srp 10, 2014 12:58 pm

pučanges
Příspěvky: 757
Registrován: stř lis 06, 2013 7:13 pm
Bydliště: CZ

Příspěvek

Za 18 čistýho rozváželi kluci u nás uzeniny,v 6 do práce a v 1 je zpět a dom,todle snad nemůže myslet vážně :shock:
ned srp 10, 2014 2:46 pm

radek6456
Příspěvky: 2
Registrován: sob srp 09, 2014 2:51 pm
Bydliště: CZ na západě

Příspěvek

GaZa to hlavně nabízí ještě na živ. list !!!!! Nejhorší je,že se najde náctiletý kluk, co chce mermomocí jezdit, kšiltovku dozadu a hurá. Pak nemá být ta doprava tak zk...á. Jasně, jezdí za něco, tipuju na hranici rentability, skoro jako všechny dodávky, takže chce ušetřit, kde jinde, než na řidiči.
ned srp 10, 2014 3:45 pm

Uživatelský avatar
DUNLOP
Příspěvky: 87
Registrován: ned úno 20, 2011 1:59 pm
Bydliště: Nová Ves+auto

Příspěvek

V sekci volná místa je to sice OT, ale přesto ...
Nezastávám se původní nabídky, na ŽL to není zrovna košer, i když oni si to "papírově" ošetří.
Jen pro informaci těm, kteří se nad tím pohoršují, podám malý náhled do reality:
-Vím o několika menších firmách, kde řidiči dodávek běžně jezdí (po-pá) za 15tis. hrubého, telefony si platí ze svého a jsou rádi, že práci mají.
-Řidiči u balíkovek v menších městech dělají za 15tis. klidně i 12h denně.
-Řidiči s vlastními dodávkami, kteří se nachytali na jeden z desítek inzerátů "špeditérů" přeprodávajících kšefty z raalu, jsou rádi, když jim po odečtení všech nákladů, pojištění a daní zbude v kapse 13-14tis.
-Obyčejný skladník běžně 12tis., skladník s VZV 15tis.
Takže asi tak ...
Dailyna "třííílitr" r.2006
úte srp 12, 2014 4:44 am

delivio

Příspěvek

Nezastávám se původní nabídky, na ŽL to není zrovna košer, i když oni si to "papírově" ošetří.
máš pravdu. "Oni" jo, ale ten řidič ne.
Legální nabídky beru, ale mimo zákon ne. Že se nachytává někdo na podvody v dopravě je jen proto, že tomu dáváte prostor.Ať je to řidič,dopravce, nebo někdo jiný.
Jen doplním, že neznalost zákona neomlouvá. Povídá to i FÚ,ŽÚ a další instituce.
úte srp 12, 2014 7:03 am

Myška
Příspěvky: 222
Registrován: úte led 01, 2008 5:07 pm

to GaZa

Příspěvek

Tvá citace "pro pěkné peníze je potřeba ukázat, že si je zasloužíte " mě pobavila. Z Olomouckého kraje pocházím, práce tam není moc, Šumperk je úplně špatnej. Peníze si zasloužím, dřu na ně v Německu a dřu, tak jako nikdy. Ale dělám práci, která je zaplacena úměrně i s dobrou oficiální prac. smlouvou. Je mi moc líto těch řidičů, co jsou závislí na českých firmách, musí se nechávat odírat jen proto, že v kraji není práce a chlapi mají doma rodinu, kterou musí živit. Souhlasím s Deliviem, měla jsi podat inzerát do Profitu v Olomouci a ne sem mezi řidiče, je to nabídka pod naší úroveň. :?
úte srp 12, 2014 8:31 am

Zamčeno

Zpět na „Volná místa“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host