Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
82
34%
ne
68
28%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 239

TTNandy
Příspěvky: 880
Registrován: stř lis 09, 2011 8:39 pm
Bydliště: Dubí

Příspěvek

:D Ještě jsi mu měl říct že sis nechal při pátku v dílně přišroubovat jednu nápravu navíc-pro sichr :D
TTN
sob čer 28, 2014 9:47 pm

Uživatelský avatar
LUKA
chcanda
Příspěvky: 3580
Registrován: čtv črc 12, 2007 10:16 pm
Bydliště: Praha/Litvínov

Příspěvek

tak já v týdnu na D5 mě stáhnuli na rudnou pasatem :lol: :lol:

nezdála se jim dýlka , ale po změření v pohodě , následná lustrace dokladů , chyběl mi ORV od podválu , ale nebyl s tím žádný problém. . .

takže z toho byl příjemný pokec , takhle kdyby to bylo stále 8-)

Obrázek
L I A Z 18.33 SB
ned čer 29, 2014 7:10 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Za kolik to mel ten mrazak z nemecka pred tebou? :D
Neřeším...
ned čer 29, 2014 9:57 pm

Uživatelský avatar
Witmen
Příspěvky: 1266
Registrován: stř pro 01, 2010 10:20 pm
Bydliště: Uherský Ostroh-Zlínský kraj

Příspěvek

si tak jedu s přítelkyní od kroměříže směr otrokovovice...říkam pojedem doleva (na dálnici) nebo rovno (po staré) přítelkyně mlčí...říkám jedem rovno máme čas....jsme se rozkecali, projiždím hulínem, rádio pohodička...nečumim na rychlost....na kruháči slyším majáčky, a za mnou passat....oká...zajedu na kraj...policajtka nabroušená jak žiletka...dobrý den doklady....co to tu máte za závěsy jako? říkam, no jsme v tom celý den tak abych se citil jak doma...no ale určitě v tom nespíte tak to sundejte... naměřily jsme vám 68 km na 50tce...máte to za 1000kč a 2 body.... do píííči
čtv srp 21, 2014 3:54 pm

mirazapletal
Příspěvky: 4562
Registrován: pon lis 28, 2011 10:06 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Jooo kolem hulína je to na houby, my to měli za 500 :-) prej polička :-)
čtv srp 21, 2014 9:36 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

No dneska nám umělec s Eurocargem kleknul uprostřed Radotina,došla mu nafta.Jak jí tam dal tak to neodvzdušnil a udělal baterky.Měská,státní policie,obě u toho fronta přes celej Radotín.Jak jsem tam přiletěl s návěsem a začal jsem Cergo přivazovat za návěs na kurtu že ho roztáhnu hned byl problém a tak jim řikám hele je to bez nafty,bez baterek a než za hodinu dojede odtahovka tak to bude bez vzduchu a nehne stim nikdo.Tak se pěkně otočte já stim škubnu 10 metrů a jsme odtud,než padla nějaká odpověď tak se tak stalo oboum policiim přimo pod nosem :lol: :lol:
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
stř srp 27, 2014 11:17 pm

RADO71

Příspěvek

Můj zážitek to samozřejmě není...ale jsou i takové okamžiky,kdy Pomáhají a chrání....

http://www.policie.cz/clanek/policiste- ... mionu.aspx
ned zář 07, 2014 1:21 am

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2146
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Aspoň si přečteme i pozitivní zprávy.
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned zář 07, 2014 8:31 am

Méďa
Příspěvky: 100
Registrován: ned lis 18, 2012 3:03 pm

a pak že jsou policajtky s...ě

Příspěvek

dnes dopoledne naprosto perfektní namátková kontrola Pelhřimovský dopravky v Rynárci, měl jsem bobky když mně stavěla, ale dáma byla příjemná a rozumná , doklady, gumy, tech.stav vše OK. karta ke kontrole byla nabídnuta ale prý příště :) následně lehkééé tytyty za světýlka,rámy,majáky a trumpety a s přáním šťastné cesty jsem mohl letět k domovu 8)
pon zář 08, 2014 6:53 pm

otes
Příspěvky: 492
Registrován: sob čer 13, 2009 8:46 am
Bydliště: teplice

Příspěvek

No jo, lehke ty ty ty :roll: , a sundas neco z toho, co vytykala. ? Takze, jasne.... priste... :D a bobek na to .. :D
ned lis 02, 2014 4:46 am

Tommy66
Příspěvky: 269
Registrován: sob pro 01, 2012 7:30 pm
Bydliště: Ostrava

Příspěvek

Nedávno kontrolovaly mého střídače v Oseku n/B....tam co stojí stále. Hodinu mu lozily kolem auta - karta, technický stav, gumy atd. Nic nemohly najít tak ho potom pokáraly "domluvou" za to že ne DAFu nemáme SPZ dole jak má údajně podle předpisů být ( na prvním sněhu jsme ji ztratily atak šla nahoru na masku ) a že nemáme krytky na šroubech kol - údajně by například mohl zachytit cyklistu. Když jim řekl že když už se k němu cyklista dostane tak blízko že ho zachytí za šrouby na kolech tak už ho bude mít pod návěsem a ať si zkontrolují že obrys vozidla nepřečnívají tak na něj akorát spustily že prostě to tak má být a hotovo.
ned lis 02, 2014 10:56 am

Méďa
Příspěvky: 100
Registrován: ned lis 18, 2012 3:03 pm

otes

Příspěvek

přesně 8) tim samozřejmě něchci aby to vyznělo jako že mám v prdeli, před dopravkou mám respekt protože ve většině případů jsou to rozumný lidi, co když viděj že má člověk auto v cajku a nejezdí jak idiot tak přimhouří oko 8)
Naposledy upravil(a) Méďa dne pon lis 03, 2014 6:20 pm, celkem upraveno 1 x.
ned lis 02, 2014 6:44 pm

TP
Příspěvky: 1976
Registrován: úte kvě 03, 2011 9:37 pm
Bydliště: Řevnice

Příspěvek

V pátek klasika cca o půl noci jedu domu 205-kou Peugeotem,v Řevnicích dvě auta přede mnou dvě za mnou a ty přede mnou nepoužívaj blinkry,jedou prostředkem a za mnou druhé auto policajti,najednou blik blik,myš přede mě brzdy že sotva dobržďuju za nima a jdou po mě jak když jsem udělal banku a že prej kontrola.Takže zase jako vždy jdou zásadně po starejch autech.Jenže já mám vše ok a tak smolík.Jen to vybržďování policejní Oktávkou no rasárna.
Už ho nohy nezebou MAGNUM E-TECH 440
pon lis 03, 2014 3:32 am

Der Sankte
Příspěvky: 768
Registrován: pon úno 04, 2013 9:57 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

TP, Také mám při kontrolách přednost, jen tedy přede mnou si to policajti ještě nikdy nedovolili zašlápnout, protože nemůžou vědět, jestli žigul brzdí nebo ne :D .
pon lis 03, 2014 5:25 am

Uživatelský avatar
milanr
Příspěvky: 287
Registrován: ned říj 03, 2010 8:49 am
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek

Tak dnes asi v 5 ráno ještě po tmě přijíždím od Olomouce do Šternberku a koukám na zemi nová bílá čára a u ní blik, oslepil mě nějaký červený blesk z radaru. Kouknu na tachometr ukazuje 52 kiláků.... A cestou zpět asi ve 12hodin od Opavy a zase na příjezdu do Šternberku se to opakovalo... Ale zase u radaru jsem víc jak 50 neměl....
Poradíte mi co teď můžu očekávat? Jestli přijde na firmu nějaké předvoláni nebo rovou pokuta? :roll: :roll:
pon lis 10, 2014 3:41 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů