Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak to ja take tak nejak jak jsem presouval udeesku na vymenu generalkovanou na starou a spet!
Tak jsem 14 dnu s tou starou odsral v Antracitu! :lol: Vzdyt na mem vlakne tam toho je i ve fotkach! :lol:

A ten Antracit, tak to bylo a je dilo! Ja ze tch 14 dnu co jsem tam curakoval, tak ja si prosel to mesto, a jenom kroutil hlavou! Tam se tezi antracit, a lidi jsou vyhladoveli, nemaj co zrat, v obchodech prazdno, nic tam nekoupis, prosel jsem "X" restauraci a az v te jedne se dalo objednat neco k jidlu, tak ja si to objednal, ale to se kurva nedalo zrat!
No a vis jak to tady na Ukrajine chodi, normalne bezne po obchodech a restauracich behaj poulicni psy a kocky, a v te restauraci tomu nebylo jinak, tak jak mne ta zenska donesla talir z jidlem u stolu uz cekal pes, asi vedel ze to zrat nebudu :lol: tak si tam usednul a jenom se olizoval!
Ja do toho talire jednou hrabnul vidlickou, strcil to do huby a malem se poblyl! Tak jsem ten talir dal tomu coklovi co tam cekal, ten to zbastil az se ten talir lesknul, ja pak zavolal obsluhu ze platim, tak jsem to zaplatil a sel pryc! :lol:
pát pro 26, 2014 7:25 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zajimave je ze ty sasliky u cesty co delaji vetsinou jdou.Z ceho to je netusim,ale dobre.Jednou v lete me to sice protahlo zoodpovedne ale jinak ok.Ale ty ryby co tam visej u krajnice,to bych asi nedal.
Neřeším...
pát pro 26, 2014 7:39 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

tak bud rad ze nevis z ceho ty saslyky u cesty byly! :lol:

No ja u cesty nezeru nic! :lol: Jednak ja uz "dalkovou" nejezdim, a tady jsem vsude jako doma! :lol: Takze se nazeru tam kde to znam, a kde mne chutna, nebo pak si vemu sebou zradlo do prace z domu, slovem podle nalady!
Vodka a pivo je vsude stejny, tak co bys chtel! :lol: Vsechno je to OK! :lol:
pát pro 26, 2014 7:55 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Ti povim!

Jeste v 90-ych letech, byl jsem s tatrou v Moskve a nebylo co delat tak jsem si zajel na Luzniky, tam byla kdysi nejvetsi trznice v Moskve! :lol:
A tak jak ti tak chodim celej den, to bylo kurva obrovsky! A tak jak ti tak chodim kolem tech stanku, tady zenska rve! SVEZE MJASO!!! Ty vole! Ja jak to videl, tak se mne zvedal normalne kufr! :shock:
To jeji cerstve maso odpoledne uz vypadalo jako uzene, muchy po tom chodili, kolem toho masa poletovali, tam prisla nejaka zakaznice, ukazala z ceho ji kousek toho masa uriznou, tak ta prodavacka tam ufikla kus masa, zabalila do novin, spocitala to tam na tom drevenem scotu, rekla cenu a ta zakaznice zaplatila, odesla a za ni poleteli i ty mouchy! :lol:
Sel sem trosicku dal, tam zase dalsi zenska prodavala slepice!
To byla dalsi pecka! :shock:
Mne to pripadalo tak, ze oni te slepici jenom zakrouti krkem, z bricha ji vyskubou peri, a tak normalne cele ty kurice prodavaji, nevykuchane, na pul oskubane, komplektne z hlavou, nohama. :shock:
Byly takove zmodrale, ty hlavy jim tak viseli z toho pultu na stanku, to si pamatuju jak vcera ty zmodrale vicka na ocich, no kurva, to ja pak nezral slepice pres 5 let! Ja ty slepice mel porad pred ocima, ja to proste nemohl zrat! A ani dneska jim nejsem nejaky zastance, radci si dam spek! :lol:
pát pro 26, 2014 8:08 pm

buldog
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 15, 2010 8:21 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek

Obrázek

Něco podobného
pát pro 26, 2014 8:36 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

To vypada jako tady kryta trznice na Kurjatovica v Uzhgorodu centu mesta! :lol:

A tam toto co jsem psal na tech Luznikach, tak to byla takova otevrena trznice, jenom takove ty pristresky neco jak u nas prodavaj zeleninu a ovoce! :lol:
Ale da se rict ze kdyby to bylo na otevrenem prostranstvi tak jo!

Ja vcera dneska videl tady blba s pickupem co prodava klobasy, parky rovnou z pickupa u cesty na parkovisti, tak si tam roztahnul takovy slunecnik a prodava o stosest! :lol:
pát pro 26, 2014 8:49 pm

buldog
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 15, 2010 8:21 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek

Je to na tžnici v Sumách jezdím tam cca 1xza rok a už mě to tak moc nepřekvapuje ty věci kolem.Domácí šašlík pravý UA bych si dal hned.
pát pro 26, 2014 8:54 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak na saslyk ja mam tady vychytany mista na "LUXUS SASLYK". :lol:
Ale jak ho zeres kazdy den, tak to uz do tebe neleze! Ale cas od casu si zajdu do Mukaceva, smerem jako na Tjacev je po prave strane za mostem restaurace jmenuje se "JAKOR" a to ti povim, takovy saslyk si jeste nejedl! :lol: LUXUS! :lol:
pát pro 26, 2014 8:57 pm

buldog
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 15, 2010 8:21 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek

To mě ho vždycky udělaj ty ke kterým tam jezdím na návštěvu.Mám tam bývalé kolegy z práce.A nebo na snídani opečené brambory s vajíčkem a špekem.A vše domácí bydlí na vesnici.
pát pro 26, 2014 9:05 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak pak je to jina!

Ja jsem tady na Ukrajine s tatrou stabilne, jezdim domu na turnusy, takze jsem tady jak doma! :lol: Ono ja tady na Ukrajine zacinal pred 27-i lety jeste za doby Ceskoslovensko sovietske druzby! :lol:
pát pro 26, 2014 9:07 pm

buldog
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 15, 2010 8:21 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek

No já jezdím do Sum a přitom část kořenů naší rodiny je z Dubového tam u Vás dole na Zakarpatí.A to sem akorát jednou jel tam spodem z Lvova přes Uzhorod.
pát pro 26, 2014 9:17 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tak ja jsem ted s tatrou v Uzhgorodu, no pul roku jsem byl nahore ve Lvovske oblasti, Stary sambor, Sambor, pak Katyno, Starjava. No ted zase Uzhgorod, Perecin, Velykyj a Malyj Bereznyj, a co budu jezdit po novem roce zatim nevim, ale vypada to tak ze asi zatim zustanu tady v Uzhgorodu! :lol:
pát pro 26, 2014 9:22 pm

buldog
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 15, 2010 8:21 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek

Něco málo z UA
Obrázek

Obrázek
pát pro 26, 2014 9:34 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:think: tak to vypada jako by ste se tam zrovna chystali chlastat! :lol: Protoze toto je na prvni fotce typycka ukrajinska zakuska, salam, spek, syr, a na druhe fotce jsou pelmeni, takze jak to na Ukrajine byva zvykem si prisel tak na rychle se udelala zakuska aby se melo cim zakousnout, a dokdy se zase narychle neuvari pelmeni! :lol:

Kamarade! :lol: To mne povidej! :lol: Stara pisen! :lol:

jo! a k tem pelmenum ti chybi smetana, nebo nekdo dava majonezu! :lol:
pát pro 26, 2014 9:43 pm

buldog
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 15, 2010 8:21 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek

asi tak nějak
ObrázekObrázek



a sem se mi moc nechtělo tak proto bez a kor v noci

Obrázek
pát pro 26, 2014 9:55 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host