Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

V minulem roce jsem jezdil tady v Uzhgorodu, tak to je civilizace! :lol:
A ted toho roku jsem v unoru odjel jezdit do te Lvovske oblasti, Stary Sambor! :lol:
To ti povim, to bylo dilo! :lol:
Ja prisel do hypermarketu, tam byl v centru mesta jeden jmenovalo se to "RUKAVICKA", tak ja tam prisel, a ja se nemohl vynadivat! :lol:
Zadny maso, zadny salam, zadne nic, jenom kopec chlastu ktery nikdo stejne nekupoval! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek

Ja udelal s tatrou asi 20 km, stavil se u 8-i obchodech, a vsude to stejny, tak jak jsem byl nasranej, a to ti povim ze nejvetsi nepritel je hlad, tak ja uz pak na tu prodavacku nadzvednul hlas a povidam! Tak to je v prdeli! Co tady u vas se neda koupit ani ten skurveny chleba? A prodavacka povida! Chleba je drahy, tak my prodavame jenom mouku a lidi si chleba pecou doma sami! :lol:
Pak mne chlapy z LS ukazali na andrazi takovy bufet ve stylu SSSR, povidaj, tam dobre vari!

Obrázek Obrázek

Tak ja tam zasel, nikde nic, prazdny pult, na pulte jeden horcicak do ktereho hospodska nalivala chlapum spiritus, a na malem taliri narezane kysele okurky! :lol:
Stoji fornta chlapu, za 5 hriven jim hospodska naliva horcicak spiritusu a jak to vypiji tak to muzou zakousnout koleckem okurky! To maj v cene! :lol: Normalne, nic, ten horcicak ani nevymyva nic, jenom po poradi kazdemu do nej naliva! :lol:
Tak ja tu frontu obesel, povidam hospodsky! tady se da neco sezrat? Hospodska povida! Ano! Bramborova kase s karbanatkem a salat z mrkve! :lol: Tak povidam! Dobra! Tak mne to dejte! Vzdyt ja uz nezral treti den! :lol:
Hospodska povida! A stogramm vodky? Ja se tak podival na ten horcicak na pultu, a povidam! Vite co? Radci ne! :lol:

A tak ja si naslapal cestu po tech vesnicich kde co maj, tak v jednom obchode jsem kupoval konzervy protoze jineho tam nic nebylo, v druhem obchode o nekolik km jsem zase kupoval chleba, cigarety? Tak pro ty jsem jezdil ze Samboru do Turky 36 km, na benzinpumpu protoze LM a celkove drahe cigarety nikde nemeli jenom tam!
A tak jsem si delal bufet v tatre! :lol:

Obrázek
pát pro 26, 2014 10:06 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

buldog:

Tak to vidis! :lol: Oko neni pica oko vidi, a ja jsem na to trenovan! :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: jenom mrknu a hned vim ktera bije!!! :lol: :lol: :lol:

Tak to ste si davali do nosu samogonku!!! :lol: :lol: :lol: To ja rad!!! :lol: :lol: :lol: My to take tak tankujeme s tech 3 nebo 5-ti litrovych sklenek od okurek!!! :lol: :lol: :lol:
pát pro 26, 2014 10:07 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek
pát pro 26, 2014 10:11 pm

buldog
Příspěvky: 33
Registrován: stř pro 15, 2010 8:21 pm
Bydliště: Žďár nad Sázavou

Příspěvek

Nojo no léta praxe a odříkání.
pát pro 26, 2014 10:13 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Skoro nejak tak! :lol:

Jenom bych chtel videt, jak prijedes na Ukrajinu a se odrikas od naliteho horcicaku!!! :valetsesmihy: :valetsesmihy: :valetsesmihy: to tady asi ani nejde!!! :lol: :lol: :lol:
pát pro 26, 2014 10:14 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek

Chlast od rana do vecera vsude kolem! :lol: Slava Ukrajine! :lol:

V te petce byl cisty spiritus, a jeste mne v kabine zustalo asi dve deci toho spiritusu! :lol: :lol: :lol:
pát pro 26, 2014 10:25 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

V tom Starem Samboru, na okraji mesta, smerem na Chiriv, dale na Polsko pres Katyno, tak tam ja chodil rano na kafe a vozili tam cerstvy chleba, tak jsem si rano hned vzal sebou bochnik na cely den sebou do prace! :lol:
Tak ja rano prisel, obchod otvirali v 8:00, a ja nejak prisel jeste chleba nedovezli a tak ja si vzal kafe, sednul venku na lavici, zapalil cigaro, hulim a cekam jak dovezou chleba! :lol: Prijel ten kokot s chlebem, otevrel bednu, a chleba s pecivem se mu vyvalil rovnou na zem! :lol: A ten ridic, normalne jako bezna vec, zasel do kabiny, vytahl hadr do ktereho si vytira zasrane ruce od oleje, protoze ten hadr byl cernej, a normalne nahnul se u tech popadanych bochniku zacal je zvedat, utirat tim hadrem, a skladat do beden! :lol: Pak tu bednu capnul a odnesl do obchodu, odevzdal prodavacce! :lol: Pak bednu zavrel a odjel! :lol:

Obrázek

Prodavacka se mne pta! A dneska chleba nebudete? Povidam! Ne! Jeste mne tam zbylo ze vcerejska! :lol: A tak jsem zase s tatrou objizdel obchody, kde se da chleba koupit tak aby clovek nevidel ze byl vyvalenej nekde v louzi! :lol:

Obrázek
pát pro 26, 2014 10:58 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

buldog:

A k tomu chlastu, na zakusku, tak mne asi nejvic chutna bily chleba s maslem a cervena ikra! Nebo-li kaviar! :lol:

Obrázek Obrázek

Tady to moc nestoji, konzerva ted vychazi na nejakych 52 hrivny! :lol: Jeste pred mesicem stala 39!
sob pro 27, 2014 12:21 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek

A co mam tady vynikajiciho, tak to je MED z Poltavy, ten mne vozi kamarad, on se zabyva vcelarstvim a tak vozi svuj med z Poltavy sem do Uzhgorodu a tady ho prodava. Jeden takovy kyblik to ma 1,5 kg a prodava ho za 70 hriven co je dneska neco kolem 2 euro.
sob pro 27, 2014 12:28 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
sob pro 27, 2014 12:33 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Pitny rezim teda udrzujete koukam,tak to ma byt :D .Ten chleba je gut,myslim ta cihla.
Neřeším...
sob pro 27, 2014 8:28 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

V lete vsude ten pitny rezim doporucuji! :lol:
A tady na Ukrajine?
To ti povim, tady kdyz se narodi ukrajinec a nema v krvi minimalne 2 promile, tak to pak neni zadny ukrajinec!!! :lol: :lol: :lol:
sob pro 27, 2014 8:33 am

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

Tady na Zakarpatske oblasti, kuchyne je vyborna! :lol: To je takova smes ukrajinske kuchyne promichana s vychodoslovenskou a madarskou! :lol: Takze clovek si tady posmakne podle chuti!
A jinak se tady vari a stravuje bezne po domacku!
Dejme tomu smazeny chleba ve vejci! :lol:

Obrázek

Brambory na cibulce se spekem a klobasou v alobalu, jednoduche a velice dobre! :lol:

Obrázek Obrázek Obrázek

Smazena kureci stehynka s hranolkama a mrkvovym salatem.

Obrázek

:think: voda to je v prdeli! Tady ten kastrolek nebo jak se to jmenuje, ja v tom varim vodu na caj a kafe! Tak kastrolek jsem vcera vycistil, dva krat jsem v nem uvaril vodu na caj a dneska rano jsem si udelal kafe! :lol:

Obrázek Obrázek
pon pro 29, 2014 2:02 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

Kurňa ten med je zadarmo to bych aj vzal pár pixlí
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
pon pro 29, 2014 2:24 pm

Uživatelský avatar
Arktik
Příspěvky: 14060
Registrován: ned kvě 02, 2010 2:26 pm
Bydliště: Uzhgorod

Příspěvek

:think: je super, to mne vozi kamarad z Poltavy, tak po 1500 kg, nevim kolik toho jeste zbylo, protoze se to vse rozvezlo po ochodech, ale ja si myslim ze se porad neco najde! Ted kdy bude nevim! :lol:
pon pro 29, 2014 2:51 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů