Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Makec
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 31, 2010 9:46 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Myslel jsem si že když to bude mít homologaci tak mi to na stk vyfoti a pošlou na dopravní inspektorát kde to dopíšou.
ned kvě 29, 2016 7:58 am

Karel334
Příspěvky: 1606
Registrován: sob bře 11, 2006 8:36 pm

Příspěvek

Na to se nespoléhej! Na dnešním STK jim vadí i že tažné prodlužuje celkovou délku vozidla.TZ sice zapsaná je,ale auto je o 10cm delší a v TP to není změněné!!!.I tyto kokotiny jim dnes vadí.Předním rámem na lkw to bude podobné.
pon kvě 30, 2016 11:06 pm

Soptík
Příspěvky: 29
Registrován: čtv led 07, 2010 7:38 pm
Bydliště: Satojiřská 943 Choceň

Příspěvek

Na STK,na silnici "pomahačům" vadí úplně vše co není origo!Venku,za oknem ..... .Tak jsem mu řekl že vyházím z okna i ty jejich debilní dálniční krabice a čučel na mě jako když mu nadloube a že tam mám mít vždy jen tu v které jsem státě.Až mě čapnou s Pašíkem tak se zeptám co ta kamera za oknem?Já nahoře rampa 4xdálkový,2x maják zapsaný,sergej z mašiny a nějaký pozičky vpředu,vzadu,z boku a auto je podle nich nespůsobilé provozu.Už mě čapla i místní nehodovka,maj nařízeno chytat náklaďáky když nemaj výjezd a sbíraj techničáky.No v říjnu mám STK tak nevím nevím...... .Hodně štěstí na cestách.
úte kvě 31, 2016 10:54 pm

Makec
Příspěvky: 62
Registrován: ned říj 31, 2010 9:46 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Vím že teď jsou jako pitomý. Známej dělá do lesáků a rampy montujou tak se ho zeptám co a jak.
stř čer 01, 2016 5:06 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů