Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

darko
Příspěvky: 3
Registrován: sob říj 10, 2015 4:57 pm
Bydliště: Košice

Nakupovanie na cestách

Příspěvek

Ahojte truckery/truckerky,

Viete mi poradiť miesta - obchody v EÚ (hlavne Nemecko, Francúzsko) kde chodíte nakupovať, kde sa dá parkovať s truckom?

Ďakujem
ned lis 13, 2016 11:12 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

co takhle hodit trasy kudy jezdíš :wink:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 13, 2016 3:05 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

dnes to je tak ze primo zaparkovat se v nemecku treba u Lidlu neda temer nikde,temer vsude je zakazova znacka.Trucker z tatarstanu ji neresi a najede tam,ja vetsinou stojim nekde v prumyslove zone a dojdu tam peso.Mam jeste zdrave nohy a prochazka nikoho jeste nezabila.Pakud jezdis tak jak vetsina po A6,u Cralshaim se da treba zastavit na tom hofu a do obchodu to mas kousicek.Nebo prechod z D doF,pod Kandelem.primo na tom parkovisti to odhodis a do Cerfuru nebo co to je to je uplne kousek.Maji tam fajn gril kure.Ja rad stavam v prumyslovce na A61,u Euskirchen to nekde je,jak tam je ten mini autohof Shell.stojim na te slepe uici pak uz je tocna,a do Aldi ci Lidl taky kousek.Jen tam je furt plno,nemci uvazuji stejne jak ja a stavaji tam taky radi,i pres noc.Spis pod lampou, bez kravalu kolem a zadara. :D
Neřeším...
ned lis 13, 2016 3:31 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Směr z A61 po A6 na Saarbrucken-sjezd Greenstadt-autohof 1h zdarma,Globus+Aldi,A2-1. sjezd od A14 Irxleben-velký obchodák,ted nevím jméno,je vidět z dálnice,je tam taky autohof+Aldi,dále 52 sjezd A2-Peine-Autohof 1h zdarma-Aldi+Kaufland atd.jde o to kudy jedeš,to jsi nenapsal,je toho dost,jen se o tom neví,je třeba si to tu sdělit,aby člověk na cestách neumřel hlady :D
Zdá se mi ale,že už toto téma někde je,ale nevím kde.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned lis 13, 2016 3:47 pm

sof
Příspěvky: 3899
Registrován: ned lis 27, 2011 3:29 pm
Bydliště: ..

Příspěvek

.

.
Naposledy upravil(a) sof dne sob kvě 25, 2019 3:59 pm, celkem upraveno 2 x.
ned lis 13, 2016 5:45 pm

kuntík
Příspěvky: 986
Registrován: pát črc 17, 2009 3:11 am
Bydliště: JM

Příspěvek

Plně souzním se sofom. V jiném vlákně se tady řešilo parkování v Brně. Na jednom z mála možných míst, které máme k dispozici jsem se porozhlédnul a musím konstatovat, že jsme opravdu prasata...přemnožená prasata a jakožto takové, by na nás měl být povolen odstřel. Je jen otázka času, kdy se to tam zavře. Je mě z toho docela smutno. :roll: A stydím za takové hovada :oops:
asi se na tu šoféřinu...
už se stalo...
ned lis 13, 2016 6:26 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

jsme HOVADA.chcat pod kola,rachotit pul dne motorem,zaparkovat tak aby nikdo neprojel.to je nase.K tomu nakupovani-osobne jak stojim vikend neni problem x km si zajit ,aspon zabiju cas,ale to jsem nechtel rict.V nemecku jmenovite je plno potravin podstatne lepsich nez v CZ,a levnejsich.kupuji si tvaruzky,syry,salaty nektere a nemuzu rict jedine spatne slovo.k tomu ten carywust chlazeny za ecko v akci,a chrochtam si blahem.Ted jsem dovezl domu marcipan,z Penny za ecko,akce,od Zentins myslim,a zmizlo to za minutu ze stolu :D (ja to nejim)
Neřeším...
ned lis 13, 2016 6:37 pm

EL
Příspěvky: 869
Registrován: stř čer 21, 2006 9:36 am
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

S těma potravinama máš pravdu,ta kvalita tam je,sýry teda raději v F,ale zas tak často tam nejezdím a mléčné výrobky-jogurty,kefíry atd-to já rád,jsem takový mlíčnák,bezkonkurenčně v NL,nicméně bych řekl,že Němci dost podražili,už to není ono a když vezmu třeba uzeniny,raději vyhledám českého soukromého řezníka.
...rád se svezu s čímkoliv...
ned lis 13, 2016 9:32 pm

darko
Příspěvky: 3
Registrován: sob říj 10, 2015 4:57 pm
Bydliště: Košice

Příspěvek

Najčastejšie trasy Nemecko: A4 od Achen - Kolín, A44 na Kassel, A2 Berlin - Hannover, často okolie Dortmund/Dusseldorf

Francúzsko A1 na Lille - Paríž, A7 Lyon - Marseille

Najčastejšie som ale v Belgicku, takže ak máte tipy v rámci B to by mi pomohlo najviac.

S truckom jazdím niečo cez rok, v bývalej firme som s nákupom problém nemal kedže minimálne raz za týžden som šiel trasou Kufstein - Brennero a opačne tak som si zašiel na Kramsach v Rakúsku alebo pred Kufsteinom smerom z DE zjazd pred OMV na kruháči prvý zjazd, dalo sa tam parkovať (asi 4trucky), obchody LIDL alebo REWE.
No ako som zmenil firmu zmenily sa mi samozrejme trasy a som bez obchodov...takže ďakujem za všetky tipy.

Rešpektujem aj kolegov názor ohľadom podávanie tíchto inf., za ten krátky čas čo jazdím som postretával kadejakých bordelárov čo za jazdy vyhadzujú odpadky z auta a zrejme si stále neuvedomujú, že si to hádžu vlastne sami sebe pod nohy alebo nocujú tam kde nemajú a ešte po sebe nechajú bordel, nerozumiem tomu ako to niekto dokáže absolútna nezodpovednosť ľudí ktorý takto znečisťujú našu planétu na ktorej sme MY hostia a tak by sme sa aj mali správať...
čtv lis 17, 2016 2:55 pm

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

mam vysledovane ze Belgie,myslim tim Delhaze myslim obchod,pokud to pisu spravne,jsou ceny nizke,je to prodej bez regalu jakoby na paletach primo.Jinak vede jednosznacne nemecko,tam je je nejaka akce nekoupis to ani u nas.Drahe je Rakousko vseobecne,obzvlast Billa.Chce to hledat a sledovat.K placeni-pouziva Maestro,s modryma zemekoulama a to je karta kterou konecne aceptuji v vsude,Aldi,Penny.lidl,i v PL-Biedronka-top PL obchod.
Neřeším...
čtv lis 17, 2016 6:15 pm

Milangan

Příspěvek

super tema, len by to chcelo nejaku mapku
čtv lis 17, 2016 6:50 pm

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Milangan-to není tak jednoduchý,Martin to napsal jasně,na každé trase je kde nakoupit,pruser je v lidech,u Aldin a jiných obchodu není zákaz nákladáku,jenže někteří,hlavně východ,než by nakoupili a odjeli,dělaj tam velkou pauzu a bordel po sobě,není čemu se divit,že vše osázej cedulema.Hodně lidí má problém mít v kabině velkou tašku,kam hází obaly,kapesníky a jiný bordel,a pak to hodit do kontasu celý
Sof napsal velmi dobře,neradit,bo ten to řekne dál,a už to jede...
Darko velmi dobře,naprostý souhlas,mít kýbl a pytle do koše pro případ ztroskotání je nutnost,jsme lidi,a jak by Jožin píše o masturbaci,každýho věc,kdo se zatahuje a kdo ne,ale to už za mě píše maličko exhíba :lol:
sob lis 19, 2016 12:19 am

Krocan
Příspěvky: 851
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

masturbace

Příspěvek

1. Jozin není žádný exhiba, ale voyer se sklonem k onanujícím řidičům. Takže si Cestovatel110 doplň znalosti o úchylkách. Je to v dnešní době docela ostuda, být úchylkově negramotný.
2. Nedávno se mi povedlo, že jsem masturboval a jak jsem byl za celý den utahaný,
tak jsem si u toho zapoměl zatáhnout firháňky...
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
sob lis 19, 2016 6:55 am

jozin
2. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 5150
Registrován: sob pro 11, 2010 4:17 pm
Bydliště: Orlova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

V Nemecku je u 99%Aldin zakazova znacka vjezdu nakladaku.Az potkam nejakou kde ta znacka neni,napisu kde je.Pokud spojujes nakup s dlouhou pauzou,odhod to nekde v prumyslovce a zbytek dojdi peso,nikoho stim nenaseres za mu jezdis po dlazbe zamkove s 25tunama.
Neřeším...
sob lis 19, 2016 8:45 am

cestovatel110
Příspěvky: 445
Registrován: ned úno 14, 2010 7:06 am
Bydliště: Mělnicko

Příspěvek

Krocan,sic jsem byl slušně vykouslej,když jsem to psal,ale zle sis to vyložil,přečti si to ještě jednou,jinak nezatahuju,pouze jednou za čas,když je dámská návštěva,na tu chviličku :lol: ,jinak dobrá hláška,s Tebou asi taky není nuda.
Jinak těch obchodu bez zákazu je ještě dost,ve středu zrovna Tour po nákupech,tzn. Aldi,Lidl,Penny a Rewe,ale asi 120km po bundesce kvůli tomu,na pohodu,400km po prázdnu domu,pak dovolená,prostě romantika,až na to rovnání nákupu do osobáku :roll: Ještě štěstí,že nemusím vyklízet kabinu,že mi s tím nikdo nejezdí
sob lis 19, 2016 9:32 am

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů