Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

Krocan... aha já to nějak "nepostřeh " no to je slušný a jestli byli nějaký IN...nebyl by jeden ???? :mrgreen: :mrgreen: teda ohne prdel, ale nevozí se to většinou v bedně minimálně a pod plombou ???? a stání jen na hlídaným ???? 44ks dělá +- 17 K .... a objemově skoro celá paleta ..přes pulku min....

jo tady :Navíc rozebrali paletu vzali 44 notebooku a zase ji kvalitně zabalili včetně pásek a streček tak, že na vykládce to nepoznali a napsali palety originálně zabaleny... Nebyl na to rozhodně sám...............

a příjemce nekontroluje zablombování auta ??? papíry jsem pochopil že je potvrzený řádný převzetí zboží..... na vykládce to nepoznali a napsali palety originálně zabaleny... já teda nevim ale je mi to k... :valetsesmihy: :smich: :thumbud: tak kdo je zloděj potom ???? zaspekulujme ...majitel+ šofer .... šofer ...šofer + někdo ,,,,šofer + příjemce ,,,,, příjemce ...naprosto vážně aniž bych chtěl někoho obvinit ..... celý to pěkně smrdí ...asi jako čapí hnízdo i s tou debilní holohlavou upocenou palicí sralboty :think: :think: :think: :think: náklad převzali a potvrdili, že ho dostali kompletní ..to chápu jako směrodatný fakt ..... ..... mě vykradli auto dvakrát .... přijmová celnice v rusku kdysi a na borech v rusku šitý monterky pro bmw ww a pod :mrgreen: a noťasy sem nevozil...spíš je odmít vubec naložit pod plachtu ..... a v 90 vodku z toho hodně drahýho a to se mnou tenkrát jela eskorta...... zajímavej "případ" ...ted je otázka, jak je to doopravdy :think:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
sob říj 14, 2017 8:55 pm

tomspajk
Příspěvky: 163
Registrován: pon pro 31, 2012 11:11 am
Bydliště: ..

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

Pokud mas zbozi radne predane, tj. souhlasil pocet palet tak to budou muset dale prokazovat, je to spis na setreni policii jak nejake zavery od stolu
Kazdopadne kontaktuj pravnika.
To byla mezinarodka? Pokud ano, vedel jsi co vezes? Bylo to pripojisteno do plne hodnoty? Standardne odpovidas ouze do vyse 250 kc/kg...
sob říj 14, 2017 9:20 pm

Krocan
Příspěvky: 844
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Čchóres

Příspěvek

A vůbec, pokud nezavolali příjemci zboží policajty ihned po "zjištění ", že je zboží z palety "vykradené" a přitom po mně chtěli nějaké "vyrovnání", tak bych to šel zrovna oznámit policajtům sám. Ono by to rázem objasnilo role všech zúčastněných.
Jinak, v zimě mne v noci vykradli na Berlínském okruhu. Vybrali mi 15 balíků plínek z auta. Asi to muselo dát hodně práce, protože vraty auta se při zapřaženém tandemu blbě manipuluje (ale jako bonus je zase zloděj dobře krytý). No dojel jsem druhý den na vykládku, vyložil tandem, rozpřáhnul, otevřel vrata auta, tam chyběly bedny na třetině půdorysu pravé palety. Tak si říkám, kde jsem to já chuj probrzdil, že se to posunulo na předek. Ale hned jsem si uvědomil, že jsem až po čelo plný a bedny se neměly kam sunout a prostě chybí. Takže jsem volal policajty (v bývalé firmě byla povinnost ke každé krádeži a bouračce volat policajty-za to ale byl řidič krytý a neplatil škody). Přijeli mladý kluk s holkou, on byl nesmírně důležitý (dokonce mi na něco řekl "aber kwatch" a to mne hodně urazil, protože si hodně zakládám na to, že mluvím pravdu). No holka byla fajn, měla talent používat slova, kterým rozumím a když chybělo slovo mně, tak mne doplnila.
Pointa je ta, že mi nedávno přišel dopis, že mají ve vazbě pachatele (Poláka).
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
ned říj 15, 2017 12:58 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4452
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

Mě to připadá, že každý udělal chybu, přitom si jsou všichni toho vědomi a zkouší kdo se podělá a přizná chybu a zaplatí to. Odesílatel měl zkontrolovat zda je vozidlo řádně zavřeno, celní lanko nepoškozeno, plomba(celní uzávěr) řádně zaděláno. Řidič převezl zboží z bodu A do bodu B, příjemce měl zkontrolovat zda je plomba neporušena, a nepoškozena plachta, nebo celní lanko. Převzal zboží, potvrdil CMR nebo dodací listy bez výhrady a tím by měl být dopravce krytý a mělo by to pro něj končit. Připadá mi to, jako by chtěli přepravci stáhnout z kůže nějakého beránka, prostě potřebuji stáhnout ztrátu z přepravy, tak na nějakého blbečka vymyslím boudu. Potom to mohla být krádež ze strany řidiče(nebudem si povídat jak se dostat do zaplombované shrnovačky), ale zase je to chyba velkého dopravce, že prodá práci kdejakému hejhulovi z horní dolní, tak jsme zase na začátku že někdo udělal chybu.
Jen takový můj příběh: Vezl jsem PC volně ložené, (kdo to zná, nemusím vysvětlovat) zastavili mě www.polizei.de a zda to mám zakurtované, řekl jsem že né a jak mají ve zvyku rozdělat ze všech tří stran. Nadával jsem že to je jako si napsat na čelo že vezu PC a po kontrole na mě, "Proč to nevezu v bedně?" Já na to že jsem jen řidič, že mu vytočím speditéra a ať se ho na to zeptá. Jak jsem řekl, tak jsem udělal, chvíli si povídali na můj účet telefonní a potom, ať to zavřu, dali jejich uzávěr, a jedu. No do vykládky jsem nezamouřil oko. Ale přežil jsem bez ztráty. A to bylo před cca 10lety kdy ta doba byla 100xbezpečnější než teď.
Tak ať to dopadne dobře pro ty poctivé a ti lumpové ať dostanou co si zaslouží. Hold doprava je na samém dně.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned říj 15, 2017 2:59 pm

cubi
Příspěvky: 27
Registrován: ned kvě 06, 2012 4:39 pm
Bydliště: Ostrava

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

Speciálně kvůli krocaca. Oni než na vykládce orazí papíry, tak zboží rozeberou. Čili napsali že chybí 44 ks not ale dopsali, že palety nepoškozeny. A sice proto, že už několikrát se stalo, že palety u odesílatele nebyly zabaleny tak, jak byly popsány. Ty firmy si mezi sebou porovnaly videa a zjistily, že zboží nebylo zabaleno. Ale to trvá obvykle 3-4 dny a já jsem si jistý, že řidič na to nebyl sám dostal za ně bez papíru a záručáku cca 6000 kus a šli třeba do polska a hned. Protože někdo dobře věděl, že když si dá práci s opětovným zabalením, které nepůjde poznat získá čas... A vzhledem k tomu, že ten někdo byl už trestaný za majetkovou 10 krát a ve výpisu má jediný škraloupek, protože ostatní mu časem soud v klidu smázne... Nezlobte se ale tady jsou podmínky pro zloděje nastaveny krásně... Na něm si nikdo nic neveme, neb má exekuce za min 300 000. Taková škodná by se měla věš... Neměl bych s tím vůbec problém, protože sám mám hodně malé děti a vztahuju to i na ně... HOW
úte říj 17, 2017 2:43 pm

mbmatty
Příspěvky: 17
Registrován: pon lis 10, 2014 7:27 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

Par let zpet se mi stalo: ridic vylozil krabice, dostal potvrzeni, vse OK. Necely mesic po vykladce se prijemnce ozval, ze nektere ty krabice byly prazdne. A v tento okamzik prichazi na radu slavna umluva CMR - schvalne, kdo myslite, ze to musel zaplatit???

Bohuzel zakony, at uz narodni nebo mezinarodni jdou proti dopravcum.

A pojisteni proti vykradeni? Vazne myslite, ze Vam pojistovna zaplati vykradeny kamion stojici pod kamerou na verejne osvetlene cerpaci stanici? Omyl! Pokud ridic spal, nebo cural, nebo mu nebylo mireno strelnou zbrani na spanek, tak jste VZDY mininalne spolupachatelem, jelikoz jste prakticky podle smluvnim podminek povinni postavit pri bezp. prestavce kolem auta elektricky ohradnik a zajistit hlidace!!! A zdroj informaci? Pouze a jen vlastni zkusenost. V prvnim pripade prazdych krabic skoda “smesnych” 1000eur. V druhem pripade se bavime o sestimistne cifre. Hallelujah zakonodarci, jak se o nas starate!!!!
sob lis 18, 2017 12:49 am

Ivan Hofman
Příspěvky: 2316
Registrován: pon pro 31, 2007 11:18 pm
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

To je to samí když řidič zaměstnanec ,třeba neumyslně dojebe na kartě přestávky, jseš pozván jako majitel firmy na úřad . Tam ti oznámí že začíname od 100 tis :wall: anebo po 3 letech ,přetížení , tak deš do správního, že si to mohl ovlivnit jaj nějakej bagrák naložil blbě naklad na tvý auto řízený zaměstnancem- absurdystán :D
sob lis 18, 2017 6:02 pm

jirixerion
Příspěvky: 131
Registrován: ned led 11, 2015 3:53 pm
Bydliště: Humpolec

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

Proč se vymlouvaš na aetr vždyt mate v autech gps? To sami vahy muj šef vi přesne kolik mam naloženo a jak mam rozloženo na napravach! To jsou jen vaše vymluvi! To sami vi i či je karta v tachografu. Tak se pořat nevimlouvejte a nebrečte!😊😊😊
sob lis 18, 2017 6:49 pm

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

Co to meles xerione?
sob lis 18, 2017 9:55 pm

Uživatelský avatar
M.Z.
Příspěvky: 2143
Registrován: ned kvě 15, 2011 12:36 pm
Bydliště: Čeladná
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

jirixerion: tys češtině ve škole moc nedal, co?
R490
Nooteboom OSDS 48-03
hoonring.cz
F-150 ROUSH
KTM X-BOW
ned lis 19, 2017 12:11 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11891
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

M.Z... byl hulit na záchodě :mrgreen: :mrgreen: :smich:
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
ned lis 19, 2017 4:42 pm

yovanny
Příspěvky: 62
Registrován: úte čer 18, 2013 9:05 pm
Bydliště: Most

Re: Vykradení zaměstnancem...

Příspěvek

Lze mít i pojistku proti nedbalosti či vykradení zaměstnancem, ale nelze to přes českou pojišťovnu, musíte použít zahraniční pojišťovnu, pokud chcete někdo zprostředkovat takovou pojistku, zavolejte mi na 777 65 62 63 dohodím Vám svou makléřku.....
pon led 01, 2018 9:57 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host