Dotazy o legislativě v dopravě, koncesích, zákazech jízd apod.

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-

mtc

Re: Cena za soupravu

Příspěvek

chce to najít stabilní a dobře placenou práci s dobrou splatností což máme.Na podzim se budou brát další 4 auta na které bude také dost práce
sob dub 21, 2018 7:03 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Cena za soupravu

Příspěvek

hlásím se u vás jako řidič, kašlu na podnikání, těším se na novou káru 30 na pásce +diety :?:
ned dub 22, 2018 6:50 pm

mtc

Re: Cena za soupravu

Příspěvek

Řidiče už máme domluvené a hlavně lidi které osobně znám a jezdil jsem s nimi a vím co od nich mám očekávat.Navíc požadujeme plynně Němčinu nebo Angličtinu.na pásce 20 + diety
ned dub 22, 2018 7:00 pm

vašek
Příspěvky: 1448
Registrován: úte úno 19, 2008 12:02 pm
Bydliště: Morava

Re: Cena za soupravu

Příspěvek

tak hlavně aby práce vydržela, nabrat z ničeho nic 5 fungl kár na leasing to chce odvahu


jezdit pro jednu firmu je nebezpečný. sám mám dvě větší firmy co mi generují každá cca 30% obratu a pak několik menších, i tak se děsím toho co by se stalo kdyby mi ta jedna větší padla.....
pon dub 23, 2018 7:00 pm

tomspajk
Příspěvky: 163
Registrován: pon pro 31, 2012 11:11 am
Bydliště: ..

Re: Cena za soupravu

Příspěvek

to Vasek: co bys delal, napises DriverBrno, on uz Ti poradi jak spravne podnikat :)
Jinak si popravde taky nedokazu predstavit jit z jednoho na sest aut behem roku, pokud tedy pan nema minimalne 3-4 mil rezervu na uvedeni do provozu.. Ale odvaznemu stesti preje :D
pon dub 23, 2018 7:49 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3397
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Cena za soupravu

Příspěvek

tomspajk: já jsem na to popravdě doteď nepřišel jak v dopravě podnikat, těžko najít systém v tomto cirkusu, prostě si jen tak jezdím ten sranda Raal a uvidí se :lol:
pon dub 23, 2018 8:21 pm

Odpovědět

Zpět na „Podnikání v dopravě“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů