Pokec např. o kurtování nákladu, vysílačky+rádia, tachografy, poruchy, výbava aut, spotřeba, navigace,nooteboky, atd...

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

PENIZE&RODINA

Příspěvek

panove co si budeme řikat,penize se tady vydelat daji.Ale za jakou cenu.Rodine toto zamestnani nepreje a rovnice je jasna čim vic pryč tim vice penez a odolat a odmitnout zaroven delši cestu je problem.Jezdim CZ a SK a do budoucna chci vytriskat neco navic ,ale zaroven mam dve male decka ktere by rady meli tatu.Jak to vidi spise zkusenejsi kusy??? Ma cenu ryzovat nebo to nechat na pozdeji?? Co rodinka??Penize jsou a byli....!! NE? :roll: diky 8) 8) 8) 8) 8)
stř srp 27, 2008 9:19 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

No k nám přišel jeden šofér co jezdil ani ne 2 roky porád ven,priijel,naložil a hned zase jel,nemohl se stavit ani domu....uz ho to sralo,tak šel k nám,taky kvuli rodine...má 3 malé děti,kteří potřebujou tátu,no já bych to nechal na později,ted se věnuj hlavně svým malým dětem,pak jak budou v puberte tak uz s nima nebude taková řeč jako ted.... :lol: já Ti radím : Zůstan doma :wink:
čtv srp 28, 2008 10:15 am

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

To dawid:

To by jsi měl nejlíp vědět sám, ne???
BES - běs
čtv srp 28, 2008 4:09 pm

jog!n
Příspěvky: 731
Registrován: sob bře 25, 2006 5:54 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

OT: Cau radku nedávno jsem te videl jak jsi vijížděl z ostroje s tatou :) btw co rikas na vendulu štitina ? :D
Na přechodu pro chodce, drtí TATRA důchodce. Důchodce se vrtí, ale tatra drtí :D
http://kontejnery.ic.cz
čtv srp 28, 2008 5:17 pm

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

jog!n píše:OT: Cau radku nedávno jsem te videl jak jsi vijížděl z ostroje s tatou :) btw co rikas na vendulu štitina ? :D
Čau vážně? :) že ani nevím,proc si nezatroubil,nebo se nestavil????
čtv srp 28, 2008 6:04 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

intercool píše:To dawid:

To by jsi měl nejlíp vědět sám, ne???
No až budes splacet byt+zivit rodinu a decka tak budes hodne premyslet.Je pekne byt doma ale donest domu 15 000 je taky rozdil oproti 30-60 000...
čtv srp 28, 2008 8:37 pm

Helena

Příspěvek

Hm, a o co jsou děti větší, o to víc peněz potřebuješ. Ale malý děti nepotřebujou peníze, nýbrž lásku! Do zhruba 8mi let jim nevadí oblečení po někom, ale když jim věnuješ čas, tak se ti to později vrátí. Já bych doporučila, dokud jsou děti malý se uskromnit, když jsou velký, jsou rádi, když mají volnej bejvák a o prázdninách cestujou s tebou a pak vydělávat ty velký peníze.
čtv srp 28, 2008 8:42 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

Presne tak to resim.Mam 29 a zivot pry zacina ve 40.. 8) A taky tomu zacinam verit,mam dvojcata kluky a myslim ze by mi hrablo byt nekde 3tydny ,myt na vyplatu 50 000 taky neni vse... Jak rikas v puberte me stejne poslou do riti a budu pro ne prahystoricky dedek,tak se na to vrhnu.......... A vsechny si Vas koupim 8) Ted jezdim semtam na prilepsenou a casem uvidime. 8)
čtv srp 28, 2008 8:49 pm

Helena

Příspěvek

No a ještě dvojčata :D to tvoje drahá dvě třetiny :D potřebuje taky pomoct. Určitě to tak dělej dál, ale jak jsem to pochopila, jseš letec, tak mysli na to, že tě potřebujou zdravýho. Nemám nic proti porušení AETRu, ale rozumně.
čtv srp 28, 2008 8:55 pm

Uživatelský avatar
dawid
Příspěvky: 414
Registrován: ned črc 01, 2007 9:19 pm

Příspěvek

.....jo již jsem zde dostal zdrba za AETR........ letec hadra.ale nemohu jet Kosice 2dny a navic bez spani kabina.No kde mas 3000 za den.(Kosice rekord 14 hodin 8) ) Ale neboj ,nevybocuji z prumerneho pilota co jede okolo me.... Tyden v kuse bych to nezvladl a ani nemel potrebu....Ale obcas si prilepsit :lol: Zatim cauky idu hajat
čtv srp 28, 2008 9:06 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11932
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: PENIZE&RODINA

Příspěvek

dawid píše:panove co si budeme řikat,penize se tady vydelat daji.Ale za jakou cenu.Rodine toto zamestnani nepreje a rovnice je jasna čim vic pryč tim vice penez a odolat a odmitnout zaroven delši cestu je problem.Jezdim CZ a SK a do budoucna chci vytriskat neco navic ,ale zaroven mam dve male decka ktere by rady meli tatu.Jak to vidi spise zkusenejsi kusy??? Ma cenu ryzovat nebo to nechat na pozdeji?? Co rodinka??Penize jsou a byli....!! NE? :roll: diky 8) 8) 8) 8) 8)
to je dilema kdysi jsem znal jednoho a ten když se jednou vrátil
(za komančů) tak zjistil že soused "zdědil" ženu-byt-auto a chatu :?: :?: :roll: tak si vyber... nehledě na to že ,jediný na co se Tě děcka zeptaj ,až přijedeš:
"co jsi nám přivezl?????" :mad: :?

to mirasa- nejsi sám je to jen postřeh ....
Naposledy upravil(a) martin440 dne pát srp 29, 2008 11:42 pm, celkem upraveno 1 x.
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pát srp 29, 2008 11:23 pm

mirasa
Příspěvky: 1361
Registrován: sob kvě 27, 2006 5:11 pm
Bydliště: Plzeň

Příspěvek

Jé,tak to mám vychovaného synátora,mně se už od středy ptá kdy přijedu a o víkendu kdy už zase pojedu :lol: .Teď jsem mu v tom udělal hokej dovolenou,tak byl volajaký zmetený :lol: .Ale je to těžký,když máš hypotéku,i dvě :lol: tak se člověk musí otáčet.A zjistili jsme s mojí drahou 2/3 :lol: jak řekla hezky Helena,že by jsme se sežrali být doma dýl než víkend :lol: Ale jinak se milujeme :wink: Prckovi se tu mojí týdení absenci snažím vynahradit o víkendu a myslím si,že si nemůže stěžovat.Chápu, že by se leckdy hodilo být doma i v týdnu,ALE............ :roll: A všichni koho to alespoň trochu baví,ví co myslím.Nebo to baví jen mně?????? :lol:
Práci čest,rukám klid.
FH 12 420 2000,FH 12 420 2001,FH 13 440 2007,
FH 13 440 2008, Man TGX 440 2009
Teď Béda Trávníček :)
pát srp 29, 2008 11:39 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Proto jsem napsal, že každý musí vědět sám....
BES - běs
sob srp 30, 2008 12:49 am

Odpovědět

Zpět na „Technická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů