Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
Helena

Příspěvek

Já to dělám taky s dodávkou. A v jednom s váma souhlasím, že Němci, ale řidiči osobáků, jsou magoři. Řidiči náklaďáků mi většinou poděkujou, nojo, ale já mám německou SPZ, jestli to nebude tím. A když jsem jela za Marcelkou od AstraTransu, tak jsem viděla, že jí nikdo nebliknul. Ptala se mě, jesti jí ty světla vůbec fungujou, slušně blikala, že chce do prava a čekala, až jí dají dálkovejma vědět, ale nikdo se nenamáhal :? .
pon zář 01, 2008 1:58 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11945
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Příspěvek

bohužel těch slušných někdy není moc a němci jako takový jsou nacionalisti což se není čemu divit -nerad to píšu ,ale je dost věcí na co mohou být pyšní-ale bohužel se to přenáší i do dopravy ....asi jako já nesnáším rakušáky sice občas bliknu(těm slušnejm ) tak je to stejný u němců ....asi tak,
když jedu v koloně do kopce a mám na ně a předjíždím, tak třeba první dva nebliknou a třetí jo -samozřejmě poděkuju a postupně bliknou všichni...ale takovejch prkotin je mraky ....stačí že nás prcaj :mad: policajti a ještě se budem buzerovat mezi sebou ne??? :idea: stačí si pustit CB-10 :?
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon zář 01, 2008 8:10 pm

HAD
Příspěvky: 1102
Registrován: sob čer 24, 2006 9:21 pm

Příspěvek

intercool píše:Teď se vracím z anglie a je až neuvěřitelný, kolik tam odblikává osobáků a dodávek. Nebo osobák vidí, že budu chtít předjíždět a ůplně v pohodě na mě blikne a pustí mě..
ano to je anglie, co já bych za to dal tam zase jezdit...
pon zář 01, 2008 11:06 pm

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Chlapci, kdo jezdíte s vlekem. Co dělát, když vám začne lítat? Jak ho nejlíp zklidnit.
stř zář 03, 2008 8:45 pm

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

přidat když to jde aby se dostal do tahu a pak to zkoriguješ jak budeš potřebovat ubráním. takle jsem to dělal s podvalem, ale ten se moc nehoupal byl nízkej. švárovi jsem vlek za tatrou málem zvrhnul kdysi tak bych moc radit neměl :D :D
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
stř zář 03, 2008 8:54 pm

Uživatelský avatar
Pavel Šebek
intercool
Příspěvky: 10892
Registrován: ned říj 21, 2007 4:55 pm
Bydliště: Bystřice

Příspěvek

Mě byla daná rada, že se na vlek nesmím dívat do zrcátka, ale to neuklidnilo mě a ani ten vlek. :)
BES - běs
čtv zář 04, 2008 12:52 am

dedopohoda
Příspěvky: 52
Registrován: úte srp 22, 2006 12:54 pm
Bydliště: Kysucke Nove Mesto - Slovensko

parking Praha Libus

Příspěvek

CAute poradite mi kde by sa som mohol zaparkovat s kamionom v Prahe Libusi, mam kamaratku na ulici "K novemu sidlisti" a chcel by som ju niekedy prekvapit, a najlepsie by bolo keby sa dalo zajst co najblizsie, poznate to tam niekto?
čtv zář 04, 2008 4:21 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Na tý Libuši je defakto ze všech stran zákaz pro náklaďáky,radil bych ti asi nejlíp do Dobronický,mušíš do ní odbočit z Vídeňský(je tam kruháč) ,uvidíš tam sice taky zákaz ale s dodatkem zákazníkům čerpací stanice vjezd povolen no a tam bych to nechal u tý čerpačky, je to vidět po levý straně.
čtv zář 04, 2008 5:05 pm

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

intercool píše:Mě byla daná rada, že se na vlek nesmím dívat do zrcátka, ale to neuklidnilo mě a ani ten vlek. :)
:lol:

Jinak dík za radu.
čtv zář 04, 2008 7:00 pm

dedopohoda
Příspěvky: 52
Registrován: úte srp 22, 2006 12:54 pm
Bydliště: Kysucke Nove Mesto - Slovensko

Příspěvek

rummi píše:Na tý Libuši je defakto ze všech stran zákaz pro náklaďáky,radil bych ti asi nejlíp do Dobronický,mušíš do ní odbočit z Vídeňský(je tam kruháč) ,uvidíš tam sice taky zákaz ale s dodatkem zákazníkům čerpací stanice vjezd povolen no a tam bych to nechal u tý čerpačky, je to vidět po levý straně.
OK Diky za radu, kukal som to na mape, to je dost blizko, je to tato pumpa?

Obrázek
čtv zář 04, 2008 9:03 pm

Uživatelský avatar
rummi
Příspěvky: 1480
Registrován: čtv bře 02, 2006 11:57 am
Bydliště: Praha

Příspěvek

Jj to je vono,kamiony tam většinou parkují ,jak je šikmo naproti tý pumpě autobazar, tak v té uličce mezi.
pát zář 05, 2008 5:42 pm

Uživatelský avatar
Horny
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 27, 2008 11:46 am
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Zdravím opět po nějaké době z cest. Po dalších 14 dnech v autě jsem zjistil, že opravdu to bývají většinou Němci, kteří dělájí naschvály a nepomůžou bliknutím ani ničím jiným. Projevuje se to však jen na cestě, ve fabrice jsem problém nikdy neměl. Jinak byl jsem v Belgii v Leuven a musim říct, takhle ochotný a vstřícný lidi jsem snad nikdy a nebo hodně dlouho nezažil. Skládal jsem v centru města, kde jsem zablokoval celou ulici asi na 10 minut než jsem se dostal přes závoru do místa vykládky a nikdo nep.čoval nechtěl mi rozbít hubu, naopak hodně kolemjdoucích se mi snažilo nějak pomoc, z čehož jsem byl u vytržení, tohle jsem zatím nikde nezažil.
sob zář 06, 2008 12:14 am

mates
Příspěvky: 4115
Registrován: úte led 23, 2007 4:37 pm
Bydliště: Budilov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

http://aktualne.centrum.cz/domaci/polit ... ?id=616378

chápu , že to některý naštve, ale taky si myslim, že takový množství nákladní dopravy je blbost vede li tam vlečka. kolik asi dostali zelený namazáno, že jim to nevadí.....................
www.proridice.eu, www.sdruzeniridicu.cz ....řidiči pro sebe
CB10(7) Martin-Háje
original pražskej pepik s botama od hnoje.....t.č trvale u hnoje
pon zář 15, 2008 5:12 am

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Ty voe mates, ještě jeden příspěvek a slavíš jubileum....
já ti to říkal pokaždé se najde důvod :lol: ........
pon zář 15, 2008 6:41 pm

Romaryo
Příspěvky: 307
Registrován: čtv srp 16, 2007 8:56 am

Příspěvek

Buchkarta,či jak se jmenuje sešit co požadují snad jen Němci. Co se tam píše,jak se tam píše,do jaké tonáže se týká tato karta,jak se ofiko dodržuje pracovní režim.
pon zář 29, 2008 8:35 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů