Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět

Bylo vám někdy pomáháno nebo chráněno

ano
82
34%
ne
68
28%
děláš si srandu?
89
37%
 
Celkem hlasů: 239

Radek_s
1. NAPOMENUTÍ
Příspěvky: 3270
Registrován: stř čer 13, 2007 11:46 am
Bydliště: Opava - Czech Republic

Příspěvek

:smich: :smich: :smich:
čtv zář 04, 2008 8:16 am

Chomuťák
Příspěvky: 1216
Registrován: stř bře 01, 2006 2:25 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

zážitky s policí - teď po mně akorát blbě koukaj - já za to ale nemůžu, že stará rábácká náprava dělá kravál jak hrom...
čtv zář 04, 2008 10:04 am

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Na policii všichni docela nadávají a většinou i oprávněně. Já to vezmu ale z druhého konce.
Jel jsem přes hraniční přechod Aš-Selb a na čáře šťára naší policie a BAG. Nejdřív si mě stáhli naši policajti. Po kontrole papírů a technického stavu chtěli otevřít návěs. Vezl jsem hřídele na větrné elektrárny a když to ten policajt prohlédl, úplně v klidu mi řekl, že by to takhle zakurtovaný u kolegy z BAG neprošlo a zatímco já přidával kurty podle jeho rad, debatoval se mnou, že ten BAG kolega je docela nekompromisní a že už tam nějaké flastry ten den rozdal. No přiznám se, že jsem koukal jako péro z gauče. Po projetí přes váhy (ty byli naštěstí v poho) se do mě pustili němci. Ten náš četník měl pravdu. Přišel nepříjemnej a nafrněnej BAGoun v doprovodu našeho četníka. Naštěstí byl línej se ohýbat a nechal kontrolu stáří kurtů na čecha. Nevím proč to náš policajt dělal, ale všechny kurty odsouhlasil i když jsou i pět let starý. Potom němec začal, že 2 kurty proti posunu dopředu nestačí, že tam musí být řetězy. Náš četník ho začal přesvědčovat, že by se řetězy zboží poškodilo a že tam dám ještě jeden kurt a bude to OK. Při tom ho nenápadně vytlačil z návěsu a mě řekl ať to tam nějak narafičím a rychle to zavřu. Zatím jeho česká kolegyně němci během debaty nenápadně sebrala moje papíry a kolečka a s mrknutím oka je nechala u dalšího BAGouna orazitkovat. Vrátila mi to a s úsměvem mě popohnala, ať rychle vypadnu, než se ten němec vykecá. Já sedal do auta a pořád se z toho tak nějak nemohl probrat.
Myslim, že mě nějaké to euro určitě ušetřili. Nebo určitě dost času, protože bych jinak musel čekat, než mě dovezou nové kurty. Asi to u policajtů bude jako s řidiči. Kus od kusu, někomu pán bůh nadělil, někomu ne.
ned zář 07, 2008 10:13 pm

Vegáč

Příspěvek

Ty jo a já jsem si myslel že na Aši je klid,vždy tam prolítnu v pohodě...to jsi mě moc nepotěšil...To já měl dnes kontrolu všeho i kurtů na Šebestiánu a prošel jsem OK,hned jsem měl lepší náladu... 8)
stř zář 10, 2008 7:30 pm

aaja
Příspěvky: 37
Registrován: čtv kvě 29, 2008 7:02 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek

Nejradši mám v CMR nápis: nekurtovat, hrozí poškození zboží
sob zář 13, 2008 10:52 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Neděle 21:30
Dobrý večer silniční kontrola!!
Vezme si papíry a baterkou obchází auto. Po pár vteřinách-pane řidiči šlápněte na brzdový pedál :idea: šlápnu tedy a on-šlápněte víc, dobrá přitlačím nadoraz. Zapněte klíček a šlápněte(provedu), šlápněte víc?? opět udělám a ptám se jestli je nějaký problém? Ne ne jen vám to svítí slabě a to jen při zapnutém zapalování....
Otázka zní pomáhat a chránit nebo buzerovat a mlátit?
stř pro 03, 2008 9:17 pm

TeSi
Příspěvky: 2150
Registrován: pát črc 06, 2007 12:44 pm
Bydliště: Vysočina

Příspěvek

Tak to je dobrý: šlápněte víc :-D
stř pro 03, 2008 9:24 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

No já nevím ale neznám auto co svítí víc při větší síle na pedálu :roll:
stř pro 03, 2008 9:27 pm

gugýto
Příspěvky: 3642
Registrován: pon pro 18, 2006 7:14 pm
Bydliště: Okres HODONÍN

Příspěvek

A dali ti něco za to???

Jinak já se nedávno dozvěděl,že po tý nehodě a ještě jak mě nešťastně vyměřili v MORAVSKÝCH BUDĚJOVICÍCH,že mám už jenom 4 body:D

A taky mám jeden zážitek s policií ze září.

Jedu si to takhle naložený paprikou s kamionem po SLOVENSKU a jel jsem tenkrát celkem fest:) Jsem spíchal domů:) No a vjel jsem do dědinky rychlostí 60 km/h a hned bylo zóóna 40,která začínala pravotočivou zatáčkou...Tak si to metu vletím do té zatáčky a ve 22:30 vidím ono červené světýlko mávající ze strany na stranu a ukazající kam zajet. V hlavě mě blesklo (a kurva:D ) Tak zastavím.Samozřejmě silniční kontrola.Prošel jsi celý auto přes papíry až po rezervy atd.. Když nic nenašel..Prej kotůč. Tak mu ho dám.Samozřejmě vyčetl,že jsem jel na 40tce 60 tak chvíli mě vyhrožoval,že dá tu pokutu řešit do ČR kde by mě vzali zase body a mohl bych se jít zašít do skladu.Tak jsem to nějak ukecal tak povedal. Abychom neboli zlí slovenští policajti pokuta 1000kč aby jste si to zapamatoval..A to je konec pohádky.. Jo tu pokutu za mě zaplatil šéf. Asi tím,že jsem tu papriku jezdil já a je to celkem fest dřina:)howgh:)
Rozvážet a Loupat
Cibka Express.
stř pro 03, 2008 9:31 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Nedali, neměli proč vždyť světla svítily a ostřikovače ostřikovaly :lol:
stř pro 03, 2008 9:34 pm

suhob
Příspěvky: 617
Registrován: čtv bře 27, 2008 3:17 pm
Bydliště: SR

Příspěvek

talas.m píše:No já nevím ale neznám auto co svítí víc při větší síle na pedálu :roll:
ja poznam, ved v BMW je taky system zadnyx svetiel ze pri vasciom tlaku na pedal svietia viac svetla, a pri kritickom brzdeni blikaju...asi si to v tej tme nevsimol ze zastavil tatru a nie bmw :D
stř pro 03, 2008 9:40 pm

Uživatelský avatar
talaš.m
Příspěvky: 3597
Registrován: ned čer 18, 2006 2:31 pm
Bydliště: Zlín

Příspěvek

Nj jenže to nebylo bmw ani tatra ale pažout 205 :wink:
stř pro 03, 2008 9:44 pm

suhob
Příspěvky: 617
Registrován: čtv bře 27, 2008 3:17 pm
Bydliště: SR

Příspěvek

aha, tak ta 205 by sa dala v pohode zamenit za BMW1 :D :D
stř pro 03, 2008 9:56 pm

Uživatelský avatar
Foglik
čelo až na záda
Příspěvky: 1899
Registrován: stř čer 04, 2008 9:41 pm
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek

Jeden zážitek z dob, kdy se ještě běhalo s papírama

Po čtyřech hodinách jízdy jsem dorazil na Rozvadov, ale místo toho abych pálil domů jako dnes, dvanáct hodin skákání ve frontě. Stejně jsem se na čáru dostal až v jednu ráno, tak jsem to zapíchnul a v sobotu v deset hodin vyrazil k domovu. Hned v tom stoupání za Rozvadovem stála policejní dodávka a četník ukazoval - zajeď ke straně.
"Pane řidiči, chcípněte to a kotoučky za poslední týden"
"Prosím"
Pane řidiči, vy jste včera jel šestnáct hodin a z toho šest v kuse!"
"Prosím?!?!?!?!"
"No tady na to koukám"
"Jsou tam čtyři hodiny jízdy a pak skákání ve frontě"
"Mě žádné skákání nezajímá, měl jste to odstavit"
"A byl jste se už někdy podívat na druhé straně? Tam je jen jedno parkoviště a to je v noci plné"
"Tak jste měl zastavit včas, aby jste se do zácpy nedostal"
"A jak můžu vědět, že na hranici nikdo nedělá a bude tam fronta? Vždyť jsem měl ještě šest hodin jízdy?"
"Dobře, ale tady máte stejně překročenou rychlost o pět kilometrů!"

Teď mi svitlo.

"Víte co obraťte ten kotouček, tam je razítko od německé policie z hraničního přechodu že je vše v pořádku, tak se budem bavit o dnešním kotoučku"
"Vemte si to"

Obchází auto.

"Pane řidiči vy máte sjetou gumu, pojďte sem"

Obouvám se a lezu z auta

"Vy jste bos!!!!!"
"Jistě"
"Jak je to možné, to je na pokutu!"
"Vy snad chodíte doma v obýváku v botech?"
"Tohle přece není obývák!"
"Jak to že ne, já v tom bydlím"
"O tom se nebudeme bavit, máte to za pětset korun"
"To mi tedy vysvětlete, podle jaké vyhlášky nemůžu jezdit na boso"
"Podle vyhlášky bezpečnosti práce!!!"
"A vy jste nějakej bezpečák? Vy jste policista, tak řešte vyhlášku o provozu na pozemních komunikacích."

Vedle v dodávce se jeho kolega válel smíchy

"Tak zaplatíte pětset korun za ty sjeté gumy"
"Vy jste ten vzorek měřil?"
"To nemusím měřit, to vidím!"
"Já bych řekl, že je to na hraně u kraje, ale uprostřed jsou dobrý."
"Dobrý musí být po celé ploše! Jste ochoten zaplatit ihned, nebo vypíšeme složenku?"
"Když vám řeknu že s vámi nesouhlasím, vy stejně něco najdete, že jo. Prostě chcete ode mě pětset korun a nedáte pokoj, dokud je nedostanete. Tak tady jsou, ale napište mi tam paragraf, podle kterého mi to dáváte, šéf to proplatí, je to jeho auto"
"Nechte si ty řeči, nebo to budete mít dražší. Kotoučky máte na flastr, bos jezdíte, buďte rád, že platíte jen za ty gumy!"

Když jsem dojel na firmu, ukazoval jsem šéfovy ten bloček. Byl tam napsanej paragraf nějakého zákona. Zákon se týkal výroby nábytku a číslo jsme ani nenašli. Gumy byli opravdu sjeté, tak mi to pětikilo šéf zaplatil.
stř pro 03, 2008 10:21 pm

Hrib
Příspěvky: 226
Registrován: ned lis 02, 2008 8:33 pm
Bydliště: Praha 10

Příspěvek

martin440 píše:"NAŠE" ?? policie šikanovat a trestat :D a ještě něco málo navíc.....
( z jiného serveru)-v Ústí jsou chlapáci
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek :D
Obrázek
Obrázek

takovejch nás bude asi víc ----co nechápou --že by nějaký postižení ?? :wink: :D :D
Ještě ten v tý Fábce měl přidat plyn aby ho hodil na střechu. Mně se tohle stát, tak se mu budu smát eště tejden.
Já nevim, benga taky nemám rád, ale jestli jste někdo četli Svět Motorů, tak tam byl rozhovor s bejvalym doprávakem,
a oni ráno dostali kolik musej vybrat, a museli to vybírat v místech kde je třeba 50, ale dá se tam v klidu jet
70.
stř pro 03, 2008 10:40 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host