Pokec na veškerá témata, včetně ne-truckerských debat (Vaření, muzika, zážitky z cest, fotky....)

Moderátoři: martin_100, Olda, -Ondra-, cuisine, Chomuťák, Pavel Bíteš, mili, Pavel Šebek

Odpovědět
jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Na staré E6 500 mi došlo adblue úplně.dokud to nezhasnes,jede to stejně.
sob říj 02, 2021 6:49 pm

Krocan
Příspěvky: 849
Registrován: pon pro 14, 2009 11:15 am
Bydliště: EU-Kopidlno

Naplno

Příspěvek

Tak dneska se mi povedlo dvakrát čistá čtyřiapůlka. Začínal jsem v půl čtvrté na A35 Landgraben. První jízdu jsem dojel na "Kohouta" A39; 399km, to je ztráta necelých 1,5km/h. Musím si :clap: . :lol: . Myslel jsem, že mi tam padne 4:31, udrželo to 4:30.
Druhá jízda už tolik nedala, u Montelimaru hořel remízek u dálnice, tak něco spolykala stau. Ale stejně to dalo 766km. Ale tak ve stau jsem se alespoň pobavil na úkor východoněmecké rodinky. Jistě znáte matláky, kteří ve stau přejíždí z pruhu do pruhu a přitom si to neumí vypočítat a tak každým přejetím, místo aby si pomohli, ztratí několik pozic. Mám takovou nevinnou libůstku; když se mi takový matla dostane před čumák, schválně najedu co nejvíce k němu a doleva, aby v zrcátku neviděl mezery v koloně a zůstal co nejdéle přede mnou. Němcovi se to zřejmě líbilo, tak si přišel ještě dvakrát pro nášup. Kdyby zůstal v levém, ve kterém přijel, byl by už o kilák vepředu :wall: . A to se určitě otočil k dětem a říkal jim, Hildo, Jensi, takhle se to ve stau musí, kdo není dravec, tak nikam nedojede! Učte se ode mně, věčně tady nebudu!...
Odpověď na základní otázku je: !mínus 7 miliard! :bomb:
úte črc 26, 2022 5:32 pm

jose rabano
Příspěvky: 7513
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Na doraz....:-)

Příspěvek

Já jezdím na dvě pauzy součet jízdy je stejný a 750 tam svítí taky.meic zpět na desítku ,840 nekde z Marseille do Německa až.jen na to nepostim z kopce jak ostatní na kilo překročení nemám běžné za den ani jednou.jak jsem sledoval Poláky u Lyon 110 dolů tak si myslím že oni za deset 900 km ujedou normálně.
úte črc 26, 2022 6:25 pm

Odpovědět

Zpět na „Netechnická témata“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů