Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Prouza88

Příspěvek

Tady na švajcu budeš mít práce až nad hlavu. Najednou se kácí jak o život. Požár se povedlo zastavit kilák od mého baráku, od čtvrtka mavam pilou v lese a děláme protipožární průseky. Místní domobrana pod vedením profi lesáků. Nebejt těch zelenejch bezmozků z parku tak to nemuselo bejt tak zlý.
ned črc 31, 2022 3:32 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

No Vejre, drž se :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 02, 2022 5:28 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

153: Mám velký dotaz.. Dva :lol:

Včera sem si pročítal fórum a koukal sem, že si smázl některý svoje příspěvky, nedělal sem hloubkovou kontrolu ale bylo to technickýho rázu.. Teď tam půl tématu nedává smysl a tak mě má "nadpřirozená" zvědavost nutí se ptát, co to? :think:

No a druhý dotaz je též technického rázu.. De o bazénovou problematiku a na netu není nic k nalezení :think:
Jde o to, všecko funguje jak má, vymyslel sem to dobře 8) Venku denní do 28°, v noci 14° a voda má 29-31, tak dobrý, ale za měsíc už to bude na hraně, a tak klasika, solárko žejo.. Jenže bych to nebyl já, abych nevymejšlel kokotiny :lol:
Jako můžu ho klasicky opřít o fasádu, jedno velký 5m² a čau, já ale dostal "geniální" nápad :mrgreen:
Buď koupim jedno malý, tak 2m², nebo z trubek co se tahá voda k čerpadlu slepim "rošt" a zabetonuju to pod dlažbu u bazénu, dám pod to extruďák a lepidlem na to celý nalepim dlažbu, malinko z kopce do vrtule, aby to vyteklo a fertig..
Co mě k tomu vede? Když pálí slunko, dlažba má 60°, co tam mám kousek vedle kukaň na techniku tak je tam skladba od vrchu: 6cm betondlažba, cenťák lepidla, IPA, trocha lepidla a 6cm překlady.. Neska sem to tam zkoumal, beton nahoře měl 40°, zespod v kukani měl překlad tak 30° :arrow: Tedy prohřeje se to..
Teď mi de o to, co to udělá, až tam pustim 5m³ vody za hodinu? Bude ten beton dobrý medium pro přenos tepla?
Nějaký zkušenosti podobnýho ražení?
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 02, 2022 5:43 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

než ti odpoví 153: tak jen poznámka od borca z Brna..byl jsi někdy ve slunném Řecku? Viděl jsi tam nějaké podobné kokotiny? Jednoduše na černo natřené IBC éčka a přes to honí vodu. Všechno kolem ty píčoviny se solarama je jen tahání peněz z blbych vesničanů.
úte srp 02, 2022 8:26 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Já ti taky poradím co s bazénem. :D :D :D Včera na mě na FC vyskočilo, jak někde na brněnsku v bazénu pěstovali trávu. :D :D :D Chtěl jsem ti to sem zkopírovat, ale načetlo se jen Události z Brna. :D :D :D
Jinak dnes jsem mluvil s jednim šofcem(king of road) který dělá 20hod denně, ale za 35tis. čistá ruka. Ty aspoň máš 3x tolik. Jediný rozdíl mezi vámi je, ty většinu času sedíš na korouhvi a on sedí v boudě a čeká, aby mohl spěchat a čeká aby mohl spěchat. :( :( :(
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
úte srp 02, 2022 8:41 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Kurňa hoši to sou mi rady :lol:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
úte srp 02, 2022 9:02 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Prouza88

Příspěvek

no tak snad zatím dobrý, tak kilák vzdušnou čarou od mého baráku to zastavili a tlačej to zpátky do Hřenska. U nás v Kamenické stráni je jednotka z Pardubic, tady dávaj nějaké foto https://www.facebook.com/HZSPardubickeh ... 438888425/ Problém je, že to může doutnat někde pod zemí ještě dlouho. Jinak pardubičáci jsou borci, velká poklona, lézt s čerpadlem na zádech soutěskama to chce opravdu pořádného chlapa.
úte srp 02, 2022 9:18 pm

DriverBrno
Příspěvky: 3408
Registrován: sob lis 21, 2015 5:43 pm
Bydliště: Brno

Re: Prouza88

Příspěvek

hele Znojemaku, Řeci mají doma větší vedro než vy Znojme, a ohřívají sluncem kde co, dokud nebyly dotace, pouze měli ty sudy na střeše. Trochu rozum do hrsti a myslím že dotační psychomanie do tzv. obnovitelných zdrojů do budoucna nebude mít na růžích ustláno. Vrať se v myšlení ke svým dedkum a buduj svůj ranč v souladu s přírodou v které žiješ, a ne ideologie kterou ti někdo podsouvá.
úte srp 02, 2022 10:12 pm

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4489
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to driver Brno: Toto je docela filozofická rada. Můžeš detailizovat??? Co mě tak napadá, jak to bylo za dědy, tak si myslím, že v létě strávili dědové ve stínu a v bazénu, a podzim strávili ve sklípku, do vánoc. No a pak zase vinice a sklípek. Jako chápu Prouzu,radši se poradí, pochytí nějakou radu a pak to udělá co pro něj bude nejvýhodnější nejprůchodnější. Dřív se to řešilo v hospodě, je nová doba, tak se to řeší na netu a foru.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
stř srp 03, 2022 10:33 am

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

4215:
V hospodě to řešit nemužu, neblbni, dyť by mě záviděla celá ves :mrgreen:

Vejre, bud ve střehu, já sem loni uhasil ohniště odpoledne, druhej den nic a třetí den ráno lezu s kafem na terasu a koukám že mi vzadu hoří :idea:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
stř srp 03, 2022 11:46 am

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

já to udělal z plastu nastříkal na černo ..žene to čerpadlo z pračky :mrgreen: a dává to odhadem cca 3 kW je to vidět v mým "chlívku"bmw, ale ty máš o fest víc vody
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
čtv srp 04, 2022 8:34 am

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1491
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Prouza88

Příspěvek

Vejr: tak to jsi krajan, táta má chalupu přes rokli. Než je evakuovali, tak jsme z ní vystěhovali pár suvenýrů. Ale jak říkal, ducha 150leté chalupy neodneseš. Naštěstí to dopadlo dobře.
ned srp 07, 2022 8:48 pm

Vejr
Příspěvky: 286
Registrován: ned říj 24, 2010 11:06 pm
Bydliště: Kladno

Re: Prouza88

Příspěvek

Adjunkt: no dopadlo to dobře, na naší straně díky hasičům z Pardubic. Tak se někdy stav na kafe. Začínám plánovat že se tam odstěhuju natrvalo.
ned srp 07, 2022 11:22 pm

Prouza88
Příspěvky: 6764
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Tak sem po servise, vlek jak novej.. Jedno péro teda prošoupalo celej spodek "Íčka" rámu, ale je to v lati..

Ále..

Neska ráno začnu dělat bedny, mlátím to tam a najednou mi ujela zádel :shock: Upadlo opěrátko žejo :roll: Tak sem to tam naškolil kladivem, dva klínky a opraveno.. Pak mě vystřídal kolega a hurá do lesa. Si pískám jak ten vlek pěkně de, vyletim kopec, otočim se, valim dolu a..
Obrázek

No upadlo to celý no :doh:


Já nevim co sem komu :pray:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon srp 08, 2022 1:22 pm

Uživatelský avatar
martin440
rumová víla
Příspěvky: 11909
Registrován: sob zář 08, 2007 3:24 pm
Bydliště: irgendwo in Westböhmen-RUM -)

Re: Prouza88

Příspěvek

Kazišuk :mrgreen: KO
auto nemůže za vola, kterej v něm sedí, keci sou zadara, whisky stojí prachy.....
https://slobodnyvysielac.sk/relacie/hodina-vlka/
pon srp 08, 2022 5:58 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů