Galerie, downloady, témata, ... jednotlivých uživatelů

Moderátoři: martin_100, Globe, Chomuťák, BajlachVT, tatracyber

Odpovědět
Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to jožin: Se nediv, jsem to psal, že dřevo je taková "sezonní" práce, kůrovec se odveze a není do čeho píchnout. Strom nevyroste za rok.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 19, 2023 9:29 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

To nevím já je vidím den co den se motat Ty Chorvaty a Poláky potkáš všude Plachta není jeho parketa.v zelezrnach mu svitek 36 tun nevyrobí kvůli něj.navic karta zasunuta cely ten ve slotu .se zblázní.Mesic bych se určitě vyhýbal Polsku ,i když neví kde to vůbec je.
ned bře 19, 2023 9:48 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

to jožin: No potkat Braveláky je taky vzácnost, nebo jezdí tam kde ještě kůrovec je. Pro Prouzu je Brno hranice, co je nad Brnem je Jurský park. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 19, 2023 10:09 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Končím jožo, řekli mi po celym dnu že sem nic neudělal a že mi to nezaplatí :doh:

4215: Tudle sem byl v Šumperku, heč :lol:

Třeba v pátek sem najel 560km za 10:01.. Trasa JHradec-Vratěnín-Retz, 2x a pak za Golčův Jeníkov.. A to sou sakra kotáry, to v některejch kopcách přemejšlíš nad redukcí :mrgreen:

Jožo, je to divný, ale v Polsku sem byl, sice jen asi 10km za Bohumínem se solí do Kuchárka ale byl :lol: Tak ticho 8)
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
ned bře 19, 2023 10:27 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

4215: Tudle sem byl v Šumperku, heč :lol:
:D :D :D Však to je pro tebe exotika. To jsi měl místo dovolené v Thajsku. :D :D :D
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
ned bře 19, 2023 10:57 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Já jsem sice obrkokot ale tomu nerozumím.Vozis furt 59t brutto ,denní vykon 29 h denně včetně out v lese a nic jsi neudělal ???ten Tonda bude asi úplný cyp.To je jedno roboty je plno,u Queh.nove Many 510 ,to by ti šlo k pleti...
ned bře 19, 2023 11:19 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Nó jožo, je to tak, většího tahouna tam nemaj.. Včera sem dojel v 8 večer dom, když sem to odstavil měl sem tam 86h jízdy za dvoutýden a to nemluvim o 6h "potajmu" :mrgreen: Eště po mě chcel abych jel další sobotu :doh: Když sem mu vysvětlil že to nepude tak mi zas vysvětlil Tonik, že se teda udělá eště jedna točka, protože hajní řvou, že na to mrd*me šici a nikdo nechce jít v sobotu :pray: No tak sem nasranej letěl ve 4odpo pro fůru eště :evil:
Obrázek Obrázek
34minut na takovej bordel? 8) :hvizd:

No a pak eště zajížďka pro vejplatu..
Obrázek
Tejden na plachtě a pak dřevo s tou dvouosou belgickou Liazkou.. No jako vždy, nejhorší auto, nejhorší kšefty a stejně sem toho udělal o 25% víc jak naše hvězdy :roll: Tento měsíc, tejden do konce a já už mám 71táců vyježděno.. Uvidim jestli to dotlačim přes 91 a trhnu svůj "osobák" na rozloučenou aby se chyt za rypák, koho vlastně propustil 8)

No jinak už mi bylo řečeno že je za mě náhrada od prvního dubna, takže mam před sebou poslední tejden.. Kam pudu zatim nevim :think:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
sob bře 25, 2023 7:22 am

Venca R
Příspěvky: 1975
Registrován: stř bře 02, 2011 12:00 pm
Bydliště: Vychodní čechy

Re: Prouza88

Příspěvek

Tipuju že poslední vejplata nebude nebo ji oskube jak slepici
ned bře 26, 2023 10:11 pm

mmartinzjm
Příspěvky: 1373
Registrován: pát dub 18, 2008 5:58 pm
Bydliště: Hodoninsko

Re: Prouza88

Příspěvek

Já to nechápu...proč by propouštěl chlapa co mu vydělá nejvíc?nevadí mu že to sem všechno chodíš vykecat?a nebo ležíš v žaludku ostatním chlapům tím že jim pořád domrdavas normy? :think:
ned bře 26, 2023 10:12 pm

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Jo s tou poslední vejplatou mi ani nemluv :think: Čert ví, asi kombinace všeho. Normama to nebude, tady je norma "furt málo", nejdůležitější ovšem je, bejt kámoš, to pak makat nemusiš a je všecko vcajku :doh:
Tipuju že ho sere nejvíc to, že sem převrátil auto a ví, že kdyby nesr*l na servis, tak se to nestalo, no a pak ta eskapáda s tou manipulací, kdy sem se celej den jen "vykecával" zadarmo na ruce :think: Je toho víc a dycky je kokot šofér žejo :wink:
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 27, 2023 6:03 am

Uživatelský avatar
4215
Příspěvky: 4464
Registrován: ned lis 02, 2008 9:32 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Nebo je varianta, že potřebuje nějakého kokota, co bude dělat jako Prouza, ale platit ho budu jako bulhara. T.j. 5x denně do Retzu s nakládáním bezruk (podle jožina 36hod výkon denně, a 15tis km měsíčně) ale za 30"kubíků" měsíčně.
Jeho poslední slova byla. To stihneš.
pon bře 27, 2023 8:01 am

Prouza88
Příspěvky: 6741
Registrován: pon bře 30, 2009 3:29 pm
Bydliště: Znojmo

Re: Prouza88

Příspěvek

Hele nevim, chce se asi zbavit nás nepohodlnejch, co sme se teď převrátili.. Zajimavý je, že sem má jít kluk co to dělal chvilu a taky si lehl, hned první den co dostal novy auto :think: Ale to asi neva :lol:
Jen pro inspiraci, jak si lehl kolega..
Obrázek Obrázek Obrázek
Give me a minute and i'm good, if i've got an hour, im great.You give me six months, i'm unbeatable.
pon bře 27, 2023 8:12 am

jose rabano
Příspěvky: 7510
Registrován: ned pro 02, 2018 8:31 am

Re: Prouza88

Příspěvek

Budu se opakovat.To se musí ..vyplatit..jak vidí ty škody věčně .Tak asi fakturace nemá vliv teda na to že odcházís.V naší firme je prvni nebo poslední vyplata stejná.to nemá vliv.nikdo ti korunu nevezme.neni důvod .Jen je problém při odchodu se stavem v kabině,myslím tim pořádek.veskere ty kokotiny pridelane.policky firhanky nevím co vše do koše a vypucovat do stavu nového auta.Predevsim kuraci mají nepředstavitelný problem
pon bře 27, 2023 1:52 pm

Uživatelský avatar
Adjunkt
Příspěvky: 1489
Registrován: úte led 11, 2011 7:56 am
Bydliště: Děčín

Re: Prouza88

Příspěvek

Po kuřácích jedině polejt benzínem a zapálit :wink:
pon bře 27, 2023 8:38 pm

peter gasparovic
Příspěvky: 4515
Registrován: stř lis 05, 2008 10:50 pm

Re: Prouza88

Příspěvek

Raku Draku, nič proti tebe, ale môžeš si za to tak nejak ze sám a vlastne takúto ,, facku,, si už hooodne dlho potreboval a hneď vysvetlím prečo...

Prišiel si na začiatku do firmy, zabehnutej, kde chlapi proste nejakým štýlom a systemom fungovali... Šéf občas zahucal, ale pokiaľ sa kolesá točili, bolo vse8tak nejak cajk...

Potom si do toho vstúpil ty, a začal si byť, jak to povedať, až moc aktívny, a najhoršia je zrážka s aktívnym blbcom... Začal si lietať, kurviť normy, tým pádom šéf na teba tlačil jak na pilku, čím ďalej, tým viacej...

Bohužiaľ, teraz si už v bode, že aj keby si sa na hlavu postavil a rozkrajal, sefove priania už nie si schopný splniť, pretože deň má iba 24h, nie 50, takže ta vyzdimal jak hadr, a odhodil... To prevratenie, je iba taká čerešnička na torte, on neprizná, že bolo auto v zlom technickom stave a až budeš preč, bude sa o tebe hovoriť iba ako o tom, co prevrátil súpravu, všetky tvoje predošlé plusy sú už zabudnuté...

Takže vlastne po tebe zostanú nasraty borci, bo šéf bude tlačiť na nich, prevratena súprava po oprave, a vždy keď na nej bude nejaký problém, budeš vždy spomínaný ty, pretože je to predsa to prevratene auto, a to sa už nikdy nedá dat do kopy poriadne predsa....

Takže, taka rada do života a opakujem ze to nieje nič proti tebe ako človeku, ale skludni hormón, prestaň kurviť normy, spomal a začni byt v kľude a pohode... Nieje umenie sa v práci nadriet ako kôň, ale nenadriet sa a zarobiť 😉🙏🏻👌🏻💸 Už ti to tu bolo niekoľko krát písané aj od iných borcov, tak sa nad tým zamysli trosku 😉🤝🏻👌🏻
Vo víne je pravda, v pive sloboda, v pálenke sila a vo vode baktérie...
pon bře 27, 2023 10:17 pm

Odpovědět

Zpět na „Uživatelská sekce“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů