Moderátoři: martin_100, Leoš H, Olda, Hynek

Odpovědět
Hovnocuc
Příspěvky: 4
Registrován: čtv lis 17, 2022 12:11 pm
Bydliště: Slapy
Kontaktovat uživatele:

Fekal CAS 11

Příspěvek

Ahoj kluci, omlouvam se za offtopic, ale treba zde najdu pomoc. Mam tyden fekala tatru 815 s nastavbou CAS11. Pisi zde, nebot si rikam, ze se jiste najde nekdo, kdo ji na statku apod vyuzival pripadne by dokazal poradit. Nemam k cisterne absolutne zadny manual a firmy, co delaly tyto cisterny jiz davno neexistuji. Dokazal by mi nekdo poradit, zda se da nekde sehnat dobovy manual s popisy dilu? Delalo se nekolik druhu, ja mam viz foto. A jednak mne zajima, jak je resena uvnitr - cisternu nechci zatim otevirat, protoze cekam na tesneni vik, kterta jsou na objednavku. A dale hlavne, na co jsou 3 ventily nahore. Predpokladam, ze jeden bude pretlakovy a jeden podtlakovy, ale nevim, na co je treti. A pripadne ktery je jaky a jak je idealne vyzkouset. Pokud by nekdo dokazal poradit, budu mu moc vdecny. Uz ted jsem z toho trosku nestastny, nebot jsem hned druhy den utopil vyvevu, kterou ted budu davat na repas, protoze jak jsem zjistil, cisterna nema plovakovy uzaver a kdyz jsem vypustil sifon a podival se do nej, tak neni ani tam, cili to jde cely na primo, coz budu muset take vyresit. Dekuji moc za pripadne rady.
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Když mi dáte kačky, odvezu vám sračky :)
úte črc 11, 2023 9:02 am

SION
Příspěvky: 267
Registrován: ned zář 02, 2007 7:28 pm
Bydliště: Český Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Fekal CAS 11

Příspěvek

Na prvním obrázku Fort vale je Maxi vysokoprůtokový pojistný ventil, dej do vyhledávače : fort vale 010/16300 třeba najdeš i datasheet. Ty další bych pouze tipoval že na druhém obrázku bude asi potlak protože k tomu vede nějaká boční hadička a ten poslední vypadá jako horní přepad když je to plné tak to začne lítat tím ven.
stř srp 23, 2023 12:30 pm

Odpovědět

Zpět na „NÁSTAVBY“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů